Beska
01.06.09,16:13
Ahojte, chcem kúpiť notebook, viem, aké parametre chcem, aby mal. Skúšam to vyhľadať cez internet, ale nikde som nenašla stránku, kde by som zadala presné parametre a nájde mi model a i obchod. Vždy sa mi dá vybrať len niekoľko parametrov.
Poraďte, prosím, nejakú stránku. Viem, že ich je dosť, ale ani jedna ma neoslovila.
Ďakujem
kero64
01.06.09,14:17
Skús tie parametre napísať a možno ti bude niekto vedieť poradiť.
Beska
01.06.09,14:26
Procesor: Pentium Dual ....
Pamäť 2-3 GB
Pevný disk min 250 GB
Uhlopriečka 15,4
DVD mechanika
grafická karta nezdielaná min 512 MB
zvuková karta
výstupy na slúchadlá, mikrofón
USB port
čítačka pamäťových kariet
Bluetooth
webkamera
operačný systém Windows jedno aký
a ešte keby sa cena zmestila do 600 € :))
buchač
01.06.09,14:34
Ahojte, chcem kúpiť notebook, viem, aké parametre chcem, aby mal. Skúšam to vyhľadať cez internet, ale nikde som nenašla stránku, kde by som zadala presné parametre a nájde mi model a i obchod. Vždy sa mi dá vybrať len niekoľko parametrov.
Poraďte, prosím, nejakú stránku. Viem, že ich je dosť, ale ani jedna ma neoslovila.
Ďakujem


Tu sú v podstate všetky notebooky , celý katalóg v ponuke u nás predávaných , ako aj porovnávka ...

http://katalog-notebookov.sk/

Keď si nájdeš TEN svoj , zadáš do vyhľadávača a malo by nájsť predajcov ....
Fero11
01.06.09,14:36
myslim si, ze to su standardne parametre, takze pekne chod do eshopu a prehliadaj
kero64
01.06.09,14:37
Myslím, že tieto parametre spĺňa skoro každý NB do 600€. Jediná chyba krásy je v grafike. NB s externou grafikou do 600€ asi nenájdeš. Možno niekde je, ale ja som taký nenašiel. A čo značka? Na tej ti tiež nezáleží?
pistik71
01.06.09,14:42
Skor by som odporucil na ake znacky sa orientovat, pretoze parametrovo je to velmi podobne.
Osobne mam velmi dobre skusenosti s Toshibou, ale tiez FujitsuSiemens, alebo Sony. HPcka su tiez dobre, ale len business trieda (Paviliony tiez celkom fajn, ale servis ve v Polsku, takze ak sa nieco pokazi, treba dlhsie cakat). Dell ma dobry servis, ale aj dost poruchovost. Acer ma slabe plasty, rovnako ako Asus, MSI a dalsie znacky. Mozno som na nieco aj zabudol ...
kero64
01.06.09,14:45
Braňo
03.06.09,11:07