frogoo
29.05.09,14:21
Ahojte,
nemáte niekto skúsenosti s oknami tejto firmy??
Ďakujem krásne!!:)
jojkoz
29.05.09,18:16
Teraz pouzivaju tusim profily IGLO. Su to okna robene v polsku - UDO je len predajca. Ale vyrobca je velka fabrika v PL - vela slovenskych predajcov si tam dava robit.

Ja osobne mam od nich len jedno okno - na verande ( menil som ako prve skor - na ostatne som potom dostal lepsiu ponuku od firmy co ich sklada tu z profilu GAELAN 6-kom. ) , ale kamarat ma na komplet chalupe cca 3 roky.

Zatial sme obaja nemali ziaden problem.
duves
29.05.09,19:35
Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.
lover
11.01.12,10:44
Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.

Akurat zhanam info na okna od tejto firmy a zatiel nemam nic... Teraz vsak citam, ze su velmi dlho na trhu, avsak ako tak pozeram na ORSR, tak existuju len od roku 2008... Dufam, ze okna a montaz prebehne OK, ak to dame cez nich...
lover
16.01.12,09:14
Okna nemam od nich. No firma začinala s laminatovymi podlahami, su velmi dlho na trhu. Jednu izbu nam robili, asi tak v roku 2001. Vsetko je v poriadku. Teraz som ich navstivil, lebo tam potrebujem kupit int.dvere.

Pls. mozes dat info ako dlho su na trhu a odkial si cerpal... Zaujimam sa, pretoze riesim vymenu okien a nerad by som naletel fuserom... Dik!
duves
16.01.12,09:22
Ja som videl ich reklamu v letakoch ešte v 90-ych rokoch. Možno pomenili živnosť na s.r.o.
EvaB
16.01.12,10:10
Teraz vsak citam, ze su velmi dlho na trhu, avsak ako tak pozeram na ORSR, tak existuju len od roku 2008...
Môžeš si byť istý, že fungujú už dlho, od 1994. Vtedy sa volali UNO, robili ako živnostníci, nájdeš na zrsr.sk. Tiež máme od nich podlahu a dvere cca 12 rokov. Tá sro je naozaj od 2008 a z nejakého dôvodu to má písane na ženu, ale aktivity sú tie isté.
lover
16.01.12,14:24
Ja som videl ich reklamu v letakoch ešte v 90-ych rokoch. Možno pomenili živnosť na s.r.o.

VDAKA!
lover
16.01.12,14:25
Môžeš si byť istý, že fungujú už dlho, od 1994. Vtedy sa volali UNO, robili ako živnostníci, nájdeš na zrsr.sk. Tiež máme od nich podlahu a dvere cca 12 rokov. Tá sro je naozaj od 2008 a z nejakého dôvodu to má písane na ženu, ale aktivity sú tie isté.

DAKUJEM!

BTW. Ake este niekto ma skusenosti s danymi profilmi a firmami? Pls. dajte vediet skusenosti...

Vdaka!