Alivia
03.06.09,08:33
ahojte, Porada mi oznámila že mám zriadený účet, ja netuším čo to znamená,ani neviem kde si môžem prečítať ako funguje Porada.
Som tu nováčik

ďakujem za vaše informácie
Martin Mocko
03.06.09,06:35
ahojte, Porada mi oznámila že mám zriadený účet, ja netuším čo to znamená,ani neviem kde si môžem prečítať ako funguje Porada.
Som tu nováčik

ďakujem za vaše informácie

Začni tu:
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Alivia
03.06.09,06:51
vďaka ,ale stále neviem, čo to znamená, že mi porada zriadila účet.Presnejšie aktivovali konto-aktivácia účtu PORADA.sk
Monika Kováčová
03.06.09,07:09
znamená to, že si členka porady, a tvoja registrácia prebehla úspešne
judita1971
03.06.09,07:25
ahojte, Porada mi oznámila že mám zriadený účet, ja netuším čo to znamená,ani neviem kde si môžem prečítať ako funguje Porada.
Som tu nováčik

ďakujem za vaše informácie


ak si sa sám nezaregistroval, tak niekto pri registrácii zadal tvoj e-mail.
Alivia
04.06.09,11:10
načo sú nám body?
m.hladka
04.06.09,11:25
Všetko sa postupne naučíš a zistiš aj sama. Na hlavnej stránke na lište hore máš "Moje Nastavenia", klikni a uprav si.
pepsikova
04.06.09,11:30
načo sú nám body?..

..Porada je stránka pre účtovníkov, ale nájdeš tu rady všetkého druhu, stačí, ak prejdeš hlavnú stránku, tam sú sekcie, ktoré majú podsekcie, odborné i neodborné témy, kde sa dočítaš všetko možné..
..ak máš nejaký problém a nevieš si poradiť sama, otvoríš novú tému a napíšeš svoj problém,tak, aby sa dala pochopiť podstata a poraďáci ti napíšu svoje názory, priložia link (adresu), kde nájdeš presné znenia, prípadne ti odborne poradia sami..za tieto rady sa dáva súhlas (pod príspevkom v riadku:spam..oceňujem..súhlasím..cituj..odpoved ať..)
..ocenenie, to je vlastne ten bodík, na ktorý sa pýtaš, sa dáva v odborných témach ako poďakovanie poraďákovi za pomoc, kliknutím na ""oceňujem""..
..súhlas sa dáva v každom príspevku podľa tvojho rozhodnutia, či súhlasíš s názorom alebo nie..
..cituj- na to klikneš, ak chceš zopakovať príspevok a hneď naň aj odpovedať..vtedy sa príspevok zobrazí v plnom znení a má koncovku:quote,za ňou môžeš písať tvoj názor..
..ak chceš iba odpovedať bez zobrazenia pôvodn´ého príspevku, klikneš na ""odpovedať, zobrazí sa ti prázdne okno a napíšeš svoj príspevok..

..súhlasy a bodovanie je vymedzené časom, teda ak budeš mať dostatočný počet príspevkov a budeš tu určitý čas (asi 7 dní), môžeš súhlasiť, aj dať bodík..

...na samom spodu vpravo je Archív, tak je upratané všetko, čo sa na porade napísalo ako nová téma, aj s odpoveďami, tam tiež nájdeš veľa odpovedí na svoje prípadné otázky..

..prajem ti veľa príjemne stráveného času na Porade..

(..ak budeš zadávať svoj príspevok ako novú tému, podľa toho, čoho sa týka, ho zadaj do tej- ktorej sekcie..bodíky sa nedávajú v oddychových témach v poraďáckej kaviarni, tam je všehochuť..)
kukučka
04.06.09,11:51
pepsi, chcela som ti dať bod ee nedá sa...
danushka
04.06.09,13:03
...a vitaj medzi nami Alivia :)...
Richard
05.06.09,06:43
Na slovensku poznajú ľudia väčšinou účet iba v banke, prípadne v účtovníctve :)

Ale registrácia na webstránkach sa tiež označuje ako účet, konto (z anglického prekladu account).
danushka
05.06.09,07:17
Na slovensku poznajú ľudia väčšinou účet iba v banke, prípadne v účtovníctve :)

Ale registrácia na webstránkach sa tiež označuje ako účet, konto (z anglického prekladu account).
A mať svoj účet na PORADE, to už niečo znamená !
ZEvina
05.06.09,07:26
A mať svoj účet na PORADE, to už niečo znamená !

so 100% - nou istotou, že s poraďáckym účtom nemôžeš byť nikdy v mínuse!
Mária27
05.06.09,16:37
ahojte, Porada mi oznámila že mám zriadený účet, ja netuším čo to znamená,ani neviem kde si môžem prečítať ako funguje Porada.
Som tu nováčik

ďakujem za vaše informácie

Nechcela si náhodou z účtu vyberať peniaze?:)
alla66
05.06.09,18:17
Ja som sa registrovala skôr na porade a email.adresu som si zvolila svoju, akú som chcela..
mám ešte ďalšiu adresu o ktorej neviem?:)
danushka
05.06.09,18:44
Ja som sa registrovala skôr na porade a email.adresu som si zvolila svoju, akú som chcela..
mám ešte ďalšiu adresu o ktorej neviem?:)

Alenka, nemáš:D:D:D.
Myslím, že Pepsikova to trošilinku nepochopila.
Konto je myslené ako nick - meno na Porade, kde je potrebné prihlásenie pod heslom.
E-mailovú adresu si majiteľ konta musí zadať už svoju existujúcu pri registrácii.

...ale veď to Alenka vlastne vieš...
A Pepsikovej s Aliviou sme to vysvetlili po lopate, či nie ?
alla66
05.06.09,18:50
Neviem všetko, môžem sa mýliť.:confused: ..preto sa radšej pýtam, lebo je lepšie, ak som " nechápavá" jednu minútu, ako celý život:D:D:D
danushka
05.06.09,18:53
Neviem všetko, môžem sa mýliť.:confused: ..preto sa radšej pýtam, lebo je lepšie, ak som " nechápavá" jednu minútu, ako celý život:D:D:D

Jééj Alenka, to je krásny výraz !
,,nechápavá jednu minútu ":D:D:D

Navrhujem to dať do výkladového slovníka porady !...už aj idem na to...
Alivia
10.06.09,06:19
ste zlatý ďakujem
Alivia
11.06.09,12:03
ďakujem za pekné privítanie,..)
pepsikova
11.06.09,21:31
Alenka, nemáš:D:D:D.
Myslím, že Pepsikova to trošilinku nepochopila.
Konto je myslené ako nick - meno na Porade, kde je potrebné prihlásenie pod heslom.
E-mailovú adresu si majiteľ konta musí zadať už svoju existujúcu pri registrácii.

...ale veď to Alenka vlastne vieš...
A Pepsikovej s Aliviou sme to vysvetlili po lopate, či nie ?..

..teda..fakt ste mi to vysvetlili...