bolacka
08.06.09,12:03
Ahojte,

pokusala som sa kopirovat text z formatu .pdf do .doc, klasickym prekopirovanim textu (ctrl-c; ctrl-v) do prazdneho wordovskeho dokumentu.
-ale je v tom hacik...

-Text sa mi prekopiroval ale niektore znaky, hlavne tie ktore maju makcen a podobne, sa mi pretransformovali do inych znakov napr.%,È a pod.
priklad: "Èinnosti vykonávané s pulzovými generátormi s ve¾mi vysokými frekvenciami."

-a dokonca jeden subor miesto pismen mi pretransformoval cely text len na rozne znaky, pomlcky, cisla, a pod.
priklad: 01_ -_2_30_2+14 _ _ -4
'5+__ __ 4
______ _! "#_ $_%&_'%_(& _)#_*__#_"
____ ________________________________________

Predpokladam ze text vo formate .pdf ma nejaky zvlastny font a ked to skopirujem tak mi to vo worde hodi do fontu ktory nieje Central Europe.

Vedeli by ste mi poradit co stym, okrem rucneho opravovania pretransformovanych znakov vo worde? Toho textu je totiz dost vela:)

Potrebujem to skopirovat do wordu, aby som mohla urcite casti toho textu upravovat a vymazavat.

Dakujem za kazdu radu.
Charon
08.06.09,10:38
Pozri si tému http://www.porada.sk/t102835-adobe-reader.html Tam nájdeš všetko... Teda skoro :---
sthruska
08.06.09,10:42
//Potrebujem to skopirovat do wordu
Ja na to používam FineReader. Ak by si nepochodila, tak mi ten PDF pošli. Budeš to mať za úsmev.
domenico.office
08.06.09,10:45
A preto ti to prepíše tak, pretože tvoj PC nemá taký font, akým je pdf-ko napísané. Ak ti to nebude vadiť, pošli mi pdf-ko, uložím ti ho, ako wordovský dokument.
bolacka
08.06.09,10:46
tych pdf suborov je 5:)..nielen jeden..ide o znenia zakonov..ak by sa vam to chcelo prekonvertovat bola by som velmi vdacna..kam by som to mohla poslat?da sa aj cez poradu?:)
domenico.office
08.06.09,10:47
Pozri si tému http://www.porada.sk/t102835-adobe-reader.html Tam nájdeš všetko... Teda skoro :---

Úžasná rada.:D
domenico.office
08.06.09,10:48
tych pdf suborov je 5:)..nielen jeden..ide o znenia zakonov..ak by sa vam to chcelo prekonvertovat bola by som velmi vdacna..kam by som to mohla poslat?da sa aj cez poradu?:)

V profile nájdeš moju mailovku.
Braňo
08.06.09,10:53
si to prekonvertuj na www.zamzar.com (http://www.zamzar.com)
bolacka
08.06.09,10:57
Úžasná rada.:D
uz som to odoslala z centrumu..tak mozno si to najdes aj v spamoch:D.aspon ja ked si nieco poslem z centrumu na iny mail, tak si to najdem ako junk mail:D..este raz dakujem za ochotu
bolacka
08.06.09,10:59
si to prekonvertuj na www.zamzar.com (http://www.zamzar.com)
uz som skusala internetove konvertory a aj som si jeden program stiahla..a stale ten isty problem:)..ale dakujem za ochotu..prave skusam stahovat trial finereaderu a domenico.office mi to skusi prekonvertnut nejako:)..

DAKUJEM VSETKYM ZA OCHOTU
domenico.office
08.06.09,11:18
uz som to odoslala z centrumu..tak mozno si to najdes aj v spamoch:D.aspon ja ked si nieco poslem z centrumu na iny mail, tak si to najdem ako junk mail:D..este raz dakujem za ochotu

Prišlo mi to OK, popracujem na tom.
bolacka
08.06.09,11:20
dakuujjeeeeeem..kedy by to asi mohlo byt?:)
sthruska
08.06.09,11:24
mimotemy Mne neprišlo nič :D
bolacka
08.06.09,11:32
mimotemy Mne neprišlo nič :D
tak poslem aj tebe..domenico.office to stiha do 19:00, keby si vedela skor bolo by super..ak nie tak sa nic nedeje:)
sthruska
08.06.09,11:37
Ja som ten Hruška :D:D:D
Hneď sa na to pozriem. Napr. sthruska zavináč inmail bodka sk
bolacka
08.06.09,11:44
Ja som ten Hruška :D:D:D
Hneď sa na to pozriem. Napr. sthruska zavináč inmail bodka sk
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..ospravedlnujem sa..to ma nenapadlo ze nemusis byt zena:D..mali by tu farebne odlisovat pohlavia:D
..uz som to poslala na ten mail..ako som uz spominana, mozno Ti to hodi do spamov:)dakujeeeem
bolacka
08.06.09,12:36
domenico.office halo halo, dufam ze si tu a ze si toto stihnes precitat skor ako sa pustis do prace..sthruska mi to uz zacal konvertovat.uz to skoro budem mat kompletne, cize mas o robotu menej:)..dakujem obom moc za ochotu..naozaj..domenico odpis ci si toto zaznamenal prosim, aby si to zbytocne nerobil potom duplicitne..dakujeeeem:)
sthruska
08.06.09,12:46
Vybavené.
bolacka
08.06.09,12:53
Vybavené.
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
bolacka
08.06.09,13:20
sthruska este mas maaaaail
Charon
11.06.09,09:27
Úžasná rada.:D

Táto téma tu bola rozoberaná a to viac krát. Neviem, či je účelné preberať znova a znova tie isté témy. Raz bola otázka zodpovedaná a v téme, na ktorú som upozornil, bolo viac spôsobov ako sa dostať k želanému výsledku. Volá sa to duplikácia témy ... Stačí si iba prečítať danú tému a nieje treba sa k tomu znova vracať.
domenico.office
11.06.09,12:21
Táto téma tu bola rozoberaná a to viac krát. Neviem, či je účelné preberať znova a znova tie isté témy. Raz bola otázka zodpovedaná a v téme, na ktorú som upozornil, bolo viac spôsobov ako sa dostať k želanému výsledku. Volá sa to duplikácia témy ... Stačí si iba prečítať danú tému a nieje treba sa k tomu znova vracať.

Máš síce pravdu, nie je účelné preberať už raz či niekoľkokrát preberané tie isté témy, ale zdá sa, že zadávateľke nestačila pomoc a rady tu popísané.