Jarino
23.07.05,18:58
Budem účtovať novú s.r.o. Viete mi poradiť dobrú literatúru týkajúcu sa účtovníctva vhodnú pre začiatočníkov, dá sa povedať nejakú "kuchárku" , kde by som sa dočítal presný postup účtovania, myslím tým, založenie, vznik, otváracia súvaha a pod.?
ďakujem
RenataK
23.07.05,17:14
Dobrá, tzv. biblia účtovníka, je od Cenigovej. Dá sa aj objednať na stránke www.ceniga.sk (http://www.ceniga.sk/) a stojí 580,- Sk.
Budem účtovať novú s.r.o. Viete mi poradiť dobrú literatúru týkajúcu sa účtovníctva vhodnú pre začiatočníkov, dá sa povedať nejakú "kuchárku" , kde by som sa dočítal presný postup účtovania, myslím tým, založenie, vznik, otváracia súvaha a pod.?
ďakujem
babenko1
23.07.05,18:30
Budem účtovať novú s.r.o. Viete mi poradiť dobrú literatúru týkajúcu sa účtovníctva vhodnú pre začiatočníkov, dá sa povedať nejakú "kuchárku" , kde by som sa dočítal presný postup účtovania, myslím tým, založenie, vznik, otváracia súvaha a pod.?
ďakujemnuž.. dala by som si vyhľadávanie...a je tu už rozoberané viackrát otvorenie účtovných kníh pri založení s.r.o.
durisovad
23.07.05,18:50
A skusila si pozriet na tejto Porade temu SVOKRINA KUCHYNA? To je velmi dobre spracovana tema, odporucam si to precitat.