shelter
24.07.05,17:28
Ahojte, chcem sa opytat - musi byt zaradovaci protokol pri majetku, ktory zaradujem? Uz sme mali sice zopar danovych kontrol a nic nepovedali na to, ze ich nemame nikde prilozene, ale ja som dost dokladna a davam vsetko naporiadok po kolegyni, preto si chcem byt ista a teda vediet, ci ich mam poprikladat dodatocne...tiez sa chcem opytat, viete mi niekto poradit, ako ma takyto zaradovaci protokol vyzerat? Diky vopred
ondrejvla
24.07.05,15:59
Ak mi pošleš na SS e-mail, zašlem ti tlačivo.
ondrejvla
24.07.05,17:09
Ak mi pošleš na SS e-mail, zašlem ti tlačivo.
Zistila som, že ak ti ho aj pošlem, nemôžeš ho otvoriť, je z Formiku. Zašli mi fax.číslo na SS, odfaxujem ti ho.
amelia
25.07.05,17:14
Ja som zaraďovacie protokoly ako také nikdy nerobila.Vzala som si tlačivo"výdajka-prevodka", tam som popísala o čo ide, dátumy, podpisy odovzdávajúceho, šéfa, preberajúceho, zodpovedného a čo ja viem koho :) a bolo.Jednu kopiu som priložila k účtovnému dokladu, jednu do šanónu s kartami a každému to stačilo.(aj ja som bola spokojná, a nie moc vyčerpaná byrokraciou a zložitými tlačivami :)
KEJKA
25.07.05,18:51
amelia, to je OK, formulár predpísaný nie je. V podstate si naplnila požiadavky zaraďovacieho protokolu, na forme nezáleží. Ja si to zasa píšem priamo na inv. kartu, mam ju v PC, takže si tam môžem popísať čo chcem. V malej firme nepíšeme ani polovicu toho, čo Ty. Ale je pravda, že kontrola zatiaľ nikdy na karty nešla.
Daska
25.07.05,18:54
ludia zajtra ked sa pozvicham ho zoskenujem a pricapim
petra:-)
25.07.05,18:55
Ja môžem poskytnúť takýto vzor na zaradenia a vyradenie DHM.
petra:-)
25.07.05,19:01
Ale v menších firmách používam tento
andrej_rv
25.07.05,20:02
Ale v menších firmách používam tentoV jednoduchosti je krása :) . Petra, tento vzor určite niekedy využijem. Ď.
amelia
26.07.05,06:55
amelia, to je OK, formulár predpísaný nie je. V podstate si naplnila požiadavky zaraďovacieho protokolu, na forme nezáleží. Ja si to zasa píšem priamo na inv. kartu, mam ju v PC, takže si tam môžem popísať čo chcem. V malej firme nepíšeme ani polovicu toho, čo Ty. Ale je pravda, že kontrola zatiaľ nikdy na karty nešla.Ba práve, ja som taký formulár videla, ale tam bola halda všelilenjakých možných údajov (výrobné číslo, technické údaje a ja už ani neviem čo, lebo som ho velice rýchlo zlikvidovala, ako pre mňa,antitalent na vyplňovačky absolut.neprijateľný,takže tak :). Práve odomňa karty neustále pýtajú auditorky.
amelia
26.07.05,06:57
Ale v menších firmách používam tentono, tento sa páči aj mne....
Daska
26.07.05,10:02
Super Petra si ma predbehla ja mam tie iste
ondrejvla
26.07.05,10:10
Super Petra si ma predbehla ja mam tie iste
Ale prefaxované odo mňa, nie?
Daska
26.07.05,10:53
Ano, Vlasticka, dakujem velmi pekne, ale vcera som bola tak mimo, ze som sa k tomu nedostala...
macka0903
14.09.08,11:24
Kto mi pošle tlačivo zaraďovací protokol DM, DAKUJEM
calawen
14.09.08,11:37
Kto mi pošle tlačivo zaraďovací protokol DM, DAKUJEM

Pozrite o pár príspevkov vyššie...
calawen
14.09.08,11:39
Inak v našej spoločnosti ide pri zaradovaní DM hlavne o stroje a podobné veci, používame prvé tlačivo, kde sú všetky údaje o majetku ako výrobné číslo atď. Toto tlačivo vyplní kolega - vedúci údržby (technické parametre) a ja už len účtovné veci, zaradím majetok a všetci (v spoločnosti aj audítori) sú spokojní... :)
2749
13.11.08,07:14
som zaregistrirovana ale nemozem dostat informaciu preco
Olice
13.11.08,07:17
som zaregistrirovana ale nemozem dostat informaciu preco
Akú informáciu potrebuješ, musíš sa najskôr spýtať:)
Lenka1979
13.11.08,07:27
som zaregistrirovana ale nemozem dostat informaciu preco
Nevieme, akú informáciu potrebuješ, zadaj do svojej otázky o čo ide? Ináč, ťažko pomôcť.:(
jonatanmika
13.11.08,18:31
som zaregistrirovana ale nemozem dostat informaciu preco


Lebo najprv musíš dopísat a až potom odoslať.
sybila3
04.08.09,21:12
protokol vypisujem len pri majetku, ktorý odpisujem?
Nie pri drobnom majetku?