Alyssa
09.06.09,13:22
Ahojte, viete mi poradiť ako najlepšie zaprezentovať stránku...registráciou do vyhľadávačou alebo cielenou reklamou alebo ešte nejako? dakujem
Madam Kurie
09.06.09,11:34
Váš poskytovateľ webu to určite ponúka za poplatok. Inak Treba podať mnoho inzerátov na svoju stránku a postupne to ipríde samo. Na svojej stránke musíte mať dajaké odkazy na iné weby ...
Charon
09.06.09,15:45
Skús http://www.evrsoft.com/fastsubmit/ Tu Ti zaregistrujú stránku vo viac ako 100+ stránok + manuálne v Google + všetkých našich... Ale dobré vyhľadávače si Ťa nájdu samé...
axara
09.06.09,16:15
ahoj, pred casom som robila na podobnu temu diplomovku, cast som tu uverejnila, skus si precitat nieco z toho, mozno ta to zaujme, pomoze..
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=15394&d=1193144065
hlavne z toho vyplyva, ze vyhladavace su uz dost "sikovne" a najdu si ta same, ak mas dobre optimalizovanu stranku..
Fero11
09.06.09,17:06
Cim viac ludi bude na tvoju stranku choidit (cize bude hodne navstevovana) a vedie na nu vela spatnych odkazov, tak bude na najvyssich miestach vo vyhladavacoch (a nezabudnut ystizne urcit v meta tagu keywords
Pidgey
09.06.09,19:35
podla mna zalezi aku stranku chcete prezentovat. Osobne si mysim, ze najefektivnejsie zviditelnenie je formou PPC, teda platite ked kliknu na vas odkaz vo vyhladavaci. Najpouzivanejsie vyhladavace na SK su podla mna zoznam a google. Na zozname je moznost si zaplatit firmeny profil, ktory vas bude zobrazovat
podla profilu) v roznej casti vyhladanych zaznamov (v profi profile budete zobrazovany v prvej casti zoznamu -co sice neznamena ze na prvej stranke) .Metoda PPC je zalozena ze si zaplatite nejaky kredit a ten sa vam mina podla toho ako ludia klikaju na vas odkaz vo vyhladavacoch.Pouzivam etarget, ktory vas zobrazuje v XY vyhladavacoch -aj na zozname (pouzivam aj plny prifil na zozname) V kazdom vyhladavaci plati ze prve sa zobrazia odkazy PPC, co vyzera tak z eked si dam vyhladavt v zozname moje klucove slovo, v prvych 5 poziciach patriaci Etargetu sa zobrazim 1 x a potom nizsie vo vysledkoch hladania zoznamu sa zobrazim 2x.Preto si myslim ze efektivita PPC je lepsia. Nevyhoda profilov je ze vas vyhladaju iba na danom vyhladavaci, kdezto PPC vsade kde ho pouzivaju (? neviem ako by som to napisal).Co ma dost stvalo napr na azet.sk, tak ich profil vyhladavania fungoval, iba ked ste pri vyhladani podla klucoveho slova este zaklikli "hladat v katalogu azet", zvlast ked defaultne maju nastavene hladat vo svete...t.j. potom vas to nevyhladalo.
No a k tomui etargetu este doplnit Google ad words, co funguje rovnako,ale tusim len pre google.Je fakt ze vas potom takto vyjde reklama sice viac ,ale je ovela viac efektivnejsia a da sa lepsie cielit na zakaznika. Doporucujem este pouzivat aj google analytics, ktory vam robi super statistiku navstevnosti vasej stranky, popri inom aj sposob pristupu na vasu stranku a pouzite slova ktore zakaznik zadal do vyhladavaca ked ho na nu nasmerovali. A je zadarmo :)
Tot moj nazor. Prepacte za pripadne preklepy,som chory, pisem z postele a nechce sa mi opravovat ...

p.s. osobne nepreferujem odkazy na moje stranke pre ine stranky, dovod: 1.)Banerova slepota, 2.) videl som pripad ked na na jednej stranke zobrazovala reklama konkurencnej firmy....
ale vravim, zalezi od toho co ma stranka prezentovat.
kergulaan
10.06.09,02:39
Tot moj nazor. Prepacte za pripadne preklepy,som chory, pisem z postele a nechce sa mi opravovat ...

Good job - skore uzdravenie
Alyssa
10.06.09,08:43
Dik za odpoveď, tá návštevnosť to je jasné, ale ako ju docieliť? a to meta tagu keywords je čo? to sú nejaké kľúčové slová stránky, ktoré sa registrujú do tých vyhľadávačoch alebo čo? Dik
Fero11
10.06.09,09:01
pistik71
10.06.09,17:23
Zalezi co ponukas a ako to chces ponukat. A samozrejme ci to chces zadarmo, alebo nie.
Ak chces platit, tak mrkni systemy:
http://www.etarget.sk
http://adwords.google.com
Ale nie je to zadara, ale co dobre dnes je, ze?
Su saj dalsie moznosti, ale efektivita je uz ovela nizsia.