jokova
08.06.09,19:21
Nazdar poradáci!!!
Nainštaloval som si Windows Internet Explorer 8 a začal mi hlásiť ?????
pozrite prosím prílohu a poraďte niečo múdreho pre mňa neznalého dík moc.
Mám Vistu.
Andy Kralik
08.06.09,17:34
No pise ti ze v starom IE bol nainstalovany doplnok HP Smart Web Printing. Tento nie je kompatibilny s novym IE8. A teda bud si stiahnes a nainstalujes najnovsiu verziu HP Smart Web Printing (a budes dufat ze tato bude kompatibilna) alebo ju vypnes a nebudes ju v IE pouzivat.
jokova
08.06.09,17:48
Dakujem za vysvetlenie a prepac za otazocku co je HP Smart Web Printing ?Ja som pochopil ze to ma nieco spolocne s tlacenim ale co?a ak o vypnem ake sluzby stratim?
Andy Kralik
08.06.09,17:49
Pozri na stranke HP:
http://h71036.www7.hp.com/hho/cache/562840-0-0-58-101.html

Podla vsetkeho kompatibilna verzia tohto doplnku asi zatial nie je. Teda nenasiel som. Mas moznost IE8 bez tohto doplnku, alebo sa vratit k predchadzajucemu IE a pockat kym HP vyda kompatibilnu aktualizaciu. Alebo pockat ci niekto nebol uspesnejsi a kompatibilnu aktualizaciu predsa len nenasiel :)
buchač
08.06.09,17:55
Nazdar poradáci!!!
Nainštaloval som si Windows Internet Explorer 8 a začal mi hlásiť ?????
pozrite prosím prílohu a poraďte niečo múdreho pre mňa neznalého dík moc.
Mám Vistu.

A prečo .....???;)
jokova
08.06.09,19:10
asi
som spravil chybu ako sa vratim k sedmicke?
domenico.office
08.06.09,19:36
asi
som spravil chybu ako sa vratim k sedmicke?

Myslím, že to tu bolo mnohokrát napísané, ale nechápem, prečo neustále nepochopené, že existujú oveľa lepšie prehliadače, ako je ten, ktorý nám nanútil W vo svojich OS.....
buchač
08.06.09,19:38
asi
som spravil chybu ako sa vratim k sedmicke?

Môj názor , ostatní nemusia / a ani to nechcem / so mnou súhlasiť ..

Totiž mám dojem , že IE má oveľa lepších konkurentov , ktorý ho predčia hlavne v rýchlosti ..
Aká je jeho a vyzáž ostatných , čo ponúka/jú atď neriešim ....

Používam OPERU , vrcholne som s ňou spokojný .
Ako som si všimol , niektorí fungujú na MOZILLE atď . Túto si tiež pochvaľujú .
No jedno je isté , ak súčasne dám otvoriť rovnakú stránku na IE , O , MF tak je nad slnko jasnejšie , že na IE mi táto nabehne ako posledná / mám overené / .;)

P.S. :
Mám naištalované všetky tri , mal som aj iné ....
Vlado.s
08.06.09,20:25
Nazdar poradáci!!!
Nainštaloval som si Windows Internet Explorer 8 a začal mi hlásiť ?????
pozrite prosím prílohu a poraďte niečo múdreho pre mňa neznalého dík moc.
Mám Vistu.

Presne tak ako ti napisal Andy Kralik. Máš tlačiaren HP a so softverom si si nainstaloval aj Smart web printing. Je to super vecicka, len nekompatibilná s IE8. Aj ja som upgradoval na IE8 a potom presiel spat na IE7, prave kvoli tomu ze mi nesiel web printing. To ti je taka vec, že ked prehliadas stranky na nete a nieco ta zaujme, tak si to myskou oznacis a ten web smart printing ti da hned moznost na okamzite vytlacenie, alebo na ulozenie do zlozky pre tlac. Tym padom netlacis co nepotrebujes, len to co oznacis. Napriklad ja ked nieco potrebujem s porady, tak si oznacujem len prispevky ktore potrebujem a nasledne ich tlacim. Este pred tlacou ti da moznost ich usporiadat, vymazat co sa rozhodnes ze nechces... . proste fakt super vecicka. Nefunguje bohuzial s operou. Veľka skoda.