FaLuMa
09.06.09,17:55
Hľadám dobrého alergologa v Prešove alebo v okolí, hlavne takého kde nemusím na ošetrenie čakať dlho. Ak máte niekto dobré skúsenosti tak mi prosím poraďte. Prípadne ak máte s niektorým doktorom zlé skúsenosti tak "nabonzujte". Vďaka
ksichtoska
11.06.09,04:05
Ja chodim s detmi ku MUDr. Lešťanovi na sidl. Sekčov a som spokojna. Odkedy detom nasadil liečbu nie su tak často chore. Pravda je že za prve vyšetrenie som musela zaplatiť 500.- Sk ako prednostne, lebo by sme sa k nemu nedostali, lebo ma toho veľa. S kontrolami uz problem nie je , rano o pol siedmej rozdava sestrička čísla s presnym časom kedy sa maš v ten deň dostaviť na vyšetrenie. V Reimanuse je tiež doktorka, ale poväčšine tam ma prazdno, tak neviem aka je odborníčka.
Gabhus
11.06.09,11:13
Veľmi dobrý bol Dr. Szantó, ale už bude veľmi starý, po ňom prebrala prax myslím dcéra - Schwalbová alebo nejako tak, skrátka také nie slovenské meno. Oni sú dobrí, je to už viac generácií dobrých doktorov, ale aké sú čakacie doby - neviem. Ambulanciu mali pri hlavnom vchode do areálu nemocnice - ako je lekáreň taká zelená budova. Asi tam ešte sú. Pre deti by som riešila asi Dr. Rozmana - je to na rovnakom mieste, ale iný vchod - ako je diabetická ambulancia. Je to už starší skúsený doktor, ale aké sú čakacie doby, to neviem. Viem len, že KAŽDÝ dobrý doktor má pacientov až-až. Ja chodím na interné k doktorke, ktorá začína ráno o 6,00 a hocikedy ešte o 17,00 ordinuje..... Tak držím palce, aby ste mali šťastie na toho dobrého.