neviem.ako
05.06.09,20:15
V kadernictve sa im podarilo asi uz pravdepodobne naveky znicit moje cierne, ani nie 24 hodinove tricko cervenou farbou na vlasy. Na nete citam, ze sa taketo skvrny daju odstranit octom, mne to neucinkuje. Vie niekto poradit? Dakujem.
pasuliatko
05.06.09,19:07
no to je dosť blbá farba, keby to bola biela hodíš na to savo a je to. skús vanish alebo podobné veci. alebo skús žlčové mydlo. ale nezaručujem,že to bude fungovať. ja som mala na mikine nevysvetlitelné mastné fľaky a v drogérií mi pani dala jednu fľašku strašne to smrdí ale naozaj to pomáha som si to tým potrela a bolo. ak chceš napíšem ti názov ale to neviem či ti pomôže.
macika78
05.06.09,19:46
Ja som teraz dominala ariel na skvrny bol super. Nakolko mam rocne babo tak vyuzivam dost casto. Na spinu alebo krv nalejem a ono to hned pred mojimi ocami vysumi. Meviem ci je nieco podobne ak ano dajte vediet pretoze tych znaciek je na trhu viac a nemam odskusane vsetky.Zato aj cenovo je to rozdielne.
alla66
07.06.09,07:49
Dočítala som sa , že na staré škvrny od ovocia pomáha pripravok na koberce TUBA NA SKVRNY spray. Je to síce chemia, ale Vanish je oproti Tube mydlovina. (odskúšané dotyčnou osobou)...možno bude mať účinok i na farbu na vlasy
hederr
10.06.09,09:18
S tým tričkom by som sa asi naozaj rozlučila,ale máš právo na náhradu škody. Škvrna od farby na vlasy,je niečo iné ako škvrna od ovocia alebo mastný fľak. A odstraňovač škvrn na čiernej tkanine môže fungovať tak,že tričko zmení farbu úplne. Čierna farba je zmesou všetkých farieb. Alebo si ho skús tie škvrny nejak upraviť: napr. niečo tam namaľovať,alebo našiť koralky,flitríky.