jjoolliikkaa
11.06.09,14:01
Prosím vás potrebovala by som poradiť a neviem na koho sa mám obrátiť....pred nedávnom mi menili windows a teraz keď si chcem zapnúť webku alebo prijať videohovor alebo aj keď si pustím nejaké video z netu tak mi zreštartuje PC ....už som sa pýtala viacerých a nikto sa s takým niečim ešte nestretol ....môžem tam mať ja nejakú vadu alebo je tam niečo zle nainštalované??...čo by ste mi poradili vy!.... vopred ďakujem ...
m.hladka
11.06.09,12:16
Obráť sa na toho, kto ti menil windows.
jjoolliikkaa
11.06.09,14:07
No práve že ani on si s tým nevie rady...voľakto mi vravel že to môže byť grafickou kartou ...je to možné ??? všetko ostatné mi ide...
sondaw
11.06.09,14:59
Funguje v nouzovém režimu? Zkus ovladače aktualizovat, případně odinstalovat ovladače i software, vyčistit PC třeba CCleanerem a nainstalovat znovu, teprve potom připojit kameru
Možná vyzkoušet jiný USB port?
neviem.ako
11.06.09,15:09
Mne sa to stavalo a prisla som na to, ze repraky su v zlej dierke :)
jjoolliikkaa
11.06.09,15:14
no ale repraky mi funguju cez skype normalne hovorim akurat ze si nemožem zapnut webku ....
jjoolliikkaa
11.06.09,17:19
skusila som ho dat do nudzoveho rezimu a tiez ho zrestartovalo ...
pistik71
12.06.09,15:25
skus odinstalovat webkaberu, alebo jej daj ine ovladace. To bude asi tym. A v nejakom inom programe sa ti zobrazuje obraz z webkamery v poriadku? Bez restartu?
Blankake
12.06.09,15:32
Nám sa niečo podobné tiež stávalo - pri akomkoľvek otvorení videa (či na nete, či v prílohe e-mailu...) sa PC reštartoval. Tesne predtým syn stiahol novšiu verziu tuším Windows Media Player... ale nevieme, v čom bola chyba.
jjoolliikkaa
14.06.09,18:34
dakujem vsetkym za ochotu pomoct...dala som znova preinstalovat cely windows ..teraz mi to uz ide ale aj tak nik nevie co to mohlo robit ...
pistik71
14.06.09,19:36
dakujem vsetkym za ochotu pomoct...dala som znova preinstalovat cely windows ..teraz mi to uz ide ale aj tak nik nevie co to mohlo robit ...

To je faj, ale ak ti to zacne robit zajtra, tak zase budes preinstalovavat Windows? Osobne odporucam reinstal uz len ako poslednu moznost. A pri tom hladani problemu sa clovek aj vela nauci. Reinstalaciu dnes uz spravi takmer hocikto...
erika333222
19.06.09,14:43
prosim vas o radu na obrazovkemam vysvietene ikony ako to mam urobit aby nesvietili
alla66
20.06.09,15:13
Nechápem...ako vysvietené?
sondaw
20.06.09,15:49
Zkus tohle:
Ovládací panely>Systém>Upřesnit>Výkon >Nastavení>zaškrtnout "Použít stíny popisků ikon na ploše

Pravým myšítkem kliknout na plochu-vlastnosti-plocha-vlastní nastavení plochy>web>odznačit uzamknout položky na ploše a ve Vlastnosti systému>složka Vizuální efekty>označeno vlastní a pak zaškrtnout Použít stíny popisků na ploše
Zkus klepnout pravým myšítkem na plochu -> seřadit ikony -> a odškrtni Uzamknout webové položky plochy
Martina-BA
24.06.09,16:06
Toto je typicky problem, kde ani diva svina netusi, co to moze sposobovat - a riesenie spociva v jednoduchom kompletnom preinstalovani vsetkeho nanovo - a vacsinou sa problem zrazu strati.