16lukasko
28.05.09,15:45
Mňa by zaujmalo kto by mi vedel odpovedať na moju otázku. Kedy skončí nenažranosť Slovenským politkom? Koľko potrebujú peňazí nahrabať aby to všetko skončilo? Nemajú súcit s obyvateľstvom ktoré má skutočné problémy??
Kedy bude vláda ktorá bude podporovať aj podnikanie aj občanov?
beba13
28.05.09,13:55
Hm to je dosť ťažká otázka,/to zaujíma veľa ľudí/ ale to asi tak skoro neskončí, veď sa tam stále menia a dosť často, niektorým sa ani moc neujde, každý by chcel niečo, no a v rade ku korytu ich stojí ešte veľa.
tetrisss
28.05.09,16:54
Veľmi jednoducha odpoveď - nenažranosť slovenských politikov neskončí nikdy a záujem o svojich občanov začne pár týždňov pre voľbami a skončí sekundu po zatvorení volebných miestností.
durisovad
28.05.09,18:42
A co tak namiesto vzdychania a kritizovania kandidovat, presvedcit volicov, ze sa to da robit aj inaksie, dosiahnut zvolenie a potom to ukazat. Ved volby budu uz na buduci rok.
bobino38
29.05.09,04:07
...žiadam moderátorov o uzavretie témy...tu nie je pokec, tu je porada...
tetrisss
29.05.09,04:09
Hm, vcera bola moja velmi oblubena relacia na JOJ Plus, bola tam rozoberana prave tato problematika, nie je to take jednoduche, ked cely system je chory. Ak mate moznost si pozriet ju znova, myslim, ze vela otazok najde odpoved.
piggos
29.05.09,08:28
Mňa by zaujmalo kto by mi vedel odpovedať na moju otázku. Kedy skončí nenažranosť Slovenským politkom? Koľko potrebujú peňazí nahrabať aby to všetko skončilo? Nemajú súcit s obyvateľstvom ktoré má skutočné problémy??
Kedy bude vláda ktorá bude podporovať aj podnikanie aj občanov?

Politici boli,sú a budú nenažratý..majú tak veľa peňazí až sa im máli.. no ale tu na porade stým nikto nič neurobí..a myslím si ani budúce voľby tomu nijako nepomôžu.lebo túžba po peniazoch je ako mor,,, nakazí sa každý..
Kvietocek
29.05.09,08:47
Skonči to vtedy ked si ludia konecne uvedomia koho volia komu davaju svoj hlas vo volbach. Ludia stale dufaju ze bude lepsie a stale naletia na tie iste niekolkokrat omielane prazdne sluby. Treba si vsak uvedomit aj to ze politicke strany su len babky v rukach financnych skupin nakolko financne skupiny riadia politicku scenu na slovensku priamo ale aj priamo a nepriamo. Nepriamo cez politicke strany ktorym daju peniaze na ich kampan a oni uz robia co financne skupiny chcu vid priklad Pociatek - Monako - J&T - kurz EURO na ktorom sa dobre niekto nabalil.
Treba aby prisli do politiky uplne ine tvare, uplne ine lepsie nazory ako tie co su tam uz vyse 20 rokov. Tak ako bezny ludia idu do dôchodku tak by mali ist aj politici ale kdeze komu by sa chcelo od korytka a mali by zacat od pani ministerky soc.veci a rodiny ta by uz mala byt minimalne 5 rokov v dôchodku.
Dalsi problem su nasi mensinovy spoluobcania, ktorim rozdali klobasku malinovecku a bohvie ake ine "dobrotky" a sup pri prezidentskych volbach volit terajsieho prezidenta.

Nie politici ludia sa musia spamatat a pokial sa tak nestane a budu stale len naivne cakat ze ta dalsia vlada bude lepsia tak slovensko zial bude vyzerat tak ako vyzera a vela ludi sa stale dokolecka bude pytat "dokedy bude nenazranost" zial
Bastian
29.05.09,09:34
Veľmi jednoducha odpoveď - nenažranosť slovenských politikov neskončí nikdy a záujem o svojich občanov začne pár týždňov pre voľbami a skončí sekundu po zatvorení volebných miestností.

Keď si to myslíš naozaj, že nikdy, tak by ťa už ani nič nemalo prekvapovať. Vlastne by si sa politikou rovno mohla prestať zaoberať...

Ja sa čudujem, že si ľudia na Slovensku ešte stále myslia, že za to všetko môžu politici. Kto ich tam volí? A odkiaľ prichádzajú z Marsu? V politike je zastúpené rovnaké percento slušných aj darebáckych ľudí, ako mímo nej. Vôbec to nie je len o politikoch.

Politika je väčšinou do veľkej miery len odrazom v zrkadle... kým bude spoločnosť chorá zatiaľ nečakajte poz. zmeny v politike. Ono veci sa menia... ale dosť pomaly. A táto vláda zatiahla dosť silno ručnú brzdu...
Martin Mocko
29.05.09,09:45
No...už sme si mohli asi aj zvyknúť, ako to funguje v politike. Nechápem, prečo sa to stále preberá a hromžíme na to. Zodpovedný je každý z nás, kto ide k voľbám a odovzdá svoj hlas. Keby sa všetci zamysleli v čase volieb a zostali pekne doma upratovať a variť sobotný obed - možno by to bol určitý signál pre naši zákonodarcov, že je niečo zlé. Ale keďže všetci majú rovnako-hrubú hrošiu kožu...tak by si to hádam ani nevšimli.

Buďme radi, že tento rok buď Miro alebo Marián prinesú StanleyCup na Slovensko...iné pozitívum tento rok už asi nezažijeme :mee:
tetrisss
29.05.09,17:10
Keď si to myslíš naozaj, že nikdy, tak by ťa už ani nič nemalo prekvapovať. Vlastne by si sa politikou rovno mohla prestať zaoberať...

Ja sa čudujem, že si ľudia na Slovensku ešte stále myslia, že za to všetko môžu politici. Kto ich tam volí? A odkiaľ prichádzajú z Marsu? V politike je zastúpené rovnaké percento slušných aj darebáckych ľudí, ako mímo nej. Vôbec to nie je len o politikoch.

Politika je väčšinou do veľkej miery len odrazom v zrkadle... kým bude spoločnosť chorá zatiaľ nečakajte poz. zmeny v politike. Ono veci sa menia... ale dosť pomaly. A táto vláda zatiahla dosť silno ručnú brzdu...

Mna ani uz nic neprekvapuje a politikou sa zaoberam velmi davno a nemyslim, ze sa prestanem. Vobec si nemyslim, ze za vsetko mozu politici, ale zial si ani nemyslim, ze jednotlivec vela zmoze. Predviedli sa nam uz vsetci, ktori aspon zdaleka pripominaju politikov a co, je niekto taky, ktory stoji objektivne za znovuzvolenie? Ktory si moze povedat, ze pracoval pre ludi a nie pre seba? Cela ludska spolocnost je postihnuta sebectvom, kto to zmeni? Toto moze urobit kazdy z nas.