comodo
11.06.09,13:09
Poradi niekto ?
WIN XP , Outlook expres , nod 32. ( alebo AVG )
Znamym sa stava , ze e-mail-posta odomna im chodi oznacena ako spam. Je to niekde v nastaveni outlooku , antiviru , providera ci inak ?
mpca
11.06.09,11:23
velmi malo informacii na diagnostikovanie...
Ma ten nod32 antispamovu kontrolu? alebo pouzivaju v PC nejaky antispam? ak nie tak ISP ma tvoju adresu pravdepodobne blackliste... alebo je stale vyhodnotena ako spam...

alebo nespamuj :D (sorry za tu ironiu:))
comodo
11.06.09,11:36
alebo nespamuj :D (sorry za tu ironiu:))

ked musim ! Asi si budem zacestovat a tie PC pozriet.
Ja uz som sa raz pytal na toto :

Správa je pripravená na odoslanie s nasledovnými prílohami súborov alebo prepojení:
AZZ00101

Poznámka. V záujme ochrany počítača pred vírusmi môžu e-mailové programy zabrániť odosielaniu alebo prijímaniu určitých typov príloh. Na základe kontroly nastavenia zabezpečenia e-mailu overte, akým spôsobom sa spracovávajú prílohy.

- takyto text vzdy mazem v tele sptavy , ked posielam subor z disku.
( AZZ00101 to je momentalne posielanu subor ) Neviem ako sa tejto nie ziadanej "suzby" zbavit.
Stefan2005
11.06.09,11:42
...Znamym sa stava , ze e-mail-posta odomna im chodi oznacena ako spam. ...

... väčšinou stačí zadať u prijímateľa adresu odosielateľa ako dôveryhodnú a už to nebude hádzať ako spam...
comodo
11.06.09,11:52
... väčšinou stačí zadať u prijímateľa adresu odosielateľa ako dôveryhodnú a už to nebude hádzať ako spam...

taku moznost tam nevidim. Su tam pravidla pre spravy, kde toto nie je. Je mozne adresu blokovat , alebo odblokovat. Kde hladat tych doveryhodnych ?


SORRRRY , UZ SOM TO NASIEL - na lište ja slepý :-)