zuzanka.zz
04.06.09,07:46
Ahojte,aké máte skúsenosti s nivilačkou???..má to význam dávať???...oplatí sa ísť pre ňu do Poľska???...alebo existuje nejaký náhradný plán??..mám novú podlahu a chcem na ňu dávať plávačku...je to celkom rovné,len mám strach,že sa to miestami začne navrchu olupovať aj pod plávačkou...
dík.
Zuzana
buchač
04.06.09,05:53
S nivilačkou ani tak nie .....;)

Skôr s nivelačkou sa určite nájdu viacerí , ktorí s ňou už pracovali...
zuzanka.zz
04.06.09,06:35
tak ďakujem za opravu..to je aspoň jasný dôkaz,že potrebujem radu...ve´d ani neviem ako sa to volá:-)))))
dusanh174
09.06.09,14:33
pravdu povediac mne dom robili viaceri majstri na etapy, jeden robil taky beton, ze nepotrebovalnic a podlahu som kladol priamo na penu 4mm.. dalsi mi to do... toto tak, ze som sa rozhodll vyrovnat to nivelackou.. ale ani to neni vyhra.. musi to davat niekto kto to uz robil.. mne aj tam zostali nerovnosti, najma tam kde isiel spodok z vedra teda trosku hustejsia hmota, tu bolo tazsie rozvalcovat a aj zostala hrubsia proti´ostatnemu, takze aj ked sa to ciastocne vyrovnalo, zmizli výčnelky ale celkovo to bol rozdiel aj 2mm vo vyške, tak som to riešil v jamách dvoma vrstvami peny pod plavacku.. abo si priamo kupte hrubsie penu. su dosky 6mm hrubky a tie nejake tie 1-2 mm skyju..
AnnaZam
09.06.09,18:08
Pri novostavbe dávať nivelačku pod plávajúcu podlahu znamená len jedno.

Nekvalitne spravený poter.
bocan111
11.06.09,08:58
vyrovnajte sirokou ocelovou stirkou nerovnosti kludne aj lepidlom na tvarnice, tak aby si nemala nerovnosti cca na 2m lati moze ti to utekat do 5mm na vyske....inac ti bude plavajuca pruzit...na dvoch metroch si ona vlastnou vahou dokaze lahnut na podklad, pokial je to hladke zakrivenie cca do 5mm na 2 metre....samozrejme aj penova podlozka, uplne staci tenka, pokial nemas bodove vycnelky z podkladu....ale ak to mas novostavbu, tak ta teda lutujem a pozdravujem majstrov, pripadne nech to na vlastne naklady vyrovnaju!!!!!