sandrina19
04.06.09,09:22
Prosím Vás, nevedeli by ste mi poradiť akú kosačku mám kúpiť na lúčku o rozmeroch ca 2 áre? Benzínovú, ale akú? Môže byť aj tá MTD, čo je v aktuálnom letáku Tesco? Je elektrická, akciová, za ľudovú cenu 40 €.:confused: Ďakujem vopred.
Angažovať niekoho s kosou?
arizona
04.06.09,07:32
Nechcem robiť zlú reklamu, ale kosačku z Tesca by som určite nekupovala.
Navštív radšej predajňu blízko svojho bydliska, ktorá sa špecializuje na predaj kosačiek.
Tam Ti presne a odborne poradia s výberom, poskytujú záručné aj pozáručné servisy.
tutiola
04.06.09,11:29
Prosím Vás, nevedeli by ste mi poradiť akú kosačku mám kúpiť na lúčku o rozmeroch ca 2 áre? Benzínovú, ale akú? Môže byť aj tá MTD, čo je v aktuálnom letáku Tesco? Je elektrická, akciová, za ľudovú cenu 40 €.:confused: Ďakujem vopred.
Angažovať niekoho s kosou?
Neviem, aká je v aktuálnom letáku ani nezatracujem akciove veci v supermarketoch. Je to o tom na akú dlhú dobu tú kosačku plánuješ kúpiť. Aj keď sú to len 2 áre, ale treba to kosiť minimálne každých 14 dní je dôležité, aby ta kosačka bola kvalitná. Môj názor (u nás kosím ja): benzinová, záber aspon 45 cm a so zberným košom. Je dôležité si pamätať, že nemladneme, len sme stále zrelší a postupne nie menej pohyblivý, ale viac pohodlný, tak prečo si to trochu neuľahčiť?
kero64
04.06.09,12:15
U nás toto riešila manželka. Zašli sme do obchodu, tam veľmi dobrá predavačka manželke poradila, manželka zaplatila a manželka aj kosí.:D
Ale teraz vážne. Boli sme ju vyberať spolu a samozrejme, už dnes to berie manželka ako relax. Máme síce väčšiu záhradu, ale s tou kosačkou je to hračka. Je ľahká-plastová, má vlastný pohon, motor profesionál, šlape ako hodinky. Sú na trhu rôzne kosačky, stačí si vybrať. Ako píše Arizona, do Tesca by som kupovať nešiel. Ale to je vec každého. Skôr by som zašiel do špecializovaného obchodu, kde je odborná obsluha a zabezpečený záručný aj pozáručný servis. Sú to investície na dlhšiu dobu, tak by som si rozmyslel, čo kúpim a na ako dlho to chcem.
alla66
05.06.09,18:25
sandrina19
14.06.09,14:48
Krásne ďakujem. Kúpila som s pojazdom AL-KO Silver 46 BR Comfort. Vyplatí sa za štyri a pol roka, keďže som koscovi platila zakaždým tisícku dvakrát ročne. Ešte raz ďakujem všetkým.
Kazu
14.06.09,15:48
Krásne ďakujem. Kúpila som s pojazdom AL-KO Silver 46 BR Comfort. Vyplatí sa za štyri a pol roka, keďže som koscovi platila zakaždým tisícku dvakrát ročne. Ešte raz ďakujem všetkým.

Tisícku za dva áre?:eek: To bol dobrý kšeft, to by som aj ja prišla kosiť :D
wagner
14.06.09,18:17
Ja som kúpila v Tescu pred šiestimi rokmi elektrickú kosačku. Doteraz dobre funguje (klopem na drevo). Nemám síce dva áre, ale 1,5 ára určite. A to kosím každé dva týždne. Chcela som tým povedať, že aj kosačka, ktorá nie je značková vydrží a funguje.
sandrina19
25.06.09,07:57
No veď preto som sa rozhodla pre kúpu kosačky. Bolo mi protivné ako bezostyšne odo mňa tú tisícku brali.
Teraz sa už teším na sobotu ako budem mulčovať. To len prechádzam s príslušným nástavcom bez koša a tráva sa potrhá na malilinké kúsočky. Hrable odpočívajú. Len jednu chybu to má. Pri kosbe kosou sa vždy za koscom ponevierali takí dvaja červení vtáci. Večer a ráno ich bolo oveľa viac, aj orešnica a drozdi. Toto teraz chýba - teda mne. Orešnica príde večer, len aby sa nepovedalo, ostatní si tú námahu nedajú. :-(