petra.k
01.06.09,11:20
ahoj, neviete mi niekto poradiť, akú domácu pekáreň by som mala kúpiť? ktorá je najlepšia, najmenej kazová...?
danushka
01.06.09,09:50
Peťka, ťažko je tu niekto z nás, čo by už mal odskúšaných 5 pekárničiek...
Možno poraďáci povedia nedostatky tých svojich práve používaných.
Takže z môjho pohľadu si poťažkám na tú svoju MOULINEX pekárničku.
Už 2x sa mi na nej zadrelo vonkajšie ložisko, treba ho premastiť a vo vnútri pekáčika mi odchádza tesnenie. Takže čakám kedy to odíde nadobro a budeme reklamovať.
Gabi03
01.06.09,09:52
No predsa tá moja! :D :D :D
ja.nus.ka34
01.06.09,10:48
To je veru tazko povedat.My ked sme v januari kupovali tu nasu,tak sme si stanovili cenu tak zhruba do 2500 sk.Ked sme isli do obchodov,tak sme nevedeli kolko druhov budu mat v takej cene a v takych parametroch ako sme my chceli.Chceli sme aby bola nadoba na pecenie aspon na 950 gr. ,aby mala odloz. start,aby mala co najviac programov, atd....Nakoniec sme si vybrali v tescu pod tescovou znackou,sice moj manzel velmi nechcel,ze to nebude dobre,ze to neni ziadna znacka.....A mozem povedat,ze pecie perfektne,sme s nou fakt zatial spokojny,chlieb nekupujem,robim si v nej aj cesto na pecivo.Neviem kolko vydrzi,ale stala 1900sk.Mozno vydrzi viac ako nejaka za 4000 sk!A inak,vsetky maju zhruba tie iste funkcie,a to ci sa nebodaj nepokazi,to je podla mna uz o stasti.Ale urcite si nekupuj pekaren s mensou nadobou ako 950 gr.Tak vela stastia.
danushka
01.06.09,11:15
Áno, tiež si myslím, že netreba dávať ťažké peniaze za pekárničku, podľa mňa všetky vydržia skoro rovnako.
Kamarátka si kúpila pekárničku v LIDLI za 1700,- SKK a je s ňou spokojná tak, ako my s našou za 3500,- SK.
Tiež si myslím, že treba aspoň takú na 1 kg chlebíka. My doma vačší nepečieme, nezmestí sa krájača.
petra.k
01.06.09,11:21
Ďakujem Vám všetkým za info, asi je to ozaj o šťastí, človek musí natrafiť na takú, aby bol spokojný, tiež plánujem kúpiť takú okolo 2 tisícok, tak dúfam, že to vyjde..:-D
Denisa
01.06.09,11:58
Kamarátka má Panasonic - dosť drahú (kupovala to kvôli bezlepkovejdiete), lebo ju mala aj jej známa a chválila ju. Je s ňou spokojná, no náhodou raz skúsila (ani neviem prečo) upiecť chlebík v bežnej elektrickej rúre a bol lepší. Tak odvtedy pečie len tam, aj bezlepkové koláče a pod.

P.S.: Nekúpi niekto domácu pekáreň Panasonic???:D:D:D