samniko
29.05.09,12:45
Hľadám prútikára z okolia Ba.
Martin Mocko
29.05.09,10:57
Hľadám prútikára z okolia Ba.

V okolí BA nepoznám...ale najlepší slovenský žije v Rudníku (dedina pri Myjave) - nie je to až tak ďaleko...

http://archiv.mynoviny.sk/c/4374308/na-vystave-hral-na-trubku-trojmetrovy-snehuliak.html

http://www.rudnik.sk/fotogaleria-detail/iii-celoslovenske-stretnutie-kosikarov-v-rudniku/
Braňo
29.05.09,11:05
Ja myslím, že hľadá prútikára a nie košíkára.
Martin Mocko
29.05.09,11:20
Ja myslím, že hľadá prútikára a nie košíkára.

Tento pán upletie čokoľvek..takže by som ho nezaraďoval do kategórie "košíkár" - veď pozri na web na jeho výtvory.
veronikasad
29.05.09,11:22
Tento pán upletie čokoľvek..takže by som ho nezaraďoval do kategórie "košíkár" - veď pozri na web na jeho výtvory.
prútikár, je ten čo hľadá vodu ...
Martin Mocko
29.05.09,11:24
prútikár, je ten čo hľadá vodu ...


Kuuuurnik..teda. Ten piatok je ale deň :D:D:D
Takého faux-pas sa mi nestalo už hodne dávno..

Odhlasujem sa a už dnes na poradu viac nejdem..maximálne večer v Senci...a možno tam aj prútikára nájdeme!
Kazu
29.05.09,11:40
Tento pán upletie čokoľvek..takže by som ho nezaraďoval do kategórie "košíkár" - veď pozri na web na jeho výtvory.

machinak, máš u mňa bod. Takto dobre som sa dnes ešte nanasmiala :D:D:D:D
kukučka
29.05.09,11:53
a čo tak skúsiť to sám? ;):D
návod z netu:
Zober dve elektrody. Zohni ich do tvaru L. Chyt ich za kratsi koniec do ruk a drz ich jemne vodorovne pred sebou. Tam kde je voda-mali by sa ti prekrzit. Skus si to najprv na pozemku kde vies kde je studna aby si si to vyskusal. Mne to fungovalo pomerne presne, ak mas dva medene droty je to este lepsie. Pozor vsak-takto mozes narazit aj na potrubia, nie len na studnu, t.j. kanalizacia atd....daj vediet ako ti to islo.
húžva
29.05.09,15:19
Stavex MYJAVA, cca v roku 2000 sme tam kopali studňu ale skôr než sme začali nám dve miesta označil prútkar. Vodu sme našli.
Ale ja som sa presťahoval ... Takže si to budete musieť zistiť sám. Ale oni by Vám už dakoho poradili.