dixon
31.05.09,21:10
Dobry den,
byvam v tehlovom byte a mam problem s jednou stenou. Vsetky ostatne steny v byte su hrube a susedov takmer nepocujem. Jedna stena je vsak tenka - predpokladam, ze ma asi tak sirku tehly. Viete mi odporucit nejake riesenie + spolocnost v BA, ktora sa touto problematikou zaobera? Nevadi mi stratit nejaky ten priestor, problem vsak je, ze na konci tejto steny sa nachadzaju balkonove dvere takze ku koncu by uz tato izolacia nebola mozna. Nepojde potom zvuk cestou najmensieho odporu a nebude mi prave tymto kuskom prechadzat vsetok hluk. Pre lepsiu predstavu priestoru prikladam obrazok. Vopred dakujem za vsetky rady a tipy.

Snazil som sa pridat aj orientacny obrazok, ale bohuzial mam na to este malo priespevkov... Tak aspon textovy nakresok
|\---
|
| problemova stena, \ balkonove dvere, - stena napajajuca sa cez balkonove dvere na problemovu stenu
Xanti
31.05.09,19:30
Hm, nedajú sa balkonové dvere posunúť? Smerom do prava? Aby sa urobil priestor pre další múr teda tenkú stenu, ktorá by sa vymurovala pred pôvodnú s tým, že medzi nimi bude vzduchová bublina?
arizona
01.06.09,06:57
220870
01.06.09,18:09
Som čosi videl na conecu
http://www.optim.sk/index.php?id=40