Blankake
10.06.09,08:05
Dostala som e-mailom zaujímavý text o zázračnej liečebnej metóde prevaľovaním slnečnicového alebo arašidového panenského oleja v ústach. Počuli ste o tom, čo si o tom myslíte?
m.hladka
10.06.09,06:20
Nepočula som o tom, prvý dojem - je mi to smiešne.
buchač
10.06.09,06:22
Dostala som e-mailom zaujímavý text o zázračnej liečebnej metóde prevaľovaním slnečnicového alebo arašidového panenského oleja v ústach. Počuli ste o tom, čo si o tom myslíte?

Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

1. Převalujeme se zvolna.

2. Po chvíli ztuhnete a máte pocit jako byste měli v panne celý svet

3. Je to fasa vec , dá se to vydržet.

4. Někdy se stane, že Vám v jeji ústech naroste a nemůžete sa převalovat, potom trochu pribrzdite ....

5. Musíte se převalovat minimálne 15-20 minut

6. Je závislost intenzity převalování na čase.

7. Po tomto čase vypuste do panny .

8. Po vypustení musí být emulzia podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste se převalovali malou intenzitou nebo kratší čas .

9. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři.

10. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně.

11. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku , pokud se objeví , během jednoho dne zmizí.

Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím .
m.hladka
10.06.09,06:37
:D:D:D:D:D:D:D:D
syrik
10.06.09,06:45
Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

1. Převalujeme se zvolna.

2. Po chvíli ztuhnete a máte pocit jako byste měli v panne celý svet

3. Je to fasa vec , dá se to vydržet.

4. Někdy se stane, že Vám v jeji ústech naroste a nemůžete sa převalovat, potom trochu pribrzdite ....

5. Musíte se převalovat minimálne 15-20 minut

6. Je závislost intenzity převalování na čase.

7. Po tomto čase vypuste do panny .

8. Po vypustení musí být emulzia podobnou mléku, pokud je emulze nažloutlá znamená to, že jste se převalovali malou intenzitou nebo kratší čas .

9. Začátky nebudou pro mnohé z vás jednoduché, ale nevzdávejte se po 15 převalování už budete mistři.

10. Převalování provádějte nejméně 3 krát denně.

11. Po první tři dny může, ale také nemusí nastat bolest hlavy, je to reakce na rychlé vyčištění cévek v mozku , pokud se objeví , během jednoho dne zmizí.

Přeji Vám všem hodně trpělivosti a za úspěch ručím .

No to je ohromne smiešne...
arizona
10.06.09,06:52
Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...
buchač
10.06.09,06:58
No to je ohromne smiešne...

Prepáč , ak nemáš zmysel pre humor ..." z humorem de všechno líp ..";)

TAK POTOM TOTO JE ČO ...?


Léčebná metoda těžkých a nevvyléčitelných nemocí.doc / 32.0 KB /

Veď pri tomto som sa rehotal jak puk .
Ten môj príspevok o panne je aspoň pravdivý , asi si ešte neskúsila ....či ? bez urážky !!!


arizona Re: Zázračná liečebná metóda?
Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...

Tak s TÝMTO sa dá / MUSÍ / súhlasiť a to vravím z vlastnej skúsenosti ...
Blankake
10.06.09,07:12
Ja som o tejto metóde počula už dávno. Neviem, nezaujímala som sa o to, či niekomu pomohla.
Ale viera a pozitívne myslenie pri chorobe a liečení veľmi pomáhajú. Takže, môže na tom niečo byť...
No však, tiež sa mi marí, že som o tom už niekedy dávno čítala... ale či to bolo v nejakej odbornej literatúre, to už si nepamätám...
Blankake
10.06.09,07:24
wagner
10.06.09,13:08
Mne túto metódu odporúčala lekárnička. ZAtiaľ som to neskúšala, ale možno to raz vyskúšam.
Heni
10.06.09,16:36
mne sa zdá, že takéto niečo bolo odporúčané, ked v časopise "Život" radili či liečili čitateľov psychotronici...
misomiso
10.06.09,16:42
Ja mám lepšiu metódu a to je :

PREVAĽOVANIE SA S PANNOU

.

Je fajn, ze si nam poskytol takyto navod. Inak by sme ani nevedeli, co je to sex.
buchač
10.06.09,16:52
Je fan, ze si nam poskytol takyto navod. Inak by sme ani nevedeli, co je to sex.


Pre niektorých je to asi nátierka , ktorá sa na pečivo dáva .....

Ozaj , zázraky robí len ten najvyšší a nie nejaké oné ....premieľanie si oleja v ústach .
Valcake
12.06.09,13:10
Nemám to odskúšané, hlavne že som si to uložila.:confused:
mareko
12.06.09,18:39
Mne túto metódu odporúčala lekárnička. ZAtiaľ som to neskúšala, ale možno to raz vyskúšam.
Každopádne táto metóda nič nepokazí, dokonca ani veľa nestojí a nikomu neublíži :rolleyes:
Denisa
12.06.09,18:57
Ja toto používam vždy keď som chorá a bolí ma hrdlo. Ráno na lačno, hneď ako sa zobudím. Na ten olej sa vlastne nalepí ten "bordel" čo je v ústach. Hlavne z toho nič neprehltnúť, potom poriadne vypláchnuť ústa...
Blankake
12.06.09,18:58
Ja toto používam vždy keď som chorá a bolí ma hrdlo. Ráno na lačno, hneď ako sa zobudím. Na ten olej sa vlastne nalepí ten "bordel" čo je v ústach. Hlavne z toho nič neprehltnúť, potom poriadne vypláchnuť ústa...
A normálne "vydržíš" 15 minút???:eek:
Denisa
12.06.09,19:08
A normálne "vydržíš" 15 minút???:eek:

Nie vždy...iba dokedy vydržím;). Keď som to robila prvýkrát, tak som vydržakla možno 2-3 minuty a potom ma nadrapovalo :eek:. No dá sa na to zvyknúť. Keď mám aj nádchu, tak je problém s dýchaním. Ale pomóže aj chvíľa. Určite doporučujem :)
Blankake
12.06.09,19:13
Nie vždy...iba dokedy vydržím;). Keď som to robila prvýkrát, tak som vydržakla možno 2-3 minuty a potom ma nadrapovalo :eek:. No dá sa na to zvyknúť. Keď mám aj nádchu, tak je problém s dýchaním. Ale pomóže aj chvíľa. Určite doporučujem :)
Takže to nie je žiadny hoax, ako sa tu písalo... možno nájdem odvahu a tiež vyskúšam ;)
Denisa
12.06.09,19:22
Takže to nie je žiadny hoax, ako sa tu písalo... možno nájdem odvahu a tiež vyskúšam ;)

Na to nie je treba veľká odvaha. Ja pri tom vždy chystám deťom raňajky a desiatu do školy, takže si ani nesledujem čas. Treba len vyskúšať, pri najhoršom vypľuješ a je to
hederr
13.06.09,11:38
Kvalitný slnečnicový olej sa mi zdá v pohode,tiež ho používame,aj keď z iných dôvodov,než očistných, ale s arašidovým olejom by som bola opatrná. Dnes je veľa ľudí a hlavne detí alergických na arašidy. Aj o tomto aspekte sa hovorí v tých článkoch? (nešli mi otvoriť)
Blankake
13.06.09,18:51
Kvalitný slnečnicový olej sa mi zdá v pohode,tiež ho používame,aj keď z iných dôvodov,než očistných, ale s arašidovým olejom by som bola opatrná. Dnes je veľa ľudí a hlavne detí alergických na arašidy. Aj o tomto aspekte sa hovorí v tých článkoch? (nešli mi otvoriť)
Myslím, že sa na to v nich neupozorňuje... ale aj tak sa väčšinou spomína len "slnečnicový" olej. Máš pravdu, alergici by si mali dať pozor. ;)
marjankaj
13.06.09,20:56
Počul som o tom, ešte za totality. Vraj súdruhovia vo vľkom "mlgali", tak sa to vtedy volalo. Akurát mi nie je jasné, či je to totálna pravda alebo totálna hovadina.