Vero2
29.05.09,13:24
Chcela by som Vás poprosiť o radu, ktorý soft je najlepší pre skladové hospodárstvo (PU). Najprehladnejší pokial možno.
Začíname v novej firme a chceli by sme kúpiť OMEGU. Dakujem za Vaše rady a názory.
Martin Mocko
29.05.09,11:28
Chcela by som Vás poprosiť o radu, ktorý soft je najlepší pre skladové hospodárstvo (PU). Najprehladnejší pokial možno.
Začíname v novej firme a chceli by sme kúpiť OMEGU. Dakujem za Vaše rady a názory.

Odporúčam soft pre sklad spolu s účtovníctvom. Existujú tam potom automatické presuny medzi modulmi. Omega tiež poskytuje sklady.
Ale neviem čo myslíte pod pojmom "najlepší soft". Ak máte 20tis skladových položiek a chcete skenovať výdaje a príjmy do skladu cez skener čiarového kódu....tak určite soft s lepšou databázou. Tam už je to skôr otázkou ceny.
Vero2
29.05.09,11:34
Ja som myslela softver program v ktorom sa najlepšie pracuje. Majitelia by chceli vedieť ked sa bude pracovať s týmto programom aj nákupne ceny od jednotlivých dodávateľov prípadne aj množstvo tovaru aké odišlo od týchto dodávateľov ale to sa dá podla metódy FIFO si myslím. A či sú tieto programy aj v anglickom jazyku.
ekopo
31.05.09,11:22
Soft, v ktorom sa najlepšie pracuje? To je subjektívne.
http://invoicebu.hdsoft.sk/index.php
Vero2
31.05.09,12:50
Ďakujem za doterajšie odpovede.Chcela som vedieť kto je ako spokojný so svojim programom. Na porovnanie .
Onko
31.05.09,15:25
Ďakujem za doterajšie odpovede.Chcela som vedieť kto je ako spokojný so svojim programom. Na porovnanie .

Ja spokojne používam Pohodu SQL. Je to informačný systém, ktorý obsahuje aj skladovú evidenciu. Je možné si dokúpiť aj anglické používateľské rozhranie.

Čo sa týka rozsahu funkcií a uspokojivosť používateľského rozhrania, na to je možné využiť bezplatné skúšobné verzie, lebo každému môže vyhovovať niečo iné.
Llívia
31.05.09,15:54
Vo firme, kde pracujem, sa účtovníctvo + sklad vedie v Omege. Učtovníctvo je super, ale na sklad kolegyňa nadáva. Robí jej. napr. to, že keď si dá zobraziť výdajku na obrazovku, je na nej iná suma, než keď ju dá vytlačiť. Predtým sme používali Datalock - s jeho skladom bola kolegyňa spokojná.