agica2
09.06.09,07:35
Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci niekto kto robi v Omege nie je z Presova a bol by ochotny(á) mi nejake veci ukazat priamo na PC . Zacinam ako samouk a mam z tohospanielsku dedinu. Dakujem ;)
liba2
09.06.09,09:07
Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci niekto kto robi v Omege nie je z Presova a bol by ochotny(á) mi nejake veci ukazat priamo na PC . Zacinam ako samouk a mam z tohospanielsku dedinu. Dakujem ;)
... no neporadím ti . práca s omegou si vyžaduje aspoň jedno školenie organizované autorom programu - veď prvné 3 mesiace je možné toto školenie absolvovať bezplatne :)
durisovad
09.06.09,13:35
Na skoleni som bola, ale vela som si z neho neodniesla, ukazovali na obrazovke a hovorili v podstate to, co je v prospektoch. Pomohla mi osobna konzultacia clenky Porady Andrejky, ale hlavne samotna praca s programom systemom pokus-omyl. Na stastie mam k dispozicii este aj stary program v ktorom uctujem a na ktory sa mozem spolahnut. Do Omegy tiez nahadzujem vsetky operacie, ale vysledok zatial nie je taky ako by sa patrilo. Dufam, ze po case sa skonsolidujem a bude to OK, vela clenov Porady Omegu chvali. Je pravda, ze dava moznost nesmierneho mnozstva vystupov, ale dostat tam vstupy je prevelice zlozite.
Lianka
09.06.09,13:46
Suhlasim s durisovou, ze je to zlozity program najma na zaciatku, kym sa clovek do toho dostane, a aj s tym, ze vlastna skusenost (pokus-omyl) ti dokaze dat najviac. Poklikaj, prides na to aj sama.

Mas k dispozicii aj prirucku - je dobra, nalistuj, vyuzi ju, ked nieco nevies. V pripade potreby zavolaj na hotline vyrobcu.

Ja v Omege robim asi 2 roky, ale stale prichadzam na nove funkcie a zjednodusenia.

Dost dolezite je pociatocne nastavenie.
andreaS
09.06.09,14:20
daska: dakujem za pochvalu :)

ja omegu pouzivam od roku 2004... sem-tam pridem na nieco nove aj ja, ale skor v poslednej dobe prichadzam na veci, kt. mi naopak chybaju alebo by som si postup predstavila lahsie...
durisovad
09.06.09,14:34
Andrejka, ako skusena uzivatelka Omegy by si mala dat autorom podnet na zjednodusenie programu, aby aj pre nas neskusenych bol atraktivnejsi.
agica2
10.06.09,06:33
Ved aj ja som bola na uvodnom skoleni , tam im to islo ako po masle, som si myslela ze to aj mne tak pojde, ale neide :)
Preto som sa tu prihlasila ci niekto nie je z Presova, aby mi pomohll osobne- konzultacie. ale dakujem
Robina
10.06.09,08:55
Som na tom podobne, školenie bolo dobré - nebyť tam niektorých "veľmi múdrych" kvázy kolegýň, ktoré si tiež zakúpili program omega a prišli tam skúšať školiteľku. Tým pádom sme stále niekde odbočili - potom sme sa tam vrátili, ale ja som z toho bola taká "odbočená-dopletená", že keď som sama začala nahadzovať firmu - nevedela som skoro nič. A tam som to všetko chápala. Teraz stále telefonujem. Ale verím, že budúci rok už budem na tom lepšie.
durisovad
11.06.09,17:34
Ved aj ja som bola na uvodnom skoleni , tam im to islo ako po masle, som si myslela ze to aj mne tak pojde, ale neide :)
Preto som sa tu prihlasila ci niekto nie je z Presova, aby mi pomohll osobne- konzultacie. ale dakujem
Pozri sa na stranku KROS-u, uvadzaju tam firmy, ktore pouzivaju ich program. V Presove je ich viac. Ja som takto skusila kontakrovat firmy, ktore Omegu pouzivaju v Martine, volala som uctovnickam, ale ani jedna nebola ochotna mi prist poradit, vraj sa v tom este tiez nevyznaju. Mozno budes mat viac stastia ako ja.
http://www.kros.sk/11036