ala13
21.07.05,15:20
Ó, a pan Mihál ma uz 3000 prispevkov:). Dakujeme mu za ne.
A vsetkych dokopy je 100.000 prispevkov:). Gratulujem nam k nim, ale kto to ma stihnut vsetko precitat?:D
Jozef Mihál
21.07.05,20:14
Ó, a pan Mihál ma uz 3000 prispevkov.
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
ondrejvla
21.07.05,20:21
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
????????????? Pán Mihál, tak potom ja tu už nemám čo hľadať! A to nehovorím o dynamičnosti, ale o chcení!
ALDA
22.07.05,05:57
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.

Jožko, to sa cítiš taký starý???:D A vieš, že ani na to nevyzaráš?:) Dúfam, že ešte si sa nerozhodol defitívne...:) To bola iba prázdninová úvaha, že?

Všetko dobré želá
Hela

:mee: :mee: :mee:
luebchenko
22.07.05,05:59
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Jozef, nebol si dlho na slnku? :eek:
garter
22.07.05,06:12
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Jožko to hádam nemyslíš vážne... tu by som pripla NESÚHLASÍM
ala13
22.07.05,07:09
Mne odkojenému na množinách, matematických olympiádach, MFF a napokon 15 rokoch programovania to nemusíte hovoriť...
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.Pozicala som si citat i z inej temy, bola som vasou spoluziackou na MFF, sice ucitelstvo. Je dolezite co sme robili najma tych poslednych 15 rokov. Ja len rodim deti a deptam cudzie deti.
Myslim si, ze by ste mali byt hrdy na vsetky vase dosiahnute mety a Porada je aj vasou zasluhou tam ,kde dnes je a ma tolko clenom kolko ma.
Zelam vam a nam vela dalsich vasich prispevkov na Porade.
lenkak
22.07.05,09:24
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Tuším že mám vidiny....
vladan
22.07.05,13:43
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
... a Jožko? ... to je nejaké nové "etiketové" pravidlo? :eek: ... takže pri tejto méte mám končiť aj ja? :D:D:D ... no dobre, keď ináč nedáš! :p
Bubika
22.07.05,16:14
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Ups, nieco mi uslo? :confused: ci som len nedavala pozor?
IFKA
22.07.05,16:28
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Ó Bóže, ja mám do dôchodku ďaleko, taká som bola rada, že som pred pár mesiacmi objavila poradu a pána Mihála ako BARLIČKU k problémom a verila že sa mi pôjde ľahšie v tom labyrinte nejasností a teraz toto?? :confused:

Pán Mihál, napíšte že to bol FTIP, prosím, menší machri zdolávajú osemtisícovky!!!
babenko1
22.07.05,16:34
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.Jožko!! To nemyslíš vážne?!?!?!
Muška
22.07.05,19:56
...áno a dosiahnutím tejto méty na Porade končím. Treba dať priestor mladším, dynamickejším Poradcom. Držím palce.
Jožko , a čo tak, zmeniť NIK /či ako sa to píše/ a začať od nuly :D:D:D
ala13
22.07.05,20:00
To je vyborny napad: 1Jozef Mihal1 alebo Jozef Mihal1 podla vzoru karkulka a babenko:).
Pise sa to sice nick ale Richard to pekne vola prezyvka, teda aspon na Porade sa to vsade v tomto preklade pouziva:)
Richard
25.07.05,19:06
tému som oddelil, keďže odbočila...