šafko
31.05.09,15:32
Ahojte mili poradaci,som uplní nováčik nemam ani šajnu ako čo ale budem sa snažit sa to rýchlo naučit
Lianka
31.05.09,13:34
Ahoj vitaj. Verim, ze sa zorientujes. Poklikaj, prip. hore mas "oblsluha" - etiketa, navod.
alla66
31.05.09,13:36
ahoj...vítame Ťa... akú radu potrebuješ? čo nevieš?
šafko
31.05.09,14:05
su tu nejake obmedzenia ale potom budem potrebovat poradit o soc.poistovni velmi pekne dakujem všetkým za privitanie
Lianka
31.05.09,14:26
Hore mas vyhladavanie - zadaj klucove slovo, najde ti temy, v ktorych sa problematika preberala. Pripajam aj link na vyhladavanie: http://www.porada.sk/search.php. Preberalo sa tu uz takmer vsetko. Novu temu zadaj, az ked nenajdes odpoved v existujucich temach.
šafko
31.05.09,15:06
velmi pekne dakujem nenašla som a možno je to tím že do toho ešte moc nevidim tak ja sa skusim opýtat:v roku 2000 do2003 som pracovala u osobySZCO ako spolupracujuca osoba teraz som zistila ked som isla na i.d.ze za mna neplatila odvody do S.P samozrejme že to S.P.žiadala zaplatit odomna inač by mi nebol vyplacani i.d.ale S.P to nemala pravo žiadat odomna lebo v tom čase to bola povinnost SZCOporadi mi niekto som už zufala dakujem pekne