manndy64
10.06.09,19:02
Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
Tweety
10.06.09,17:05
Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
Skús dať do prania aviváž, možno jej vôňa prekryje ten pach.
Dav
10.06.09,17:46
Vyprala som prádlo v pračke a zabudla som ho vyvešať....potom sa to vyvesalo lenze po vyschnuti to bolo citit stuchlinou.veci sa vyprali aj 2-3 krat a stale to je citit.vie mi niekto poradit?dakujem
Vyprať ešte raz a namiesto aviváže - ocot, približne pol deci.
Zita4
11.06.09,10:09
Skontroluj si práčku, či ti mimo bubna niečo nezostalo, čo sa nevie odplaviť s vodou. Potom by som dala práčku prejsť naprázdno programom na 90 st. s čističom na práčky alebo s 1 litrom octu.
manndy64
18.06.09,14:48
dakujem za rady.skusim to s tym octom.davam stale avivaz a nepomohlo.
pasuliatko
18.06.09,18:41
skús aviváž nejaký voňavý a aj 2x oprať
osky
19.06.09,17:11
prekvapuje ma,ze ti to stale pachne.
ja som tak zaneprazdnena,ze celkom bezne,dost casto v noci pradlo vyperiem,a zostane v pracke az do vecera,kym sa nevratim z prace,az potom vesiam,alebo v zime hodim do susicky.
nepouzivam ziadne drahe zazracne avivaze,celkom lacne,marketove,mam uz vytypovane kt.mi sedia a nikdy sa mi nieco taketo nestalo.

skus to s tym octom,mozno pomoze.ja som to nikdy este nerobila,tak daj vediet ci sa podarilo.a hlavu hore....;)
manndy64
12.07.09,13:01
dakujem za radu. s tym octom som to vyskusala.najprv som namocila tricko v tej vode,nechala som to tam asi 10min a hodila som to na pranie do pracky a aj avivaz som pouzila.vysledok sa dostavil.dakujem este raz za rady.