Lucius-IL
06.06.09,14:09
Dobry den je tu niekto kto preklada texty , clanky atd pre neaku firmu? Chcel by som sa spytat ako neodratit spolocnosti ktore oslovim,kedze nemam prax ??? Dakujem
Blankake
06.06.09,12:12
Neodradíš ich kvalitným prekladom, prijateľnou cenou a môžeš zabodovať vhodnými CAD nástrojmi na preklad.
Lucius-IL
06.06.09,12:19
Robite prekladatela? Prepacte ale netusim co su CAD nástroje na preklad. A myslel som ako vhodne oslovit firmu na preklad ked nemam skusenosti s prekladom-lebo cvacssinou pisu ze ake mate skusenosti ...///??
Blankake
06.06.09,12:24
Robite prekladatela? Prepacte ale netusim co su CAD nástroje na preklad. A myslel som ako vhodne oslovit firmu na preklad ked nemam skusenosti s prekladom-lebo cvacssinou pisu ze ake mate skusenosti ...///??
Áno... zákazníci sa dnes hľadajú ťažko. Treba skúsiť cez nejaké agentúry a postupne sa vypracovať a nájsť si stálych zákazníkov. CAD nástroje - sú nástroje na automatizovaný preklad (niektoré agentúry to vyžadujú). Agentúra obvykle vyžaduje urobiť najprv skúšobný preklad.
Lucius-IL
06.06.09,12:30
Áno... zákazníci sa dnes hľadajú ťažko. Treba skúsiť cez nejaké agentúry a postupne sa vypracovať a nájsť si stálych zákazníkov. CAD nástroje - sú nástroje na automatizovaný preklad (niektoré agentúry to vyžadujú). Agentúra obvykle vyžaduje urobiť najprv skúšobný preklad.
Prosim vas nemate skype alebo pripadne ICQ? ak by ste si nasli 5 min rad by som s Vami o tom nieco popisal. Ak by ste boli taky mily tak mi poslite ss nick name a ja Vas ihned budem kontaktovat...inak Dakujem za ochotu