tomas67
28.05.09,13:10
Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať, že kde môže byť chyba, keď mi nechce spraviť tieto dve aktualizácie:
Security Updates for Windows XP /KB957097/
Security Updates for Windows XP /KB958687/
in aktualizácie mi idú, pred 5 dňami som preinštaloval systém odznova, všetko ide v pohode, len toto nie.
V počítači sa vyznám, tak ak môžete, dajte my nejak pokyny...
ujo mi hovoril, že môže to preto robiť, že keď nemám nejaký program, čo potrebujem.
a píše mi tam, že to je kritická chyba.
Ďakujem za rady.
Charon
28.05.09,11:17
Skús pohľadať na stránkach windowsu ...
tomas67
28.05.09,11:18
skúšal som, márne.
Andy Kralik
28.05.09,12:02
Nechce stiahnut aktualizacie alebo ich nechce naintalovat. Aku chybu - presne - vyhodi?
tomas67
28.05.09,12:21
stiahne, ale nenainštaluje.
Andy Kralik
28.05.09,13:41
Skus ich dat nainstalovat cez web Microsoft Windows Update
Ak si dobre pamatam ak je niektora instalacia neuspesna, vyhodi tento system aj kod chyby - potom mozno budeme vediet lepsie pomoc
tomas67
28.05.09,13:57
pistik71
28.05.09,14:59
Ak po nich tuzis, tak si ich stahni manualne (instalacne balicky) a nainstaluj rucne. Ale ta prva obcas rozomelie system...
tomas67
28.05.09,16:49
Ja práveže po nich netúžim, ale aj v antivíruse - eset mi naskakuje že sú potrebne na činnosťsystému.
jess
28.05.09,17:00
Ja som dala pred týždňom stiahnuť automa.aktualizácie (reku zrýchli sa mi PC)....blbosť !!!!!.....zrazu sa mi začal počítač vypínať sám od seba...nesedel nikto za ním a zrazu sa sám reštartoval....po reštarte sa opäť reštartoval a dokolečka...tak som dala obnovu systému a nechcem žiadne aktualizácie ani vidieť !
pistik71
28.05.09,17:17
Obcas su aktualizacie problematicke - nerobia to vsak az na vynimky samotne aktualizacie, ale ich kombinacia s nejakym nainstalovanym sw alebo konfiguraciou. Optimalne je pred ich instalaciou si nieco o nich pozriet na internete (podla toho ich cisla). Ale kto tomu nerozumie, tak ma smolu.

No jasne, Eset... Tak nastav v jeho rozsirenych nastaveniach, v casti Nastroje/Aktualizacie systemu polozku Ziadne aktualizacie a uz nebudu chybat ani jemu :-) (aj ked je dobre ze ta upozorni na kriticke, tych nie je vela a ked ta upozorni, tak podla cisla aktualizacie pozri web ci niekto nepise o nejakom probleme)
kergulaan
29.05.09,07:28
No jasne, Eset... Tak nastav v jeho rozsirenych nastaveniach, v casti Nastroje/Aktualizacie systemu polozku Ziadne aktualizacie a uz nebudu chybat ani jemu :-)

Otazocka - to potom ESS4 nebude stahovat ani svoje virusove DTB, alebo tato funkcia ostane zachovana?
Ja nemam stiahnuty SP3 (robil problemi) a update Explorera, kedze ho nepouzivam a stale mi pri starte ESS4 vyhadzuje, ze system je "risky".
No a chcel by som mat zelenu ikonku a nie orange.
pistik71
29.05.09,13:47
Otazocka - to potom ESS4 nebude stahovat ani svoje virusove DTB, alebo tato funkcia ostane zachovana?
Ja nemam stiahnuty SP3 (robil problemi) a update Explorera, kedze ho nepouzivam a stale mi pri starte ESS4 vyhadzuje, ze system je "risky".
No a chcel by som mat zelenu ikonku a nie orange.

Neboj, Eset svoje aktualizacie stahovat bude, len nebude upozornovat ze existuju nove aktualizacie Windows (tie ani nestahoval, len ta tam nasmeroval)