helin
09.06.09,12:41
Predám zájazd do Chorvátska pre 2, resp. 3 osoby na 8 dní/7 nocí. Lokalita:ostrov Rab/Barbat-Banjol. Ide o jeden z najzelenejších ostrovovs nádhernými plážami od drobných štrkových, cez skalnaté až po piesočnaté– pre Chorvátsko výnimočné pláže. Najatraktívnejšou dominantou ostrova je 1,5km dlhá piesočnatá rajská pláž vhodná kvôli svojmu pozvoľnému vstupu aj prerodiny s deťmi.
Nokerla
09.06.09,10:49
Sorry ty chces predat zajazd , ale nenapises sem nic.....to ze ide o najzelensi ostrov to nie je informacia pre kupujuceho.......ked chcem najdem si na mape.

cena?:
o aky datum sa jedna od do?:
aka cestovka to je?:
co vsetko je zahrnute v cene?:
doprava?:
ubytovanie?:

To je len cast toho co by kazdy chcel vediet nez nejaky zajazd vobec kupi.
Tak to zajazd urcite nepredas!
Lianka
09.06.09,11:05
helin
09.06.09,11:10
Problem je v tom, ze dlhsi text mi tam nechce vliezt a ked by som tam aj viac informacii uviest chcela, tak ma to nepusti. Neviem, nejak to musim poriesit.
arizona
09.06.09,11:41
Tema je zalozena duplicitne, aj tu: http://www.porada.sk/t113439-predam-zajazd-do-chorvatska.html
téma je už zrušená:)
helin
09.06.09,11:46
Ďakujem za zrušenie tej temy. Dufam, ze zajtra sa mi to cele podari pridat tak, ako to ma spravne byt :-)
arizona
09.06.09,11:49
Ďakujem za zrušenie tej temy. Dufam, ze zajtra sa mi to cele podari pridat tak, ako to ma spravne byt :-)
niet začo:)

...ale aj tak nechápem, ked Ti ide písať príspevky, čo Ti nechce zobrať?
Ak je to konkrétny zájazd cez cestovku, daj naň link;) , kto bude chcieť, pozrie si.
alaya1
09.06.09,12:17
mam pocit, ze sa tu nejedna len o taky hocijaky predaj zajazdu:)
helin
10.06.09,06:06
Doplnenie textu:


Ubytovanie je riešené v app. 2 (+1) - je súčasťou súkromných víl nachádzajúcich sa vo vzdialenosti približne 150 m od mora. Pozostáva zo spálnes dvomi lôžkami, obývacej miestnosti, kuchynského kútika, sprchy/WCa balkóna, resp. terasy.
helin
10.06.09,06:13
Doplnenie textu:
App. pozostava zo spalne s 2 lozkami, kuchynskeho kuta, obyv. miestn., WC, sprchy, terasy, resp. balkona (vzdial. 150 m od mora vo vilovej stvrti)
Cena 372 EUR/app. (2 os.)
Termin: 18.7.-25.7.
Nokerla
10.06.09,06:24
nehnevaj sa, ale nechapem o co Ti ide?....

Napises do dvoch odkazov, ale ani jeden nie je kompletny.

spôsob dopravy?? odkial je zaplatena cesta? BA - KE? to je rozdiel

nejake foto?

aká to je cestovka?

co vsetko je zahrnuté v cene?

Základné informacie mas nukať Ty a nie aby sa kupujúci vypytoval.
helin
10.06.09,06:42
Prepac, Nokerla, ale myslim, ze toto su uplne zbytocne invektivy. Ak si si nevsimla, tak mi pri pridavani textu napise nejaky kod a "odreze" zbytok textu a to asi znaci technicke problemy. Preco si to foto nepozries na nete, ved vcera Ti to nerobilo problem? A myslim, ze ak ma kupujuci zaujem, tak sa opyta, co chce vediet, ked nie, tak nie. Zato rypat do slusnych ludi nemusis.
Nokerla
10.06.09,07:01
rypat do slusnych ludi??????

snad to nemyslis vazne???

Ja Ti tu napisem co vsetko v tom tvojom texte chyba a Ty mi napises ze ...invektiva........rypat a pod.

Ja som Ti pisal preto lebo som mal zaujem o kupu zajazdu, ale uz nemam.

a myslim ze nie som sam.
Chobot
10.06.09,07:12
Doplnenie textu:
App. pozostava zo spalne s 2 lozkami, kuchynskeho kuta, obyv. miestn., WC, sprchy, terasy, resp. balkona (vzdial. 150 m od mora vo vilovej stvrti)
Cena 372 EUR/app. (2 os.)
Termin: 18.7.-25.7.

Toto mi pripomína detskú poštu, keď každý nasledujúci pridá k správe niečo nové. Aj ty ku každej správe pridávaš po jednom informácie.

Prečo jednoducho nepripojíš odkaz na CK, ktorá ten zájazd organizuje. Potom by ti stačilo len napísať, že predávam tento zájazd:...(link)... za túto cenu .... EUR. A nemusíš kopírovať popis apartmánu či strediska.

A aby si nás za 2 dni nevedela o podrobnostiach informovať.... tak to je čudné.
Chobot
10.06.09,07:18
nehnevaj sa, ale nechapem o co Ti ide?....

Napises do dvoch odkazov, ale ani jeden nie je kompletny.

spôsob dopravy?? odkial je zaplatena cesta? BA - KE? to je rozdiel

nejake foto?

aká to je cestovka?

co vsetko je zahrnuté v cene?

Základné informacie mas nukať Ty a nie aby sa kupujúci vypytoval.

Veď ani nenapísala, či je cestovné v cene...:confused:
Chobot
10.06.09,07:28
Doplnenie textu:
App. pozostava zo spalne s 2 lozkami, kuchynskeho kuta, obyv. miestn., WC, sprchy, terasy, resp. balkona (vzdial. 150 m od mora vo vilovej stvrti)
Cena 372 EUR/app. (2 os.)
Termin: 18.7.-25.7.


Našiel som podobnú ponuku na nete na danú destináciu v App. pre 2 osoby, ktorá aj s pobytovou taxou vyjde na 383 €. Takže tvoja ponuka je pre mňa absolútne neatraktívna, to si radšej objednám zájazd priamo v cestovke.

http://dovolenka.24hod.sk/Chorvatsko/Rab/Privatne-Apartmany-Ostrov-Rab-BarbatBanjol.aspx

ALebo robíš sprostredkovateľa pre cestovku?
Lianka
10.06.09,07:33
Bud je to tak, ako pise Chobot (sprostredkovatel), alebo ma ten zajazd objednany a nemoze sa zucastnit - storno zajazdu by bolo pre nu financne napriaznive - to ma napadlo ako prve...
Stanislav 1975
10.06.09,07:36
Inak, na Rabe je fakt pekne,pieskové pláže, ticho, kľud:), a ubytko máme u Franeho Papariča:D:D:D
akože naozaj...:D
alaya1
10.06.09,09:32
Inak, na Rabe je fakt pekne,pieskové pláže, ticho, kľud, a ubytko máme u Franeho Papariča
akože naozaj...



Pripoj stranku, v googli vyhadzuje hocico.dik.
helin
11.06.09,09:26
Pekny den prajem, len Vas chcem informovat, ze ponuka zajazdu uz nie je aktualna - uz je predany :-) Kupil ho jeden starsi manzelsky par. Na vysvetlenie: nie som ziaden dealer, a neslo ani o nijaky pochybny zajazd, ako ste ma upodozrievali. Islo iba o to, ze nasi na zajazd nemohli ist a necheli platit storno, pokial je mozne najst za seba nahradu. A pre buducnost: pokial budete hodnotit niekoho zamery, skuste rozmyslat aj pozitivnym smerom, nielen tym negativnym.
Bionda
11.06.09,11:10
helin, urážať sa ti zakázať nemôžeme, ja som tiež pozerala už od začiatku, že možno by som zvážila, ale informácie si podávala veľmi nepresné, neúplné, myslím si, že predsa písať na klávesnici vieš, nič ti nebránilo prepísať to čo si mala na tvojej objednávke. Pochybujem, že by niekto mal záujem - ak neuvedieť všetky dôležité údaje, no v každom prípade to veľmi seriózne nevyzeralo.
Ja som ti napísala môj názor a vôbec nemusíš písať komu si zájazd predala- je to len a len tvoja vec- stačilo uviesť, že - neaktuálne- predané. ;)