Čuláková Anna
31.05.09,15:42
Môže mi niekto poradiť, nevlastím vodičský preukaz, ako sa na to bude pozerať DÚ keby som si chcela vziať auto na lízing. Vozil by ma manžel.Ďakujem anka:confused:
Tweety
31.05.09,13:47
Môže mi niekto poradiť, nevlastím vodičský preukaz, ako sa na to bude pozerať DÚ keby som si chcela vziať auto na lízing. Ak si za daňovníka splníš oznamovaciu povinnosť na DÚ k dani z MV, podáš DP, a daň aj zaplatíš, nebude mať námietky. Vozil by ma manžel.Ďakujem anka:confused:
Odpoveď v texte.
veronikasad
31.05.09,14:17
Môže mi niekto poradiť, nevlastím vodičský preukaz, ako sa na to bude pozerať DÚ keby som si chcela vziať auto na lízing. Vozil by ma manžel.Ďakujem anka:confused:
auto chceš využívať na podnikanie = vložiť do obchodného majetku firmy ?
Čuláková Anna
31.05.09,16:57
Áno, chcem ho riadne používať na podnikanie, len neviem či to nie je spojené s vlastníctvom vodičského preukazu.ďakujem anka
Tweety
31.05.09,17:01
Áno, chcem ho riadne používať na podnikanie, len neviem či to nie je spojené s vlastníctvom vodičského preukazu.ďakujem anka
Nie, určite nie je. Ak budeš mať šoféra, nie je žiaden problém.
azla
31.05.09,17:21
Áno, chcem ho riadne používať na podnikanie, len neviem či to nie je spojené s vlastníctvom vodičského preukazu.ďakujem anka

Povedzme, že si taká zaneprázdnená manžérka, cestou telefonuješ, vybavuješ - predsa nemôžeš šoférovať, jednoducho chceš mať SLUŽBU.

Koľko šéfov má osobných šoférov.:)