MIRKA
24.07.05,21:56
ahojte,

mám takýto problém:
zamestnankyňa mala do 31.7., kedy jej končí pracovná zmluva, nárok na 11,5 dňa dovolenky, ale vyčerpala si spolu 13, z toho 6 dní v júly a ja neviem, ako jej mám vypočítať (zadať v Olympe) mzdu za júl, keďže na 1,5 dňa nárok nemala.
Samozrejme na tom nechceme škodovať :-)
Prosím Vás o rady :-)
accad
24.07.05,23:14
Kedže sa jedná o dovolenku, ktorá bola síce vyčerpaná v júli, ale nebola ešte vyplatená, nevzniká problém zrážky za preplatenú dovolenku bez nároku na čerpanie.
Nakoľko mzdu za mesiac júl budete ešte len počítať, riešenie by mohlo byť:
14 odpracovaných dní
1 deň sviatok
4,5 dňa dovolenky
1,5 dňa neplateného voľna (namiesto čerpania 1,5 dňa dovolenky bez nároku)
garter
25.07.05,07:13
Kedže sa jedná o dovolenku, ktorá bola síce vyčerpaná v júli, ale nebola ešte vyplatená, nevzniká problém zrážky za preplatenú dovolenku bez nároku na čerpanie.
Nakoľko mzdu za mesiac júl budete ešte len počítať, riešenie by mohlo byť:
14 odpracovaných dní
1 deň sviatok
4,5 dňa dovolenky
1,5 dňa neplateného voľna (namiesto čerpania 1,5 dňa dovolenky bez nároku)
Podľa mňa neplatené voľno treba nahlásiť do sociálnej poisťovni ako prerušenie poistenia podľa § 26 zákona č. 461/2003 o sociálnom poistení
brm
25.07.05,10:08
ahojte,

mám takýto problém:
zamestnankyňa mala do 31.7., kedy jej končí pracovná zmluva, nárok na 11,5 dňa dovolenky, ale vyčerpala si spolu 13, z toho 6 dní v júly a ja neviem, ako jej mám vypočítať (zadať v Olympe) mzdu za júl, keďže na 1,5 dňa nárok nemala.
Samozrejme na tom nechceme škodovať :-)
Prosím Vás o rady :-)mnoo, júlové výplaty si ešte nerobila...takže za júl jej napíš len 4,5 dňa dovolenky...ale ak sa s ňou firma nerozchádza v zlom, hlavu by som si nerobila...kto vie okrem teba a jej, že má o 1,5 dňa prečerpanú dovolenku? keby šlo o týždeň dva, tak potom by som si lámala hlavičku ako z toho von...
Maňaska
25.07.05,10:30
Ja by som do výplaty nedávala zložku mzdy, ktorá prerušuje poistenie. Ak vedúci trvajú ma presnom výpočte mzdy, tak by som jej zrazila koruny za prečerpanú dovolenku formou nejakej zrážky, alebo ako prečerpanú dovolenku.
Kimáková
25.07.05,10:44
ahojte,

mám takýto problém:
zamestnankyňa mala do 31.7., kedy jej končí pracovná zmluva, nárok na 11,5 dňa dovolenky, ale vyčerpala si spolu 13, z toho 6 dní v júly a ja neviem, ako jej mám vypočítať (zadať v Olympe) mzdu za júl, keďže na 1,5 dňa nárok nemala.
Samozrejme na tom nechceme škodovať :-)
Prosím Vás o rady :-)
V programe Olymp zadáte zložku mzdy 310 - a počet dní zadáte mínusovým znamienkom. Samozrejme tie dni, ktoré prečerpala.
MIRKA
25.07.05,20:08
mnoo, júlové výplaty si ešte nerobila...takže za júl jej napíš len 4,5 dňa dovolenky...ale ak sa s ňou firma nerozchádza v zlom, hlavu by som si nerobila...kto vie okrem teba a jej, že má o 1,5 dňa prečerpanú dovolenku? keby šlo o týždeň dva, tak potom by som si lámala hlavičku ako z toho von...
nerozchádzame sa s ňou v zlom, ale jej manžel je dosť rýpavý človek a ešte nevieme, čo si na nás vymyslí... ona u nás končí k 31.7. legálne PP na dobu určitú, ale on (oni) si myslí, že musí dostať aj odstupné :-)
MIRKA
25.07.05,20:13
Ja by som do výplaty nedávala zložku mzdy, ktorá prerušuje poistenie. Ak vedúci trvajú ma presnom výpočte mzdy, tak by som jej zrazila koruny za prečerpanú dovolenku formou nejakej zrážky, alebo ako prečerpanú dovolenku.
- no veď, aj som to ani nechcela riešiť prerušením.
a k druhej časti: problém som videla v tom, že náhrada mzdy za dovolenku vstupuje do VZ a do zrážok sa mi zdalo divné prirátať aj odvody za vyplatenú náhradu za dovolenku, na kt. nemala nárok...
MIRKA
25.07.05,20:20
V programe Olymp zadáte zložku mzdy 310 - a počet dní zadáte mínusovým znamienkom. Samozrejme tie dni, ktoré prečerpala.
no hej, lenže keď to mám v jednom mesiaci, tak nemusím mať 2x zložku mzdy 310 (jednu plusom a druhú mínusom), ale len jednu s počtom 4,5 dňa, v tom prípade mi bude svietiť nesplnený časový fond, ale na to sa už asi ...
brm
26.07.05,10:01
nerozchádzame sa s ňou v zlom, ale jej manžel je dosť rýpavý človek a ešte nevieme, čo si na nás vymyslí... ona u nás končí k 31.7. legálne PP na dobu určitú, ale on (oni) si myslí, že musí dostať aj odstupné :-)ak mala dobu určitú tak prečo jej niekto nestrážil počet dní dovolenky?niekto jej ju podpísal...a čo sa týka pána mangela...pri dobe určitej odstupné ee
MIRKA
26.07.05,10:17
u nás sa dovolenky nepodpisujú a šéfka jej po telefóne dala súhlas na čerpanie s tým, že si neuvedomila, že toľko dní jej už nezostalo.
Chobot
26.07.05,10:31
A keby sa to vyriesilo schválením mimoriadneho volna v dlzke 1,5 dna navyse? Ako keby dostala platené volno miesto dovolenky. Ved myslím, ze to je v kompetencii nadriadeného schválit platené volno aj nad rámec zákonom stanovených nárokov.

Inak tú vyplatenú dovolenku bude musiet vrátit.
Jana Motyčková
26.07.05,11:40
[QUOTE=Chobot]A keby sa to vyriesilo schválením mimoriadneho volna v dlzke 1,5 dna navyse? Ako keby dostala platené volno miesto dovolenky. Ved myslím, ze to je v kompetencii nadriadeného schválit platené volno aj nad rámec zákonom stanovených nárokov.

Otázka mimo miezd - môže ísť potom tento výdavok do nákladov, keď sa poskytuje nad rámec zákona a nie je to v kolektívnej zmluve?
Jara
26.07.05,13:00
Ak je nad rámec zákona, tak nemôže ísť do nákladov, je to obdobné ako poskytnutie stravného nad rámec zákona, napr. bývalým zamestnancom, dôchodcom, alebo brigádnikom.