Reprografia
27.05.09,22:27
Zdravím všetkých.
Nepodarilo sa mi nič nájsť k môjmu problému, tak som založila túto tému. Kolegyňa má 5 ročnú dcéru, ktorá býva často chorá a pôjde na liečenie. Na toto liečenie má ísť na doporučenie lekárov aj ona -jej mama ako doprovod. A teraz moja otázka. Ako treba postupovať čo sa týka odvodov do SP a ZP - nakoľko ona je v riadnom pracovnom pomere. Je potrebné požiadať o neplatené voľno? A ako sa v tomto prípade platia odvody?
Ďakujem za každé info
ondrejvla
27.05.09,20:43
Zdravím všetkých.
Nepodarilo sa mi nič nájsť k môjmu problému, tak som založila túto tému. Kolegyňa má 5 ročnú dcéru, ktorá býva často chorá a pôjde na liečenie. Na toto liečenie má ísť na doporučenie lekárov aj ona -jej mama ako doprovod. A teraz moja otázka. Ako treba postupovať čo sa týka odvodov do SP a ZP - nakoľko ona je v riadnom pracovnom pomere. Je potrebné požiadať o neplatené voľno? A ako sa v tomto prípade platia odvody?
Ďakujem za každé info

Dcéra bola taktiež so synom, keď bol malý na liečení, lekárka jej vypísala ošetrovačku na celé obdobie liečenia, preplatenú mala len dobu ošetrovačky, ostatné mala ako ospravedlnené voľno neplatené, odvody mala stiahnuté len za odpracované dni. Ale ako platí firma...? Skúsim nahodiť do miezd tento prípad a potom poviem...
ondrejvla
27.05.09,20:51
Mám soft mzdy MRP pod Win, nahodila som 1 deň odpracovaný, ostatné ako ošetrenie člena rodiny, odvody mi vypočítalo len za ten jeden odpracovaný deň aj za zamestnanca, aj za firmu. Tak ja len toľko...
Reprografia
28.05.09,12:32
Vďaka za info. Ešte jedna otázka. Keďže OČR je len 10 kalendárnych dní (platené), tak na ten zvyšný čas ju musí firma odhlásiť z poistného SP aj ZP, alebo sa mýlim?