mako24
01.06.09,09:46
Dobrý deň, rozhodol som sa organizovať plavecký výcvik pre žiakov strednej školy a potreboval by som vybrať kvalitnú cestovku, ktorá má s organizáciou takého kurzu skúsenosti.
Poprípade, ak ma niekto skúsenosti s organizáciou takéhoto kurzu, bol by som vďačný za každú radu. :)

dakujem :)
tororosoo
01.06.09,11:30
kde by sa mal kurz uskutocnit....ked potrebujes nato cestovku..
mako24
01.06.09,17:14
moja chyba :confused:, že som to tam nenapísal... malo by ísť o plavecký výcvik v prímorskom letovisku (je jedno, ci to bude Chorvátsko, Taliansko a pod.). Jedným z hlavných kritérií je aj cena (t.j. chcel by som sa vojsť do ceny 200 EUR). Dĺžka kurzu 7 dní..
tororosoo
01.06.09,20:40
tych 200€ za tu cenu ma co vsetko zahnat? (strava, cesta, vsetko ??) potrebujem podrobnejsie k tomu vediet pocet ludi, strava atd. ci to ma byt v tej cene???
mako24
02.06.09,05:12
tá cena by mala zahŕňať všetko: dopravu, ubytovanie, stravu (optimálne plnú penziu), služby delegáta a všetky miestne a iné poplatky... plánujem naplniť jeden autobus, čiže cca 40 žiakov a 4 učitelia.
jaros5
05.06.09,11:54
moja chyba :confused:, že som to tam nenapísal... malo by ísť o plavecký výcvik v prímorskom letovisku (je jedno, ci to bude Chorvátsko, Taliansko a pod.). Jedným z hlavných kritérií je aj cena (t.j. chcel by som sa vojsť do ceny 200 EUR). Dĺžka kurzu 7 dní..
mimotemyNechcem byť uštipačny, ale prečo robiť plavecký kurz v prímorskom letovisku?!?:confused:
Ak mi ide skutočne o zorganizovanie plaveckého kurzu, tak ho zorganizujem v mestskej plavárni, minimálne za polovičnú cenu a decká po skončení kurzu budú vedieť aj lietať (za 200 Euro) - nielen plávať:);
Alebo chcem zorganizovať zaujímavý a zmysluplný letný prázdninový tábor a v rámci neho urobím školu plávania a množstvo iných zmysluplných akcií - nebudem to schovávať pod hlavičku - plavecký kurz :);
Vieš čo napadne 99,99 % čitateľov tvojho príspevku ? ..... ...... ............

Uz len čakám kedy niektorí ucitelia zorganizujú aj lyžiarsky kurz v niektorom z prímorských letovísk ....:D;
Ospravedlňujem sa ze porušenie pravidiel, ale fakt som nemohol nebyť :rolleyes:;
jdominak
08.06.09,15:27
Skús cez tiptour. Môžeš sa vojsť do 200€ ak to bude koncom maja, alebo začiatkom júna, tak do 15.6.Predpokladám však, že do úvahy pripadá až budúci šk.rok. Nájdi si na ich web stranke telefon a zavolaj,možno Ti poradia. My s nimi máme dobré skúsenosti. Koncom mája al. júna sa vojdeš aj do sumy 5500 Sk. Boli sme v Taliansku ,Grécku, aj v Chorvátsku. Nie síce ako plavecký výcvik, ale ako relaxačný pobyt pre našich žiakov.