smilan
01.06.09,18:34
V dennej tlači ma upútali dve správy, ktoré vzájomne súvisia ako spojené nádoby. Tá prvá bola prognózou veľmi suchého roku. Predpokladá sa, že v Európskej únii sa urodí o 4,5 milióna ton obilia menej ako vlani, čo môže mať za následok zdražovanie chleba a všetkých výrobkov z obilnín. Druhá správa bola informáciou o otvorení letnej sezóny na slovenských kúpaliskách a o službách a atrakciách, ktoré ponúkajú. Už titulok veľkoryso informoval o tom, že na kúpalisku v Štúrove si konečne prídu na svoje aj priaznivci nudizmu, pre ktorých boli špeciálne vyhradené priestory na streche budovy krytej plavárne.

Ako tieto dve zdanlivo nesúvisiace správy v skutočnosti vzájomne súvisia?

Príroda okolo nás je spravovaná a riadená určitou inteligenciou, určitými inteligentnými silami, o ktorých dnešní ľudia už nič nevedia. Tieto skryté, neviditeľné, inteligentné sily prírody celé tisícročia pretvárali a formovali prírodné podmienky na našej planéte tak, aby v istom čase bolo všetko pripravené pre príchod vyššej bytosti, zvanej človek.

V schopnostiach človeka, ako hierarchicky vyššie stojaceho je vložená vysoká miera vplyvu na prírodné dianie a to nie len v zmysle jeho priameho, fyzického pretvárania. Ľudia svojim chcením, svojim cítením a myslením vplývajú na spomínané, skryté, inteligentné sily prírody tak, že tieto sú nútené formovať prírodné podmienky do podoby, zodpovedajúcej kvalite, alebo nekvalite vnútorného života ľudí.

Jednoducho povedané, príchodom ľudí na scénu začalo byť zásadným spôsobom ovplyvňované všetko dianie v prírode prostredníctvom ich vnútorného vplyvu na inteligentné sily prírody. Tie ho formovali do podoby, presne zodpovedajúcej chceniu, mysleniu a cíteniu ľudí.

Ak by bol dobrom, ako tou najvyššou hodnotou prežiarený myšlienkový a citový život ľudí, nie len že by boli vzťahy medzi nimi samotnými krajšie a lepšie, ako je tomu dnes a ako tomu bolo počas celej dlhej histórie našej civilizácie, ale zároveň by sa to prejavilo i kladným vplyvom na inteligentné sily prírody, ktoré by na základe toho sformovali prírodné podmienky na tejto planéte do doslova ideálnej podoby. Takýmto zásadným spôsobom teda vplýva kvalita nášho vnútorného života, nášho myslenia a cítenia na vonkajšie prírodné dianie, ktoré je ňou doslova formované.

V minulosti, keď dlho nepršalo a bolo sucho, sa napríklad ľudia sa modlili za dážď. Čo je však znamená pojem „modlitba“, ak ho budeme vnímať čisto nenábožensky? Je to v skutočnosti deklarovanie dobra! Je to prísľub návratu k dobru, ktorý je nevyhnutný k tomu, aby sa zlepšili prírodné podmienky a stali sa ľuďom priaznivejšími.

No a teraz sa vráťme naspäť k na začiatku spomínanej súvislosti medzi súčasným suchom a zahájením letnej sezóny na kúpaliskách.

Spoločné kúpanie mužov a žien je pareniskom nemravnosti, priečiacej sa Zákonitostiam vo stvorení. No a jej vrcholom je nudizmus. To, čo sa pri týchto aktivitách deje na citovej a myšlienkovej úrovni je doslova hnus.

Nemravnou a zvrhlou je napríklad aj ženská móda, najmä v letných mesiacoch, ktorá viac odhaľuje, ako zakrýva. Veď nakoniec módni tvorcovia hovoria celkom otvorene, že sa snažia o to, aby ženy pôsobili čo najviac sexy a svojim výzorom čo najviac dráždili a provokovali mužov. Byť „sexy“ je predsa v dnešnej dobe „in“. Samozrejme, ani muži nie sú v tom celkom bez viny, pretože podobné nehanebné dehonestovanie dievčat, žien a matiek im až príliš vyhovuje a podporujú ho.

Takéto konanie mužov a žien je však zvrhlosťou, nemajúcou obdoby! Je to svedectvom nesmiernej duchovnej úbohosti a prázdnoty, svedectvom mravnej vyprahnutosti, v ktorej sa vnútro všetkých takto jednajúcich ľudí, zbavených aj toho najelementárnejšieho studu podobá vyprahnutej púšti. Vyprahnutej mravnej púšti!

Takýto teda, doslova morálne vnútorne vyprahnutý je vnútorný život – čiže myslenie a cítenie miliónov ľudí na celej planéte. Svojim skazeným vnútrom zhubne vplývajú na inteligentné sily prírody, ktoré sú nútené formovať prírodné podmienky presne podľa tohto druhu myslenia a cítenia. Sú nútené ich formovať do podoby vyprahnutých krajín a púští.

Ak si ale ľudia neuvedomia vlastnú zodpovednosť za všetko, čo svojim vnútorným životom vytvárajú, ak sa nemravnosť bude čoraz viacej stupňovať /viď vznik nudistických pláží, prezentovaný ako niečo pokrokového a pozitívneho/, bude bývať sucho čoraz väčšie a bude dochádzať i k iným druhom zhoršovania prírodných podmienok na celej našej planéte.

A ak ľudia zostanú v tomto smere aj naďalej slepí a hluchí, bude sa ich postoj rovnať vzbure. Vzbure voči prirodzeným Zákonom stvorenia, čo napokon spôsobí vzburu inteligentných prírodných bytostí voči nemravnosťou beznádejne skazenému ľudstvu. Suchá, zemetrasenia, záplavy, víchrice a vulkanická činnosť nakoniec zmätú ľudský druh s povrchu zeme, pretože práve takýto osud si on sám pre seba sformoval.

Z úst niekoľkých slovenských politikov, opozičných, ale i koaličných zazneli slová, že súčasná finančná a hospodárska kríza je v skutočnosti dôsledkom hlbokej mravnej krízy našej civilizácie.

Tieto slová sú naozaj pravdivé, avšak v súvislosti so dnešnou finančnou a hospodárskou krízou, ktorá je naozaj krízou morálnou, nikoho ani len nenapadne pozrieť sa na seba samého. Lebo pravda je taká, že každý z nás má na nej svoj vlastný podiel. Kto je presvedčený o tom, že on nie, nech sa naozaj vážne zamyslí nad tým, nakoľko morálne a v súlade s pojmom „všeobecné dobro“ jedná s ľuďmi v zamestnaní, alebo v osobnom živote. Nech sa zamyslí nad tým, nakoľko sa konanie DOBRA v každej životnej situácii stalo dennou realitou jeho života. Tí, ktorí sú tam hore, ktorí v skutočnosti krízu reálne spôsobili sú totiž majstrami našich vlastných chýb. Nedostali by sa nikdy na vrchol, keby väčšina z nás nebola presne taká istá.

V tejto chvíli zostáva iba dúfať, že nemorálnosť, zvrhlosť a zlo neprerástli našim vnútrom až natoľko, že to už vôbec nedokážeme ani len vnímať a nie to ešte zmeniť sa k lepšiemu. Zostáva iba dúfať, že nikdy nebude musieť prísť deň, v ktorom nám prírodné dianie vrhne do tváre našu vlastnú skazenosť a zvrhlosť. Dianie, ktoré sa potom stane našou záhubou a zničením.

Kiež by k tomu nikdy nedošlo, ale práve naopak, keby sa ľudia nad sebou zamysleli a prostredníctvom pozitívneho využitia poznania o ďalekosiahlom vplyve vlastného vnútorného života na prírodné dianie by pousilovali premeniť našu planétu na rajskú záhradu. Ešte dnes sa to dá, ale zajtra, až sa príroda začne proti nám búriť, už môže byť neskoro.




M.Š.
Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti
marjankaj
01.06.09,16:41
No čo už.
Komu není s hůry dáno, v apatyce nekoupí.
buchač
01.06.09,17:10
smilan;Times New Roman

V dennej tlači ma upútali dve správy, ktoré vzájomne súvisia ako spojené nádoby.

Áno , samozrejme , určite , neviem , či , prečo , ako , kto , kde , s kým , nie , dá sa , jednoznačne ....?!?!
Dáša_
01.06.09,17:17
danushka
01.06.09,17:41
Už to tu bolo tuším v nejakej téme rozoberané. Pricapila tu naša Zitulda článok o morálnom úpadku spoločnosti počas veľkej hospodárskej krízy minulého storočia, ktorý definoval veľký podnikateľ pán Baťa, čo samozrejme malo hlavu a pätu a platí to dodnes.
Takže nič nové pod Slnkom.
Ale spájať sucho s nemravnosťou?...no to sa mi zdá poriadne pritiahnuté za vlasy:rolleyes:;)...
Keby sme my dievčatá na ten just od leta začali chodiť v dlhých sukniach, či nebodaj by sme začali nosiť moslimské rúcha - nafta u nás nepotečie prúdom ako v Arabských emirátoch...
Nerobte tu chlapi bu-bu-bu, túto krízu určite nespôsobili naše krátke sukne !
Slayer666
01.06.09,17:42
Mna nahodou vzdy zaujimalo, ako sa vymyvaju mozgy. Myslim, ze teraz som o nieco blizsie k tomu poznaniu.:)
buchač
01.06.09,18:00
Mna nahodou vzdy zaujimalo, ako sa vymyvaju mozgy. Myslim, ze teraz som o nieco blizsie k tomu poznaniu.:)

Taky pěkný ....

Môžem Ťa ubezpečiť , že nie je všetkým dňom koniec a pevne verím , že sa k tomu celkovému poznaniu určite dostaneme .
Postaršejšejší už niečo také zažili , trochu sme voči takému niečomu odolnejší . Niekto viac , niekto menej .
Pripomína mi to tak trochu ranné desaťminútovky , prehľad tlače , školenie MLP / Marx-Lenin/ ....akurát je to z iného uhla pohľadu . :---

Tu je link na blog , môžete sa dozvedieť v predstihu , čo nás čaká a čo neminie ...
Toľko kategórií ako bacilov , akoby z Mexika došli ...

http://www.zdruzenie-ludskost.sk.blogy.atlas.sk
Petra Nová
01.06.09,18:16
V dennej tlači ma upútali dve správy, ktoré vzájomne súvisia ako spojené nádoby. Tá prvá bola prognózou veľmi suchého roku. Druhá správa bola informáciou o otvorení letnej sezóny na slovenských kúpaliskách a o službách a atrakciách, ktoré ponúkajú.


M.Š.
Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti
V jednom príspevku som písala, že asi viem , akú tému hodíš na Poradu najbližššie. Bol to zlý tip. Mám síce trochu fantázie, ale spájať sucho s nudizmom, by ma nenapadlo.


Zdá sa, že si už aj povýšil. Od pôvodne ”M.Š. spolupracovník časopisu Pre Slovensko” , na ”M.Š. Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti ”. Pripomína mi to povestné, Ľudovítovské - L'état c'est moi. Zdá sa, že Ty si štátom mravnosti a dávaš to na známosť na každej web stránke.
Chobot
01.06.09,18:46
V dennej tlači ma upútali dve správy,........

No a jej vrcholom je nudizmus. To, čo sa pri týchto aktivitách deje na citovej a myšlienkovej úrovni je doslova hnus.


M.Š.
Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti

Poprosím ťa, aby si svoje príspevky zaraďoval do správnej rubriky. Takéto príspevky patria to sekcie Blog a nie do porady, kde sa viacmenej zadáva nejaký problém a očakáva sa nejaká odpoveď alebo rada. Ty žiadnu radu nepotrebuješ, nič sa nepýtaš, všetko vieš najlepšie sám.

Len mi prosím ťa prezraď, odkiaľ vieš, čo sa deje na nudapláži? Čo ťa tak pohoršilo? Za mladi som bežne chodieval na nudapláž a nevšimol som si, že by sa tam prevádzkovali nemravnosti. Cieľom nudistov bolo niečo úplne iné, nie erotické zámery (teda o nič viac, než na inej obyčajnej pláži).

Daj si radšej tri pivá a uvidíš, že život sa ti bude zdať krajší (teda pokiaľ to Stanovy tvojho zruženia povoľujú... :rolleyes::D).
misomiso
02.06.09,16:55
Ale myslim, ze uz celkom slusne poprsalo, takze nejake sucho nehrozi. :) To samozrejme nic nemeni na tom, ze polnohospodari budu lamentovat, ze tohtorocna uroda je najhorsia za poslednych 20 rokov, ako to robia kazdy rok...:)
Sabadka
02.06.09,17:09
A náhodou, veď to sucho s tým nudizmom súvis má.
V skratke alebo ja som to pochopila takto:
Bude suchý rok, nebude úroda, bude chudoba, nebude čo do seba, nebude čo na seba, budeme behať po svete hladný a s holou .....ičkou (holubičkou);););)
nana307
11.06.09,19:06
Tak bude pršať, či nebude??? Ešte nemám kúpené plavky...
willma
12.06.09,04:26
Tak bude pršať, či nebude??? Ešte nemám kúpené plavky... kašli na plavky a choď na nuda
.;)
Bionda
12.06.09,05:42
;) ja len tichý úžas, na čo dnes majú ľudia čas, všelijaké hov...ny vymýšľať.
Takéto úvahy asi vymyslí len ten čo má nedostatok jedla a asi aj toho sexu.
marjankaj
13.06.09,18:02
;) ja len tichý úžas, na čo dnes majú ľudia čas, všelijaké hov...ny vymýšľať.
Takéto úvahy asi vymyslí len ten čo má nedostatok jedla a asi aj toho sexu.

S týmto nesúhlasím. Asi mu j..e v jednom kuse.
bettylou
22.06.09,15:38
tak ked už je taky mravný ta sa nad nim tie sily zľutuhú a vytvoria mu dajaké ideálne podmienky na život, no a potom hádam prichýli aj kamarátov z porady ked už má to svedomie také mravne:D
buchač
22.06.09,16:51
;) ja len tichý úžas, na čo dnes majú ľudia čas, všelijaké hov...ny vymýšľať.
Takéto úvahy asi vymyslí len ten čo má nedostatok jedla a asi aj toho sexu.

Ej , ej , Andy , ale sa teda mýliš .......;)

Šak veď , kua , pozri na degešov .

Jedla vraj málo / slabý sociálny systém / , ale trtkajú ostošesť ....:---
No a času majú habadej , veď 99,99999999999999999999999999999999999999999999999 9 % je ich na sociálke ...:cool:


A čo za 3,14-ny vymýšľajú , vtedy len jeden žasne http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10255.gif
Slayer666
22.06.09,17:46
99,99999999999 %?? Nema tam byt o jednu 9ku viac?? Ja tak viem.:---
buchač
22.06.09,17:55
99,99999999999 %?? Nema tam byt o jednu 9ku viac?? Ja tak viem.:---


Kua , zle som počítal !!!!!!!!!!

Pridám pre istotu zopár aspoň ;):---:D
danushka
22.06.09,19:17
Ej , ej , Andy , ale sa teda mýliš .......;)

Šak veď , kua , pozri na degešov .

Jedla vraj málo / slabý sociálny systém / , ale trtkajú ostošesť ....:---
No a času majú habadej , veď 99,99999999999999999999999999999999999999999999999 9 % je ich na sociálke ...:cool:


A čo za 3,14-ny vymýšľajú , vtedy len jeden žasne http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10255.gif

:eek::eek::eek::eek::D:D:D
Juraj, ale veď niekto tu musí populačne explodovať;)
V tabuľkách sú to stále občania SR..., hádam sa naučia aj robiť dovtedy, keď bude treba vyrábať na naše dôchodky, trošku pozitívna vneste do tejto populačnej explózie.
buchač
22.06.09,20:32
:eek::eek::eek::eek::D:D:D
Juraj, ale veď niekto tu musí populačne explodovať;)
V tabuľkách sú to stále občania SR..., hádam sa naučia aj robiť dovtedy, keď bude treba vyrábať na naše dôchodky, trošku pozitívna vneste do tejto populačnej explózie.

Len aby im pri tej populačnej expanzii aj niečo iné neexplodovalo ...:---:D

A to už lem bude " Súvis sucha s nemravnosťou ", nakoľko sucho bude aj tam dole , že už nebudú nemravnosti páchať....

Kto robí na ten môj dôchodok , hádam len nie oni , lebo pokiaľ sa títo naučia dovtedy robiť , tak naše pravnúčatá odídu a posledné z nich zavrie dvere a zahodí kľúč do Dunaja ....

v.z.
buchač v.r.
za
Slovenské občianske združenie pre posilňovanie mravov a ľudskosti
Slayer666
22.06.09,20:45
:D:D:D:D
lulu74
30.06.09,12:54
skutočnosť že ľudia nie sú ideálni a ich chovanie často zaváňa teda zapácha riadnou skazenosťou a morálnym úpadkom..to predsa všetci vieme..ale veď svet nie je celý zlý..trochu optimizmu vážený moralizujuci pisateľ by si potreboval.. a k tomuto celému chcem povedať len toľko, že:

..na nuda plážach som ja osobne morálne odsúdeniahodné správanie nezažila..naopak..tak slušných a zdvorilých ľudí akí sú väčšinou na nuda plážach..nemyslím tým náhodných obkukávačov ale presvedčených nudistov..v takej koncentrácii ich na obyčajnej pláži nenájdete..takmer spravidla je atmosféra na nuda pláži oveľa menej eroticky dráždivá či zmyselná a provokujuca ako na obyčajnej pláži..je to jednoduchý princíp..priťahuje nás spravidla to čo je zakryté a tým pádom podčiarknuté..to je princíp plaviek.. ked sú všetci nahí tak si už tí skutoční nudisti pozerajú spravidla do očí alebo čítajú v kľude noviny.. nuda pláže v Chorvátsku sú plné nemeckých dôchodcov.. nič sexi tam nenájdete a je tam kľudná a pokojná atmosféra..

toto je proste veľmi pomýlený názor.. z kategorie fanatik.. sustrediť sa na takéto kraviny odvádza pozornosť od skutočných prejavov morálneho úpadku ktorých je teda dostatok..
Kazu
30.06.09,15:18
Keď tak pozerám na toto letné počasie začínam veriť, že mravní sme už až cez čiaru. Už by sa mohol niekto obetovať a napáchať zopár nemravností :D
danushka
11.06.10,11:20
Mňa by zaujímalo, čomu by pripísal smilan tento rok tieto dažde a záplavy.
Minulý rok pre nemravnosť veľké suchá
a
tento rok záplavy asi pre dlhé sukne ;)
Tak baby, odteraz midi, sem tam spod nohavíc nejaký ten členok ukázať, darmo, že to v stredoveku dievčatá nesmeli,
výstrih blúzky tak akurát, ani ku krku ani nad pupok a zaručene nič Slovensku nehrozí.
Klíma sa nám napraví,len dodržať zlatú strednú cestu ala ,,ani holá, ani oblečená ".
:) ;) :D
Petra Nová
11.06.10,11:54
Danuška, už Ti to smilan nevysvetlí, stratil trpezlivosť a odporúčal sa.:)
willma
11.06.10,14:51
Danuška, už Ti to smilan nevysvetlí, stratil trpezlivosť a odporúčal sa.:) jasné veď predsa načo poraďáckym prepytujem sviniam perly hádzať, aj tak sme ho nie schopní pochopiť:D:D:D
veronikasad
11.06.10,15:45
... a hlboké výstrihy vraj spôsobili zemetrasenie

http://forum.inet.sk/viewtopic.php?f=23&t=254
Slayer666
11.06.10,15:59
... a hlboké výstrihy vraj spôsobili zemetrasenie

http://forum.inet.sk/viewtopic.php?f=23&t=254

To som pocul uz davnejsie. Cas od casu musi nejakemu nabozenskemu vodcovi hrabnut, svet by bol potom nudny.

Mimochodom, zajtra ideme vsetci volit, OK?
marjankaj
11.06.10,16:02
... a hlboké výstrihy vraj spôsobili zemetrasenie

http://forum.inet.sk/viewtopic.php?f=23&t=254

No zdá sa, že smilana asi tá negatívna enegia trochu zasiahla.
Trochu ale zato presne. :---
Petra Nová
11.06.10,18:23
Priznám sa, že mne tu smilan aj začal chýbať.:) Najprv som aj oceňovala, že ho admin vypoklonkoval, ale teraz mi nemá kto vysvetliť, prečo vybuchla sopka na Islande.:mee: A na iné fóra sa mi kvôli nemu nechce chodiť.
jozka56
11.06.10,18:33
smilanmimotemy tak takáto facina pustená do éteru, málokoho napadne....ale sme ľudia:D:D:D:D...ďalej bez komentára:) a vôbec obrobil si pole svoje rodné:rolleyes::confused:;):D
iriska
11.06.10,18:45
Danila
11.06.10,18:52
skutočnosť že ľudia nie sú ideálni a ich chovanie často zaváňa teda zapácha riadnou skazenosťou a morálnym úpadkom..to predsa všetci vieme..ale veď svet nie je celý zlý..trochu optimizmu vážený moralizujuci pisateľ by si potreboval.. a k tomuto celému chcem povedať len toľko, že:

..na nuda plážach som ja osobne morálne odsúdeniahodné správanie nezažila..naopak..tak slušných a zdvorilých ľudí akí sú väčšinou na nuda plážach..nemyslím tým náhodných obkukávačov ale presvedčených nudistov..v takej koncentrácii ich na obyčajnej pláži nenájdete..takmer spravidla je atmosféra na nuda pláži oveľa menej eroticky dráždivá či zmyselná a provokujuca ako na obyčajnej pláži..je to jednoduchý princíp..priťahuje nás spravidla to čo je zakryté a tým pádom podčiarknuté..to je princíp plaviek.. ked sú všetci nahí tak si už tí skutoční nudisti pozerajú spravidla do očí alebo čítajú v kľude noviny.. nuda pláže v Chorvátsku sú plné nemeckých dôchodcov.. nič sexi tam nenájdete a je tam kľudná a pokojná atmosféra..

toto je proste veľmi pomýlený názor.. z kategorie fanatik.. sustrediť sa na takéto kraviny odvádza pozornosť od skutočných prejavov morálneho úpadku ktorých je teda dostatok..A ja som si myslela, že vtákoviny nám dnes ponúkajú len naši politici.......ale takúto vtákovinu som fakt ešte nepočula......Aha, takže do postele s plavkami, lebo nahota je demotisexujúca........kde na toto ľudia chodíte, prezraďte mi. Že by urádovalo sucho? Nepodceňujte pitný režim...uf.:confused:
marjankaj
11.06.10,22:23
http://blog.4me.sk/?autor=Smilan

Ciboha.:rolleyes:
Ako sa hovorí na východe.
alabut
13.06.10,14:20
Mam susedu z vychodu, maju styri deti. Vo vani sa kupali obleceni, on v trenirkach, ona v plavkach. Nechapem, ako urobili deti. V rodine mali byvaleho velmi vysokopostaveneho politika. :-)
Petra Nová
13.06.10,14:31
Mam susedu z vychodu, maju styri deti. Vo vani sa kupali obleceni, on v trenirkach, ona v plavkach. Nechapem, ako urobili deti. V rodine mali byvaleho velmi vysokopostaveneho politika. :-)

Možno zaskakoval on, ak ani v posteli si manžel nedával dole tie trenírky.;)
2009
13.06.10,14:32
On je kto? Som iba zvedavá :)
Petra Nová
13.06.10,15:05
"Vysokopostavený politik" - služba svojmu blížnemu.:)
misomiso
13.06.10,15:08
Mam susedu z vychodu, maju styri deti. Vo vani sa kupali obleceni, on v trenirkach, ona v plavkach. Nechapem, ako urobili deti. V rodine mali byvaleho velmi vysokopostaveneho politika. :-)

Oblecene zenske telo je tiez obcas velmi sexi, dokonca aj elegantne saty pri sexe potesia, nevidim v tom problem. :)
2009
13.06.10,15:08
Ja že ten najvyšší. Hm.. ale teraz som to prehnala asi :-(
Petra Nová
13.06.10,15:12
Myslieť na taký zázrak by som si netrúfla.:)
2009
13.06.10,15:19
:---:---:D
marjankaj
13.06.10,15:21
Oblecene zenske telo je tiez obcas velmi sexi, dokonca aj elegantne saty pri sexe potesia, nevidim v tom problem. :)

To ako v tom vtipe?
Ako sa stavili dvaja, kto má škaredšiu ženu?
Jeden zakričí do pivnice. Stará poď sem. A nedávaj si na seba vrece, nejdeme sa milovať.:---:D
alabut
13.06.10,16:04
prosto, velmi vysokopostaveny politik, strycko, dnes dochodca :-)
2009
13.06.10,16:07
prosto, velmi vysokopostaveny politik, strycko, dnes dochodca :-)
Hi rodinu si nevyberieš. My máme tiež v rodine bývalého politika z včera neprejdenej strany :---:eek: