edu21
31.05.09,08:27
Dobrý deŃ. Chcela by som poprosit dobrého človiečika, aby mi poslal návod, ako sa kopírujú, vložia odkazy na stránky- linky. Ako ich označit, preniest do mailu, pošty. Ďakujem
Lianka
31.05.09,06:58
Bezne CTRL+C a vklad CTRL+V.

Vlozit link do prispevku alebo spravy tu na Porade:
Kliknes na link, nasledne CTRL+C.
Kliknes na miesto, kam ho chces vlozit, a potom SHIFT+Insert.
Fero11
31.05.09,07:02
No neviem co konkretne mas na mysli, ale podla toho co pises, tak: link, ktory chces skopirovat, tak postavis sa s mysou na zaciatok linku, stlacis lave tlacitko mysi a drzis, zaroven ho tahas az do konca linku aby bol celi link oznaceny (modry). potom stlacis ctrl+c prejdes do mailu, kde ho chces vlozit (do textoveho pola) a stlacis ctrl+v
linky, ktore su priamo v url, mozes rovno pretahnut mysou (drag & drop) do mailu
veronikasad
31.05.09,07:06
Dobrý deŃ. Chcela by som poprosit dobrého človiečika, aby mi poslal návod, ako sa kopírujú, vložia odkazy na stránky- linky. Ako ich označit, preniest do mailu, pošty. Ďakujem
Mne to funguje cez pravé tlačítko myši - nastavím sa na odkaz, kliknem "kopírovať odkaz" a potom vložím na miesto kde potrebujem cez "prilepiť".

Spôsob, ktorý popísala Lianka využívam, keď chcem skopírovať nejakú časť textu, nie celý link
Manual
31.05.09,07:14
Ak chceš skopírovať napr. stránku Porady kde si niečo našla, tak klikni hore na link pravým "myšítkom", link sa zamodrí a daj kopírovať.
Potom choď tam kde ho chceš prilepiť a znova klikni pravým myšítkom a daj prilepiť a to je všetko.
edu21
31.05.09,09:12
Ďakujem vám, toto som potrebovala už dávno vedieť:::)) Pekný deň