mandyla
01.06.09,07:28
Objednala som okná a dvere na rodinný dom. Objednávka na terasové dvere bola dohodnutá ústne, rám mal byť delený na tri diely, prostredný diel majú byť dvere na prechod na terasu s určenou šírkou a krajné diely mali byť symetrické, jeden fixný a druhý otváravý, zaistený, používaný len príležitostne, vlastne druhé krídlo k prostredným prechodovým dverám. Dvere však vyrobili nesymetrické, sklá sú v každom dieli inej šírky.Rozdiel v šírke bočných dielov je 9 cm čo je badateľné aj zvonka aj znútra.Firma ma chce odbiť s argumentom že osová vzdialenosť je symetrická, pritom sme sa vôbec nerozprávali o osovej vzdialenosti ale o symetrických krajných dieloch. Nič som nepodpisovala a ani zálohu odo mňa nechceli. Môžem odmietnuť zaplatiť za nepodarok? Ďakujem za všetky rady a názory.
comodo
01.06.09,05:58
Vždy , vždy keď čosi vyrábame vyžadujem buď škicu , výkres od zákazníka , alebo častejšie požadujem potvrdenie nášeho výkresu zákazníkom. Ja sa čudujem, že niekto niečo vyrobil podľa ústnej dohody.
Chobot
01.06.09,07:00
Objednala som okná a dvere na rodinný dom. Objednávka na terasové dvere bola dohodnutá ústne, rám mal byť delený na tri diely, prostredný diel majú byť dvere na prechod na terasu s určenou šírkou a krajné diely mali byť symetrické, jeden fixný a druhý otváravý, zaistený, používaný len príležitostne, vlastne druhé krídlo k prostredným prechodovým dverám. Dvere však vyrobili nesymetrické, sklá sú v každom dieli inej šírky.Rozdiel v šírke bočných dielov je 9 cm čo je badateľné aj zvonka aj znútra.Firma ma chce odbiť s argumentom že osová vzdialenosť je symetrická, pritom sme sa vôbec nerozprávali o osovej vzdialenosti ale o symetrických krajných dieloch. Nič som nepodpisovala a ani zálohu odo mňa nechceli. Môžem odmietnuť zaplatiť za nepodarok? Ďakujem za všetky rady a názory.

Co je psáno, to je dáno. Bohužiaľ ty nemáš dôkaz, že si si objednal symetrické dvere. Oni to vyrobili na základe tvojho zadania a môžu tvrdiť, že si to chcel takto. Je to tvrdenie proti tvrdeniu, tovar ti vyrobili, je funkčný a zdá sa, že nemá vady, ktoré by bránili jeho riadnemu používaniu, takže ani reklamovať nemáš čo (že by nešli zatvoriť dvere). Si povinný zaplatiť.
AlaNR
01.06.09,07:19
Pokiaľ viem, okno fixné a okno otváravé nikdy nebude mať rovnakú šírku skla. Fixné sú vždy väčšie, pretože sa vkladajú priamo do rámu, kdežto do otváravého ide ešte rám samotného okna až potom sklo.
Toť môj názor...
Kazu
01.06.09,07:21
Problém je v tom, že do fixného ide len sklo a do otváravej časti musia pridať aj rám a už sa zmení rozmer skla fix oproti otváravému. Neviem, kto si to mal uvedomiť prvý, ale tá firma by to mala vedieť a upozorniť ťa na to. Hlavne vtedy, keď si zdôrazňovala, že chcete symetrické rozmery. Oni brali symetrické rozmery otvoru a vy skla. Nie ste prví, čo sú tak nepríjemne prekvapení.
Martasch
01.06.09,07:24
Celé to je o chybnej komunikácií. Dodávateľ ti zrejme dodal zostavu, kde má fixná časť a užšie krídlo dverí rovnakú celkovú šírku, šírka skla je však iná /keď som to prepočítala u nášho profilu, je to 8 cm/. Aby to esteticky dobre pôsobilo, dá sa to vyriešiť tak, že vo fixnej časti sa sklo vyberie, vyrobí sa krídlo s nových sklom, napevno sa priskrutkuje a šírka krajných skiel bude rovnaká. Samozrejme nie v rámci reklamácie, ale bude to treba doplatiť.