Terezia13
01.06.09,12:53
Dobrý deň. Poraďte mi prosím, ako správne urobiť výpočet odpracovaných rokov pre pedagogických zamestnancov. Prešli delimitačne pod nás ako zriaďovateľa. Mám rátať aj roky do delimitácie? Zarátať aj roky, počas ktorých boli zamestnaný v škole v našej obci ale patrili pod ONV?(teda v tom čase). A sú na to aj tlačivá? POZOR nepotrebujem zápočet rokov len odpracované roky - pre výberové konanie. Ďakujem za radu.
Terezia
gabriela2579
01.06.09,11:02
Keď delimitáciou prechádzalo školstvo pod obce, bývalé ONV im vystavilo zápočet rokov k 30.06.2002.

Od 1.7.2002 im vystav zápočet rokov resp. potvrdenie o odpracovanej dobe ty a pozri v osobných spisoch, či niekde nenájdeš predchádzajúci zápočet rokov.

V podstate by si z osobného spisu vedela zistiť a vydať potvrdenie, koľko má odpracovaných rokov na vašej škole, záleží len od toho, či ti toto potvrdenie nadriadený podpíše.


A čo sa ešte týka toho potvrdenia - vo VK som sa stretla s potvrdením o odpracovaných rokoch úplne jednoduchým. Nebol to zápočet rokov, ale potvrdenie v nasledujúcej forme:
Základná škola ....v zastúpení .... týmto potvrdzuje, že menovaná....narodená.... bola v Základnej škole....zamestnaná od ....do ..... ako ...........