Renkafb
01.06.09,19:15
Dobry den,

chcela by som Vas poprosit o radu... Staviame rodinny dom s obytnym podkrovim a potrebujem poradit so stresnymi oknami. Stresne okna budu v detskych izbach, kupelniach, pracovni a satniku. Su umiestnene trochu vyssie spodny okraj 160 cm a horny 240 cm.
Ja som rozmyslala nad Veluxom, lenze predajcovia, ktori predavaju obe okna mi radia radsej Roto, vraj ma jednoduchsiu montaz, lebo nesklada sa z jednotlivych dielov, ale aj zateplenie, folia proti zarosovaniu,.. uz su zabudovane priamo v okne z vyroby, tak je mensia moznost chybnej montaze, okna sa otvaraju zdola a maju oproti Veluxu aj vetranie zdola.
Kvoli vyske umiestnenia okien potrebujem otvaranie zdola,... ale rozmyslala som aj nad oknom s ovladanim elektrickym.
Ktoru znacku by ste mi odporucili ? Mate skusenosti s elektrickym, prip. solarnym ovladanim okien, prip. vonkajsich roliet ?
Dakujem za pomoc :)
220870
01.06.09,17:22
Ktoru značku by ste mi odporučili ?Velux.
mysimis
01.06.09,17:26
možno Ti toto pomôže pri výbere: http://www.porada.sk/t91226-fakro-roto-velux.html
Renkafb
01.06.09,17:30
Uz som to citala, ale velmi mi to nepomohlo, riesili sa hlavne tie polske okna, ktore ani neplanujem dat, ale dakujem :-)
mysimis
01.06.09,17:56
Keď sme sa mi rozhodovali jednoznačne sme zvolili okná zn. Velux a vôbec to neľutujeme.
ubko
02.06.09,09:39
fólia u roto sa časom rozpadá, ber fakro okná...
MackoUško
16.05.13,08:01
To nie je pravda, videl som 15 ročné okno Roto a nič mu nebolo - ani žiadne krútenie rámov, ktorým ma strašili predajcovia od veluxu... Nezabúdajte na záruku - treba ju porovnať a aj to niečo hovorí...