marcel 1977
01.06.09,15:27
Dobrý deň,
vedel by mi niekto poradiť, kde by som našiel vzorový školský vzdelávací program pre 6. ročník zo slovenského jazyka. Čo som doteraz pozeral, všetko je pre 5. ročník. Nerozumiem, prečo ostatné predmety majú ŠKVP aj pre ďalšie ročníky, iba slovenský jazyk nie. Ďakujem.
anavki
01.06.09,15:49
Skuste na internetovej stránke .statpedu.sk...
marcel 1977
01.06.09,18:39
Aj tam som hľadal, ale vzorové školské programy pre 6. ročník zo SJ nie sú.
nunik
11.06.09,18:25
Dobry den. Prosím Vas neviem či som na správnom mieste ale snad ma niekto bude vediet usmerniť. Chcela by som externe študovať psychológiu ale nemám maturitu a som vydatá mam aj rodinku. Ako by som mala postupovať a či mam vôbec šancu, keďže nemám maturitu. Dakujem.
anavki
14.06.09,19:09
Teda pokiaľ viem tak nie, bez maturity ísť študovať na VŠ sa nedá. Najprv si treba dokončiť stredoškolské vzdelanie s maturitou. I.
anavki
16.06.09,19:02
Skúste na http - noveskolstvo.sk/article.php?254 - tam sú nejaké programy pre 2.stupen vzdelávania: ISCED 2 – nižšie sekundárne vzdelávanie... I.
nunik
17.06.09,13:31
Diki moc, pozriem sa na tu stránku.
jana32
01.09.10,03:45
Dobrý deň, prosím o radu, v rámci školského vzdelávacieho programu sme v našom gympli " zaviedli " nový predmet ekonomika. Je to 1 hodina týždenne. Mám spracovať učebné osnovy aj plány. Pochopila som správne, že sa musím vyslovene držať učebných osnov predmetu, ktoré zverejnilo MŠ? Ide o to, že naši žiaci by mali mať v rámci tohto predmetu aj účtovníctvo, manažment, ale to v klasických osnovách podnikovej ekonomiky nie je. A tých 30% ktoré mám pre seba aby som si niečo v osnovách menila na to nestačí. prosím viete niekto poradiť?