ivuska84
07.06.09,17:36
Ahojte, potrebovala by som poradit. Co robite v pripade, ze vam na konci mesiaca chybaju nejake hodiny do naplnenia casoveho fondu? nemalo by sa to stavat ale co v pripade, ak zamestnanec to volno nenadrobi v mesiaci a nechcem mu to presuvat do dalsieho, mozem mu tych par hodin len nezaplatit?len mu ponizim casovu mzdu a necham plny cas.fond? ide len o par hodin. dakujem
drobeceva
07.06.09,15:39
Ahojte, potrebovala by som poradit. Co robite v pripade, ze vam na konci mesiaca chybaju nejake hodiny do naplnenia casoveho fondu? nemalo by sa to stavat ale co v pripade, ak zamestnanec to volno nenadrobi v mesiaci a nechcem mu to presuvat do dalsieho, mozem mu tych par hodin len nezaplatit?len mu ponizim casovu mzdu a necham plny cas.fond? ide len o par hodin. dakujem
Ak sa mi také niečo stane, buď mu to zoberiem z dovolenky, alebo ak sa jedná len o pár hodín, tak fond doplním a sadzbu nechám za skutočne odrobené hodiny.
jamis
07.06.09,15:43
Ja to robím podobne ako drobceva, len s tým rozdielom, že im dám ten mesiac celý fond prac. času a ak to nedorobia nasledujúci mesiac zoberiem im to z dovolenky.
ivuska84
07.06.09,15:49
u vacsieho poctu zamestnancov je to tazsie odsledovat, tak preto by som to rada poriesila v danom mesiaci,len som sa potrebovala uistit,takze dakujem vam,joj nedela a clovek ma uz pracovne stresy