buchač
05.06.09,17:18
Máte už niekto nainštalovaný ?

Ak áno , skúste hodiť postrehy , dojmy , plusy a mínusy .
pistik71
05.06.09,17:38
Takmer ako Vista. Je to ale stale RC verzia, je teda vela problemov s ovladacmi a hlavne s "padajucimi" aplikaciami. Zatial je lepsia Vista SP2. Osobne aj tak vsetky graficke srandicky vypinam.
Ale ak to porovnam s Vistou ked bola v stadiu RC, tak je 7-ka na tom ovela lepsie.
Co do rychlosti je na tom o trochu lepsie ako Vista.
m.hladka
05.06.09,18:09
Ja som si dnes nainštalovala Windows 8, práve sa zorientuvávam. Ale je to niečo ako Vista. Zatiaľ postrehy nemám, lebo všetko hľadám. Neskôr.
Aha, tak ja som myslela na niečo iné, sorry.
kergulaan
05.06.09,18:19
Ja som si dnes nainštalovala Windows 8, práve sa zorientuvávam. Ale je to niečo ako Vista. Zatiaľ postrehy nemám, lebo všetko hľadám. Neskôr.
Win 8 ??? - :>D

MMCH - je vo win 7 funkcia "Autorun" ako bola v XP (po vlozeni CD to zacne same hrat, a po vlozeni USB s virom to samostatne zaviruje pocitac), ak je tam tato vymozenost, vie niekto ako sa da vypnut.
Navod na XP mozem poskytnut.
Mam s tym velm ch...e negativne skusenosti.
apx
05.07.09,17:56
win 7 som vyskusal aj v beta aj v RC verzii .. mozem len odporucat. velmi dobre vyriesena praca s ovladacmi zariadeni (win si ich sam najde a nainstaluje). Rychlost lepsia ako vista. vobec mi to nepada. Prvy win z ktoreho mam celkom radost.
pistik71
05.07.09,20:09
win 7 som vyskusal aj v beta aj v RC verzii .. mozem len odporucat. velmi dobre vyriesena praca s ovladacmi zariadeni (win si ich sam najde a nainstaluje). Rychlost lepsia ako vista. vobec mi to nepada. Prvy win z ktoreho mam celkom radost.

Suhlasim, len na tie graficke blbosticky sa mohli vykaslat.