janulka2107
10.06.09,19:04
prosim vas, vie mi niekto poradit, otvaram si cafebar, a neviem ake nalezitosti maju byt na stenach, myslim za fajcenie, predaj cigariet a podobne. zda sa mi, ze to musi mat urcenu velkost tie tabule....a prosim vas, môzem si ten podnik dat cez den nefajciar a napr. od 18tej by bol fajciar...a v tom pripade ako mam oznacit tu prevadzku...je to len jedna miestnost.dakujem urcite je tu mnoho zaciatocnikov, co nemaju dostatok informacii. prosim velmi mi pomôzete, janka....:confused::confused::eek:
janulka2107
10.06.09,17:48
pjosim poradi mi niekto?????skuseni ludia ste tu taki.....
hanelie
11.06.09,09:25
Z oficiálneho stanoviska hlavného hygienika SR z Úradu verejného zdravotníctva SR vyplýva, že ak ide o zariadenie (kaviareň), kde sa nevyrábajú pokrmy (zákusky), ide o zariadenie, na ktoré sa zákaz fajčenia nevzťahuje.
Monika Kováčová
11.06.09,09:32
Z oficiálneho stanoviska hlavného hygienika SR z Úradu verejného zdravotníctva SR vyplýva, že ak ide o zariadenie (kaviareň), kde sa nevyrábajú pokrmy (zákusky), ide o zariadenie, na ktoré sa zákaz fajčenia nevzťahuje.

??? WAUUUU???
janulka2107
12.06.09,13:48
Z oficiálneho stanoviska hlavného hygienika SR z Úradu verejného zdravotníctva SR vyplýva, že ak ide o zariadenie (kaviareň), kde sa nevyrábajú pokrmy (zákusky), ide o zariadenie, na ktoré sa zákaz fajčenia nevzťahuje.
a co tie tabule?? to musi byt v prevadzke...
janulka2107
12.06.09,14:03
nikto mi nevie odpovedat?? pre vas je to mozna banalny problem, ale ja sa neviem pohnut dalej...
janulka2107
12.06.09,14:05
prosim nik mi nepomôze, je to pre mna dôlezite nikde to na nette neviem najst, a viem , ze su za to pokuty..tie upozornenia na stenach pre zakaznikov
janulka2107
12.06.09,14:40
:(:(:(.........
padro
12.06.09,14:49
nemyslis ze mas zly nadpis mimotemy :confused:
janulka2107
12.06.09,17:23
mozna ano......nie som skusena,existuju aj tzv . zaciatocnici, mozna ste nimi boli aj vy.... takze ani neviem kto tie veci kontroluje...ale inac, nebolo by vam lepsie mi poradit ako buzerovat??? no pardon, niektori tu mozna nie su na rady....
KEJKA
12.06.09,18:36
prosim vas, vie mi niekto poradit, otvaram si cafebar, a neviem ake nalezitosti maju byt na stenach, myslim za fajcenie, predaj cigariet a podobne. zda sa mi, ze to musi mat urcenu velkost tie tabule....a prosim vas, môzem si ten podnik dat cez den nefajciar a napr. od 18tej by bol fajciar...a v tom pripade ako mam oznacit tu prevadzku...je to len jedna miestnost.dakujem urcite je tu mnoho zaciatocnikov, co nemaju dostatok informacii. prosim velmi mi pomôzete, janka....:confused::confused::eek:
pokiaľ viem,takje zakázané fajčiť. Musel by si mať oddelenú miestnosťpre fajčiarov. keby to bolo skombinované ako píšeš, tak by nefajčiari boli diskriminovaní, nie?
LIZINKA
13.06.09,11:06
Kusový predaj cigariet zakázaný, zák.č. 106/2004zz o spotrebnej dani z tabak. výrobkov v znení nesk. predpisov

Zakazuje sa predávať tabak. výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak osobám ml. ako 18 rokov
zák. č. 377/2004 zz o ochrane nefajčiarov v znení nesk. predpisov

kontrolujú to colníci. originál tabuľky dávajú distribútori cigariet grátis. majú predpísasnú veľkosť aj text
janulka2107
14.06.09,13:56
Kusový predaj cigariet zakázaný, zák.č. 106/2004zz o spotrebnej dani z tabak. výrobkov v znení nesk. predpisov

Zakazuje sa predávať tabak. výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak osobám ml. ako 18 rokov
zák. č. 377/2004 zz o ochrane nefajčiarov v znení nesk. predpisov

kontrolujú to colníci. originál tabuľky dávajú distribútori cigariet grátis. majú predpísasnú veľkosť aj text
dakujem velmi pekne...pekny den