Bubasik
30.05.09,19:23
Dobry den,
nemate niekto nahodou atualne informacie ohladom hotela Kamelija v letovisku Tivat, Cierna Hora.
Dakujem
AlaNR
01.06.09,09:01
Pokiaľ by ho nezrútili a nepostavili od základov nový, tak ho teda vonkoncom neodporúčam....
Skús si vyhľadať čo sa tu popísalo o Čiernej Hore a konkrétne o tomto hoteli, pozri si fotky a pochopíš....
lenkka81
01.06.09,19:15
Nedoporučujem, pozri recenzie...
luckapastvova
07.06.09,05:08
Ani ja nedoporúčam. Boli sme minulý rok v Čiernej Hore a bola som zhrozená. Okolie Tivatu je veľmi znečistené a o mori ani nehovorím. Ak už máš ale zaplatenú dovolenku, nezúfaj. My sme dosť chodili po výletoch a boli to prenádherné výlety. Krásna príroda, more a po pravde aj niektoré iné dovolenkové destinácie sú čisté a upravené. Ale zrovna Tivat to nie je.
Bubasik
09.06.09,17:16
Ani ja nedoporúčam. Boli sme minulý rok v Čiernej Hore a bola som zhrozená. Okolie Tivatu je veľmi znečistené a o mori ani nehovorím. Ak už máš ale zaplatenú dovolenku, nezúfaj. My sme dosť chodili po výletoch a boli to prenádherné výlety. Krásna príroda, more a po pravde aj niektoré iné dovolenkové destinácie sú čisté a upravené. Ale zrovna Tivat to nie je.
No urobila som zasadnu chybu, ze som si zarezervovala pobyt a nepozrela recenzie - aspon ze sa mi podarilo vymenit v cestovke Tivat, za oblast Sutomore - tam to tiez nie je nic moc, ale vrajze lepsie ako Tivat.......
A mozem sa spytat, ze co vsetko sa oplati pozriet? Nejake typy na zaujimavy vylet.
viera kankova
19.06.09,09:53
Ahoj ja som bola v Tivate pred 2 r.a velmi sa mi páčilo pre mna je tam krajšie ako v chorvátsku.Bola som ubytovaná v hot,Mimoza je to obyčajný hotel ale strava bola výbornáčo viem tak sa im v Kamélii páčilo,Kamélia je tak trošku dalej od prístavu hotel Palma,Mimoza su pri promenáde,
luckapastvova
19.06.09,14:47
Ahoj!
Mne sa strašne páčil výlet loďou. Odchádzalo sa od Tivatu, od Sutomora to je len niekoľko minút cez pláže. Ten výlet trval celý deň. Potom sme boli ešte v Kotore a to bolo tiež úžasné. Cestovalo sa autobusom. Sú tam ešte mnohé iné ponuky, ale dá sa chodiť aj po okolí. My sme boli na jednej zrúcanine, ktorá je neďaleko hotela a bola naozaj prenádherná. Aj sme si pochodili trocha po prírode. Videli sme aj korytnačku. Len bacha, ak budete chodiť po slnko v obedňajších hodinách a si citlivejšia na slnko, týždeň pred dovolenkou a aj počas nej užívaj tabletky z lekárne, aby si pokožka zvykla. ja som tam dostala alergiu a troška mi to tam znepríjemnilo pobyt. Je tam ešte jedna zrúcanina, ktorú uvidíte z diaľky, ale je dosť ďaleko a nie je značený chodník k nej. Tam sme neboli, báli sme sa.