ALDA
10.06.09,08:56
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
buchač
10.06.09,07:01
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.

Keby len v jednej .................................................
Manual
10.06.09,07:07
Helenka máš pravdu. Ťažko sa ukočíruje toľký národ na Porade. Každý si to vyloží po svojom a je v tom mrníííík ako Brno.
Možno aj do svojich fyzických albumov doma si dávajú trblietavé obrázky :D:D:D a vlastné fotografie majú po šuplíkoch. :cool::rolleyes::eek:
DanielaSL
10.06.09,07:11
Heli...kukni moje albumy....ja tam mám len "môj život"....;):)
Blankake
10.06.09,08:23
Malo by sa to premenovať na "Vaše albumy vlastných fotiek"
arizona
10.06.09,09:17
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.
Tie albumy sú "viditeľné" aj pre všetkých neregistrovaných ľudí? Takže asi preto sa ľudia boja a nemajú chuť "hodiť" svoje súkr. fotky na verejnosť. Možno by pomohlo, keby to bolo tak, aby albumy mohli vidieť "iba priatelia", ktorých máme pridaných...inak sa nám to bude v tých albumoch iba "trblietať":D:---
willma
10.06.09,09:26
musím oponovať, sama si zvolíš možnosť kto bude nakúúúkať do albumov, je to v ponuke
arizona
10.06.09,09:47
musím oponovať, sama si zvolíš možnosť kto bude nakúúúkať do albumov, je to v ponuke
To som nevedela, Willmuška ďakujem za upozornenie!
Zase som o niečo múdrejšia;)
willma
10.06.09,10:04
To som nevedela, Willmuška ďakujem za upozornenie!
Zase som o niečo múdrejšia;)
:D:D:D:D:D človek sa učí celý život, Akurát kým chodíme do školy tak sa poniektorým nechce:rolleyes:
ALDA
10.06.09,12:22
Heli...kukni moje albumy....ja tam mám len "môj život"....;):)

Dani, to som si všimla, super. Hneď ma napadlla Andrejova otázka: Už je na pekáči?:D Prepáč
Aj domček pekný.:)
DanielaSL
10.06.09,15:20
Heli...furt sa s ním trápim...minule už ale ležal vystretý a nehybný...už som si pomyslela, že mám po problémoch...a tu zrazu on vyskočil, ja som sa zľakla...a problémy sú naďalej. A majiteľka v čudu...behá po svete.:rolleyes::)
ALDA
13.06.09,05:19
Helenka máš pravdu. Ťažko sa ukočíruje toľký národ na Porade. Každý si to vyloží po svojom a je v tom mrníííík ako Brno.
Možno aj do svojich fyzických albumov doma si dávajú trblietavé obrázky :D:D:D a vlastné fotografie majú po šuplíkoch. :cool::rolleyes::eek:

Janko máš pravdu a albumy pokračujú ďalej všelijakými ...:eek::mee:
Blankake
13.06.09,07:29
Janko máš pravdu a albumy pokračujú ďalej všelijakými ...:eek::mee:
Asi to treba niekde patrične zdôrazniť, že aké albumy sa mali na mysli...lebo niektorí to pochopili zle:(
alla66
13.06.09,07:54
Kde je definované, aké fotky sa môžu prilepiť do albumu?
Možno som to prehliadla, ak viete, dajte link.:)
alla66
20.06.09,17:04
sondaw
20.06.09,17:17
Souhlasím s předchozím příspěvkem, také jsem to tedy špatně pochopila, pokud je tam možnost veřejného prohlížení, nějak mi nedošlo, že by chtěl někdo svoje osobní fotky zpřístupnit komukoliv a tedy se mi ta možnost zdá docela zbytečná. V případě, že se mají do alba dávat jen vlastní obrázky, mělo by to být tedy někde uvedeno a potom myslím, že většina zvolí stejně zveřejnění jen pro své přátele.
Sama jsem udělala několik albumů tříděných do kategorií pro všechny, kteří si chtějí obrázky stáhnout, klidně je ovšem odstraním, pokud to bylo myšleno jinak.
Osobně necítím potřebu osobní obrázky zvěřejňovat, svým přátelům je pošlu jiným způsobem, k tomu žádné album nepotřebuji.
Paula
20.06.09,17:29
Osobně necítím potřebu osobní obrázky zvěřejňovat, svým přátelům je pošlu jiným způsobem, k tomu žádné album nepotřebuji.


I ja tak zmýšľam :)
Nika
20.06.09,19:08
..ja som si pod tým predstavovala, že sa tam dajú fotky, ktoré sami nafotíme....
2009
21.06.09,17:41
Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja
Muška
21.06.09,18:24
Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja
....a sú veľmi pekné. Vždy si ich rada pozriem. Len pekne pokračuj

Ja som dala súkromné tie, kde sú stretká poraďákov -/museli by mi dať súhlas na zverejnenie/ a potom také , ktoré si myslím, že zaujímajú len mojich priateľov a ostatní by možno pozerali ako puk , čo som to tam pricapila :D
alla66
21.06.09,18:54
dala som si jedno súkromné a je fakt, že som ho ako neprihlásená nevidela...neviem, či ho vidia prihlásení iní členovia... musím dúfať, že nevidia:)
Muška
21.06.09,18:55
Alla, iba tí čo ich máš za priateľov vidia "súkromný album"
alla66
21.06.09,19:02
si 100% presvedčená? ...alebo to tak má byť....koľko albumov vidíš u mňa?:)
m.hladka
21.06.09,19:04
si 100% presvedčená? ...alebo to tak má byť....koľko albumov vidíš u mňa?:)

Ja ich vidím 2.
jamis
21.06.09,19:07
Až do dnes som nevedela, že je možné tu vytvoriť album. Tak som tiež niečo pridala...samozrejme verejne. Prečo by som to mala skrývať.
Muška
21.06.09,19:08
Alla, iba tí čo ich máš za priateľov vidia "súkromný album"
Alla, ja mám 2 verejné a 3 súkromné ...čo vidíš?? :D
alla66
21.06.09,19:09
vďaka...tretí album je neviditeľný - súkromný....
Muška
21.06.09,19:09
... musím dúfať, že nevidia:)
:eek:
Teraz som fakt zvedavá čo máš v tých albumoch :rolleyes:
m.hladka
21.06.09,19:11
vďaka...tretí album je neviditeľný - súkromný....

Neboj, nevidia. Ani aj ho nevidím!
Muška
21.06.09,19:11
Až do dnes som nevedela, že je možné tu vytvoriť album. Tak som tiež niečo pridala...samozrejme verejne. Prečo by som to mala skrývať.
Ja som tu písala dôvod http://www.porada.sk/1079142-post20.html
alla66
21.06.09,19:12
Alla, ja mám 2 verejné a 3 súkromné ...čo vidíš?? :D
vidím 2 albumy s kvietkami... súkromné albumy sú skryté .....funguje na 100%:---:)
alla66
21.06.09,19:15
:eek:
Teraz som fakt zvedavá čo máš v tých albumoch :rolleyes:
si zvedavá????http://serousci.webz.cz/smajlici/74.gif..uvidíš:)
Muška
21.06.09,19:18
Alenka,
tak to sa Ti ani nedivím.
To fakt musíš mať v utajenom albume...a ešte by si mala dať upozornenie pre odtajnených /teda priateľov/ , aby to pozerali až po 22.00 h :rolleyes:
alla66
21.06.09,19:22
no fajn...robíš mi reklamuhttp://serousci.webz.cz/smajlici/216.gif
Muška
21.06.09,19:24
Ostatníííí vidia oko....no my priatelia ;)

P.S.
Pekný mrník :D
alla66
21.06.09,19:30
Ani nie....aspoň máme dôkaz, že súkromné albumy sú utajené....dôveruj, ale preveruj:)
2009
21.06.09,20:11
Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja. Padá mi PC a mám poistku si myslím
Muška
21.06.09,20:18
Mne nevadí ak sú albá verejné. Vyzerám tak ako vyzerám. Je pravda, že som Najrv dala albá súkromné a potom som ich zverejnila. Kuk som to ja. Padá mi PC a mám poistku si myslím
...2009 /kurňa , ako sa voláš :D/,
sme Ti uverili http://www.porada.sk/1079106-post19.html....a ja som ti aj odpísala :)
alla66
21.06.09,20:19
Až do dnes som nevedela, že je možné tu vytvoriť album. Tak som tiež niečo pridala...samozrejme verejne. Prečo by som to mala skrývať.
Máš krásne obrázky v albumoch...mať taký ranč a víkendové chalupy
v zahraničí, tiež to nebudem tajiť....:):rolleyes::D naozaj krásne....:):):)
2009
22.06.09,02:49
...2009 /kurňa , ako sa voláš :D/,
sme Ti uverili http://www.porada.sk/1079106-post19.html....a ja som ti aj odpísala :)
Volám sa Eva. Nie som účtovníčka ale informatik. Moje albá predstavujú čo ma teší
ALDA
22.06.09,09:25
Neviem či som správne pochopila vytvorenie "vašich albumov".
Predstavovala som si tam skutočné fotografie a teraz vidím, že sa tam prikladajú aj všelijaké obrázky a tancujúce a trblietavé postavičky atď, ktorých je v inej téme neúrekom. Neviem, ale má niekto aj takého obrázky v albume?
Toto je môj pocit.

Nikde som nepísala, že osobné fotografie, ale fotografie ako také a nie trblietajúce všelijaké gýče, ak teda chcete,/na mňa tak pôsobia/, ak ich má niekto rád, sú v iných témach, ale fotografie ako prírodu, zvieratká, prípadne deti a pod. To som myslela a už som ticho sľubujem.!!!!!
Olice
22.06.09,10:15
Nikde som nepísala, že osobné fotografie, ale fotografie ako také a nie trblietajúce všelijaké gýče, ak teda chcete,/na mňa tak pôsobia/, ak ich má niekto rád, sú v iných témach, ale fotografie ako prírodu, zvieratká, prípadne deti a pod. To som myslela a už som ticho sľubujem.!!!!!
Alduška, ten môj súhlas pod Tvoj príspevok sa týka tej prvej dlhej vety, netýka sa toho, aby si bola ticho, ani náhodou:).
2009
22.06.09,10:46
Mne sa v albumoch páči práve príroda. Teraz si prezerám album za album. Je to trošku ťažké lebo admin v linku http://www.porada.sk/album.php? Zobrazuje iba posledné albá. Kuk ale som informatik a viem si poradiť. Predsa nebudem chodiť do všetkých nickov. Ale aj tie trblietavé obrázky. Máme tu síce CCCC - wellnes na porade ... a ja sa priznám mám priateľku čo má často clivé dumky. Vždy ju práve Vašimi obrázkami poteším. Mám prosbu. Existuje jedna fotografka čo fotí detičky do 1 roka. Robí z nich pohľadnice. Sú rozkošné. A tie situácie sú podarené. Nemá niekto takéto foto? Moc by ma to potešilo. Evika
Blankake
22.06.09,10:55
Kde je definované, aké fotky sa môžu prilepiť do albumu?
Možno som to prehliadla, ak viete, dajte link.:)
Keď Richard zaviedol tie zmeny s profilmi, vtedy zaviedol aj možnosť vytvárania albumov. A tu k tomu napísal trošku viac:
http://www.porada.sk/blog.php

...keďže tam spomína fotografie, z toho mne vyšlo, že by to mali byť fotografie, ktoré sme sami urobili a nie rôzne prevzaté obrázky z netu. Tie už tu majú svoju tému.
invest
22.06.09,11:37
vďaka...tretí album je neviditeľný - súkromný....
Alla66, tie zábery Ježka Dežka sú úžasné. Ešte nikdy som nevidela ježka hore nohami.:D:D
Muška
22.06.09,12:21
Volám sa Eva. Nie som účtovníčka ale informatik. Moje albá predstavujú čo ma teší
Evička, tak len pokračuj.
Milujem fotky so zvieratkami.
Muška
22.06.09,12:24
Mne sa v albumoch páči práve príroda. Teraz si prezerám album za album. Je to trošku ťažké lebo admin v linku http://www.porada.sk/album.php? Zobrazuje iba posledné albá.
Jééééééj , to fakt nevidíme všetky albumy. Som si len myslela, že nejako málo poraďáci pridávajú......a my neinformatici nevieme nájsť všetky, lebo ozaj chodiť po nicku :rolleyes:....by som asi nestihla DPH. :D
alla66
22.06.09,12:30
Keď Richard zaviedol tie zmeny s profilmi, vtedy zaviedol aj možnosť vytvárania albumov. A tu k tomu napísal trošku viac:
http://www.porada.sk/blog.php

...keďže tam spomína fotografie, z toho mne vyšlo, že by to mali byť fotografie, ktoré sme sami urobili a nie rôzne prevzaté obrázky z netu. Tie už tu majú svoju tému.

Stručné predstavenie:
Albumy - tu si môžete pridávať fotografie, vytvárať z nich albumy a môžete si nastavovať kto ich vidí (všetci, len priatelia atď.).

Albumy všetkých užívateľov nájdeme tu: http://www.porada.sk/album.php (ak nie sú určené len pre priateľov).

Nie je presne definované, aké fotografie:confused: ....Teba napadli súkromné fotky - OKI..... mňa zasa obrázky, pohľadnice...do ktorých sa zamilujem na prvý pohľad...napr. moje letné sídlo, príroda, momentky, zvieratká - Ježko Dežko, :) :---....a vôbec mi nevadí , že ich fotil niekto iný a nie ja :):):)
alla66
22.06.09,12:35
Alla66, tie zábery Ježka Dežka sú úžasné. Ešte nikdy som nevidela ježka hore nohami.:D:D

Priznám sa, tiež som pozorne skúmala, aký má ježko aparááááát....:D:D:D
jamis
22.06.09,13:48
Máš krásne obrázky v albumoch...mať taký ranč a víkendové chalupy
v zahraničí, tiež to nebudem tajiť....:):rolleyes::D naozaj krásne....:):):)

Také niečo vlastniť...to by bola krása. Bola som tam len na dovolenke.
alla66
22.06.09,14:05
Také niečo vlastniť...to by bola krása. Bola som tam len na dovolenke.
Buď rada, že nie si majiteľka...http://serousci.webz.cz/smajlici/116.giftoho upratovania!!! Fotky sa Ti podarili krásnehttp://serousci.webz.cz/smajlici/207.gif...si šikuľka.
jamis
22.06.09,14:09
Najväčšia sranda je, že z celého môjho tamojšieho pobytu som len na jednej jedinej fotke. Nemal ma kto odfotiť.
alla66
22.06.09,14:16
Skôr prúúúser;):rolleyes::)...Priznám sa, aj mne sa to stáva...rodina pofotená a ja nikdehttp://serousci.webz.cz/smajlici/22.gif
jamis
22.06.09,14:25
Ja som bola sama za synom...ten sa veru nerád fotí /takže ani on nie je na žiadnej fotke / a zásadne nikoho nefotí. Len na tom zámku som poprosila dajakých turistov aby ma odfotili.
alla66
22.06.09,14:26
V albume môže byť 100 obrázkov....

viď.info...
Obmedzenie použivania
Voľný počet obrázkov v albume: 100
Maximálna velkosť jedného obrázku 293.0 KB
Maximálne rozmery 900 by 900 Pixels
Obrázok bude upravený pokiaľ nespĺňa udané proporcie. Kvalitnejší obrázok môžete dosiahnuť ak si upravíte obrázky na danú veľkosť sami.


:confused: koľko môže byť albumov na jedného člena??? Kto to víííííí, odpovíííí...na otázku:)
2009
23.06.09,03:41
Jééééééj , to fakt nevidíme všetky albumy. Som si len myslela, že nejako málo poraďáci pridávajú......a my neinformatici nevieme nájsť všetky, lebo ozaj chodiť po nicku :rolleyes:....by som asi nestihla DPH. :D

Skúšaj takto http://www.porada.sk/album.php?albumid=99 /meň čísla/asi všetko neodchytíš. Ale prečo admin nedovolí pozrieť všetky verejné albá. Veď to nie je problém. Evika
Žabinka
06.08.09,08:17
Konečne som si našla čas, že si urobím nejaké albumy, a zostala som zaskočená. Ako na to? Otvorila som pridať album, otvorilo sa okno, kde bolo názov, popis, dole na lište potvrdiť. čo s tým? Pomóóc.
alla66
06.08.09,08:36
Konečne som si našla čas, že si urobím nejaké albumy, a zostala som zaskočená. Ako na to? Otvorila som pridať album, otvorilo sa okno, kde bolo názov, popis, dole na lište potvrdiť. čo s tým? Pomóóc.
pridám album> názov> verejný, alebo súkromný> pridať foto> v PC si nájdeš obrázky, ktoré chceš stiahnúť> pridať foto> uložiť zmeny....máš to na hl.stránke ;)
Žabinka
06.08.09,08:53
Zvládla som to! Ja som taká šikovná! :D:D:D
Muška
06.08.09,09:26
Žabinka zvládla si to...už som Ti aj prispela :D
terezamaria
06.08.09,10:06
Mám ruzumieť tomuto fóru tak, že konečne som si spravila albumček z mojích obľúbených kvetiniek a mala by som ich odstrániť, lebo to nie sú moje osobné fotky?
alla66
06.08.09,10:14
Mám ruzumieť tomuto fóru tak, že konečne som si spravila albumček z mojích obľúbených kvetiniek a mala by som ich odstrániť, lebo to nie sú moje osobné fotky?
Terezka, máš pekné ružičky, nechaj si ich v albume :) ...tiež som sa sama nefotila do albumu;););)