iasak
06.06.09,11:10
Nevedel som kde to dat a kedze je to technicka zalezitost, tak ma to napadlo sem. Neviem uplne perfektne po anglicky a chcel by som nieco nastavit a nemozem to najst v manuali, ak niekto vie perfektne, nech skusi poradit.cca od str.10(ta strana co ukazuje prezerac PDF)
Jedna sa o to ze mame 4vetvy napojene a a ked je v polohe run(cize automaticky), cize idu vsetky naraz, napr 4krat do dna to prebehne, o 10.30 zacne zavlazovat a prebehnu 4vetvy a to sa zopakuje 4krat do dna...a ja by som potreboval nastavit to ze napr. zapne prva vetva napr. o 10.30, o 11.30 druha vetva, o 12.30 tretia vetva a o 13.30 stvrta vetva. Neviem ci na tomto programatore to je mozne. Ak sa niekomu chce tak nech skusi preluskat ten manual. Vdaka.

http://www.hunterindustries.com/Resources/PDFs/Owners_Manuals/Domestic/lit397enw.pdf
buchač
06.06.09,15:00
Ušetrím, keď si závlahový systém nainštalujem sám?

Nie.

V skutočnosti Vás to z dlhodobejšieho hľadiska môže stáť omnoho viac peňazí. Profesionálny dodávateľ navrhne a nainštaluje cenovo čo najefektívnejší a pritom spoľahlivý systém. Môžete si byť istý, že pre prácu použije zariadenia urýchľujúce inštaláciu a potrebné na to, aby bol Váš pozemok opäť čo najskôr v poriadku. Dodávateľ bude venovať zvýšenú pozornosť takým dôležitým faktorom, ako sú spon postrekovačov (prestrek je dôležitý preto, aby celá plocha bola rovnomerne zavlažovaná) a zariadenie proti spätnému prúdeniu vody (ktoré je nevyhnutné pre ochranu Vašej pitnej vody). A pretože Váš dodávateľ bude znalý aj v inštalatérskych otázkach a otázkach elektrického zapojenia, nebudete sa musieť obávať nákladných opráv v elektrickej alebo potrubnej inštalácii. Urobí prácu rýchlejšie, bez zbytočného porušenia Vašej záhrady a na svoju prácu Vám poskytne záruku.
Budem mať problémy s prevádzkou systému zavlažovania?
Váš dodávateľ Vám pomôže vybrať najvhodnejšiu ovládaciu jednotku a nastaví program vyhovujúci Vaším individuálnym požiadavkám. Tiež Vám vysvetlí ako systém prevádzkovať. Následne môžete jednoducho sám meniť naprogramované údaje podľa inštrukcií v manuálne k ovládacej jednotke.
Koľko ma bude dobrý systém na závlahu stáť?
Cena systému je určovaná mnohými faktormi, akými sú napríklad veľkosť a tvar zavlažovanej plochy a zvláštne požiadavky na závlahu. Môžete ale počítať s tým, že Váš dodávateľ Vám navrhne cenovo najefektívnejší a spoľahlivý systém, zahŕňajúci kvalitu výrobkov. Dodávateľ pozná ponuku profesionálnych sériových výrobkov a vie ako ich zosúladiť do jednotného systému, ktorý pre Vás dosiahne maximálny efekt. Dodávateľ si za svoje výrobky ručí a berie vážne zákazky voči kvalite práce a servisu. Rovnako ako väčšina ľudí aj Vy máte prevdepodobne množstvo otázok, na ktoré by ste sa chceli opýtať pred tým, ako urobíte konečné rozhodnutie ohľadom objednávky závlahového systému. Táto internetová stránka Vám na veľa z nich odpovie, ale prosím neváhajte sa opýtať Vášho dodávateľa na akékoľvek ďalšie otázky, ktoré budete mať.

http://watering.sk/podpora
http://watering.sk//otazky-a-odpovede/zavlazovanie
Blankake
06.06.09,16:10
Nevedel som kde to dat a kedze je to technicka zalezitost, tak ma to napadlo sem. Neviem uplne perfektne po anglicky a chcel by som nieco nastavit a nemozem to najst v manuali, ak niekto vie perfektne, nech skusi poradit.cca od str.10(ta strana co ukazuje prezerac PDF)
Jedna sa o to ze mame 4vetvy napojene a a ked je v polohe run(cize automaticky), cize idu vsetky naraz, napr 4krat do dna to prebehne, o 10.30 zacne zavlazovat a prebehnu 4vetvy a to sa zopakuje 4krat do dna...a ja by som potreboval nastavit to ze napr. zapne prva vetva napr. o 10.30, o 11.30 druha vetva, o 12.30 tretia vetva a o 13.30 stvrta vetva. Neviem ci na tomto programatore to je mozne. Ak sa niekomu chce tak nech skusi preluskat ten manual. Vdaka.

http://www.hunterindustries.com/Resources/PDFs/Owners_Manuals/Domestic/lit397enw.pdf

Ak Ti nikto neodpovie do pondelka, môžem sa potom na to pozrieť... dovtedy bohužiaľ nemám čas. To časovanie jednotlivých vetiev sa má každý deň opakovať rovnako? Len, aby každá vetva zapínala v iný čas?
iasak
07.06.09,06:09
buchac...ja nemam problem ponastavovat ten programator, len mne robi problem ten jeden vysie spomenuty problem.

blankake..Diky.Odstup od jendnotlivych vetiev aby bol zhruba hodinu.Napr prva vetva o 11.00, a potom s hoodinovymi rozostupmi dalsia vetva, o dalsiu hodku dalsia. Su tri vetvy.
iasak
07.06.09,20:09
Dakujem vsetkym, uz som to vyriesil.
ivuso_nr
18.05.11,08:19
Dakujem vsetkym, uz som to vyriesil.
@ iasak Mozem sa spytat ako sa ti to podarilo nastavit ak si este pamatas ? Ja mam teraz taky isty problem a nieviem s s tym poradit. Dik