maverick27
09.06.09,15:19
Čaves poraďáci, dúfam , že táto téma je dobre zaradená. Chcem Vás poprosiť o radu.
S priateľkou sme už tretí krát reklamovali tú istu vadu: preliačená špica zimnej obuvi. Topánky boli zakúpene v roku 2006, posledná reklamácia bola na jeseň minulého roka. Prvé dve reklamácie odstránili. Pri tejto poslednej však nie. Pritom sme reklamovali ten istý problém. Vyjadrenie výrobcu bolo že topánky sú už po záruke, ale ak sa nemýlim, neplatí, že dvojročná záruka platí od poslednej opravy, alebo ešte ma teraz napadlo, na prácu je záruka 6 mesiacov? Zajtra máme ísť pre topánky a rád by som sa vyvaroval nejakej chyby, či topánky zobrať, alebo sa ďalej hádať a topánky neprevziať? Poradte :)
Ďakujem
Blankake
09.06.09,14:33
Ak boli topánky po reklamácii vymenené za nové, tak záručná doba začne plynúť znovu od prevzatia novej veci (§ 627 Občianskeho zákonníka)
maverick27
09.06.09,15:04
Ak boli topánky po reklamácii vymenené za nové, tak záručná doba začne plynúť znovu od prevzatia novej veci (§ 627 Občianskeho zákonníka)
Topánky neboli nové, ale opravené.
wegamizi
09.06.09,15:11
Podla mna treti krat za tu istu vyskytnutu vadu ti mali vratit peniaze za tovar. Alebo sa mylim???:rolleyes:
Blankake
09.06.09,15:17
Tak potom by som žiadala vrátiť peniaze, nakoľko ide o opakovanú vadu - §623 Občianskeho zákonníka:
(1) Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať.
maverick27
09.06.09,15:24
Noo, teraz vážne neviem čo urobiť. Topánky prevziať a obrátiť sa na SOI? Alebo topánky neprevziať? Pretože stanovisko výrobcu je uý jasné. Neuznané.
Blankake
09.06.09,15:25
Noo, teraz vážne neviem čo urobiť. Topánky prevziať a obrátiť sa na SOI? Alebo topánky neprevziať? Pretože stanovisko výrobcu je uý jasné. Neuznané.
Potom sa treba obrátiť na SOI... manželovi tak nechcel predajca uznať opakovanú reklamáciu slúchadiel na MP3 prehrávači, až keď to dal na SOI, vrátili mu peniaze.
maverick27
09.06.09,15:30
Potom sa treba obrátiť na SOI... manželovi tak nechcel predajca uznať opakovanú reklamáciu slúchadiel na MP3 prehrávači, až keď to dal na SOI, vrátili mu peniaze.
Takže topánky prevziať, pekne sa odzdraviť a poslať potrebnú dokumentáciu na SOI?
Watson
09.06.09,15:33
Si spočítaj lehotu - od kúpy po 3. reklamáciu a odpočítaj od nej dobu, počas ktorej boli topánky 2x v opravovni. Ak je to viac ako 2 roky lehota uplynula. Ak boli reklamované ešte 3x pre tú istú vadu v lehote máte právo od kúpnej zmluvy odstúpiť alebo na výmebu za tú istú vec.
Blankake
09.06.09,15:38
Obidve reklamácie boli vyriešené opravou topánok? (ani raz neboli vymenené za nové?)
maverick27
09.06.09,15:46
Áno, bola vykonaná iba oprava obuvi. Len teraz rozmýšlam ako je to s lehotou, aby som zo seba neurobil blbca :)
arizona
09.06.09,15:49
Záručná doba sa predlžuje o dobu , počas ktorej boli topánky v oprave.
Zrátaj si to. Ak sa 3. závada vyskytla po tejto dobe, už sa na ňu záruka nevzťahuje.

Ak máš pocit, že si v práve napíš mail,alebo zavolaj na SOI a spýtaj sa. Pre istotu.
Blankake
09.06.09,15:54
Áno, bola vykonaná iba oprava obuvi. Len teraz rozmýšlam ako je to s lehotou, aby som zo seba neurobil blbca :)
No tak potom treba presne spočítať, koľko uplynulo od kúpy topánok a od tej doby odpočítať obdobie, počas ktorého boli topánky v opravách (teda od dátumu uplatnenia reklamácie u predajcu po dátum, keď bol kupujúci povinný po skončení opravy vec prevziať).

Škoda, že vám nenapadlo vymáhať peniaze už pri druhej reklamácii:rolleyes:
veronikasad
09.06.09,16:01
Noo, teraz vážne neviem čo urobiť. Topánky prevziať a obrátiť sa na SOI? Alebo topánky neprevziať? Pretože stanovisko výrobcu je uý jasné. Neuznané.

skús sa informovať tu :

http://www.vipotest.sk/html/slov/posud_spot.htm
Zuziana
09.06.09,16:40
Tretie reklamácie asi všeobecne neradi uznávajú. Nám podobnú skúsenosť s notebookom. To čo mi predtým opravovali posledne napísali, že mechanicky poškodené užívateľom. Tiež som to chcela dať na expertízu, potom som od toho upustila. Ale ešte nie je neskoro:D
maverick27
09.06.09,16:46
Tretie reklamácie asi všeobecne neradi uznávajú. Nám podobnú skúsenosť s notebookom. To čo mi predtým opravovali posledne napísali, že mechanicky poškodené užívateľom. Tiež som to chcela dať na expertízu, potom som od toho upustila. Ale ešte nie je neskoro:D
No tak by si to nemala odkladať, tak šup šup expertízovať :)
VladoaKatka
10.06.09,04:13
Čaves poraďáci, dúfam , že táto téma je dobre zaradená. Chcem Vás poprosiť o radu.
S priateľkou sme už tretí krát reklamovali tú istu vadu: preliačená špica zimnej obuvi. Topánky boli zakúpene v roku 2006, posledná reklamácia bola na jeseň minulého roka. Prvé dve reklamácie odstránili. Pri tejto poslednej však nie. Pritom sme reklamovali ten istý problém. Vyjadrenie výrobcu bolo že topánky sú už po záruke, ale ak sa nemýlim, neplatí, že dvojročná záruka platí od poslednej opravy, alebo ešte ma teraz napadlo, na prácu je záruka 6 mesiacov? Zajtra máme ísť pre topánky a rád by som sa vyvaroval nejakej chyby, či topánky zobrať, alebo sa ďalej hádať a topánky neprevziať? Poradte :)
Ďakujem

Ako počítam, tak počítam, ... topánky ste kúpili v roku 2006 a teraz je už 06/2009. Zamysleli ste sa nad tým, že akú majú životnosť tie topánky ???
samozrejme ak sa nosili celú sezónu 2006, 2007, 2008.
Kedy ste si uplatnili tretiu reklamáciu - na jeseň minulého roka??? alebo po sezóne zima 2008/2009 ???