MartinkoK
11.06.09,13:28
prosím Vás vedel by mi niekto poradiť či je možnosť nahliadnuť na daňovom úrade do daňového priznania SZČO, ak napr. matka by chcela zistiť príjem danej osoby z dôvodu žiadania o zvýšenie výživného?
veronikasad
11.06.09,11:45
prosím Vás vedel by mi niekto poradiť či je možnosť nahliadnuť na daňovom úrade do daňového priznania SZČO, ak napr. matka by chcela zistiť príjem danej osoby z dôvodu žiadania o zvýšenie výživného?
určite nie, potvrdenie o výške príjmu SZČO si od DU vyžiada súd.
zalobaba
11.06.09,11:53
určite nie, potvrdenie o výške príjmu SZČO si od DU vyžiada súd.

Ale následne môže ísť matka, ako účastník konania o zvýšenie výživného, nahliadnuť do súdneho spisu, príp. si vyhotoviť fotokópiu......:D
veronikasad
11.06.09,11:55
Ale následne môže ísť matka, ako účastník konania o zvýšenie výživného, nahliadnuť do súdneho spisu, príp. si vyhotoviť fotokópiu......:D
s tým súhlasím, zo zadania som pochopila, že chce nahliadnuť do DP pred podaním žiadosti o zvýšenie výživného
MartinkoK
11.06.09,11:59
s tým súhlasím, zo zadania som pochopila, že chce nahliadnuť do DP pred podaním žiadosti o zvýšenie výživného

áno chcela som zistiť príjme pred podaním žiadosti, či sa mi do toho vôbec oplatí ísť, kedysi som bola na DU ale už presne neviem z akého dôvodu a daňové priznanie mi ukázali hoc nebolo moje a nemala som ani splnomocnenie.
veronikasad
11.06.09,12:00
áno chcela som zistiť príjme pred podaním žiadosti, či sa mi do toho vôbec oplatí ísť.
za pokus to vždy stojí, aj bez toho, aby si vedela výšku jeho príjmu
Paula
11.06.09,12:01
Ale následne môže ísť matka, ako účastník konania o zvýšenie výživného, nahliadnuť do súdneho spisu, príp. si vyhotoviť fotokópiu......:D


Naozaj na potrhanie od smiechu.......