Tinaho
06.06.09,09:43
Dobrý deň,

čítala som si viaceré články na "porade" týkajúce sa práce vo sviatok, ale stále mi nie je jasná odpoveď na moju otáku:
Zamestnanec je odmeňovaný ukolovou mzdou:
1.5. - odpracoval - 5,5 hodiny
8.5. - odpracoval - 14,5 hodiny
(Týždenný úväzok má 40 hodín)
Nie som si istá vo výpočte mzdy:
Za prácu 1.5., kedy opracoval iba 5,5 hodiny sa mu preplatí ukolová mzda, mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok? Alebo mu prináleží aj náhrada za sviatok. Mýli ma najmä to, že neodpracoval celých 8 hodin,ale iba 5,5 (náhra za sviatok by mu išla za celých 8 hodín).
Za prácu 8.5.,kedy opracoval 14,5 hodiny mu vyplatím príslušnú úkolovú mzdu a mzdové zvýhodnenie. Nadčasy sa týmto zamestnacom v našej firme nepreplácujú.

Prosím, poraďte mi aký je správny postup výpčtu mzdy v uvedených dvoch prípadoch práce vo sviatok. Ďakujem.
jamis
06.06.09,08:01
Za 1.5. mu vyplatíš za 5,5 hod. mzdové zvýhodnenie ako práca vo sviatok a za 2,5 hod. mu vyplatíš náhradu mzdy.
Tinaho
10.06.09,04:10
V nadväznosti na odpoď som si ešte preverovala preplatenie úkolovej mzdy a dozvedela som sa nasledovné: Ak je zamestnanec odmeňovaný úkolovou mzdou a pracuje vo sviatok, tak mu prináleží: náhrada za sviatok (8 hod.)+ dosiahnuté ukolová mzda (5hod.) + príplatok za prácu vo sviatok (5 hod).
Som z toho už domotaná. Lebo z odpovede vyplynulu, že ak zamestnanec odpracuje 5 hod. vo sviatok, tak mu mám vyplatiť úkolovú mzdu za 5 hod. + mzdové zvýhodnenie za 5 hod. a zvyšné 3 hod. preplatiť náhradou za sviatok.
Prosím Vás vyjadrenie Vášho názoru k uvedenému výpočtu mzdy. Ďakujem.