mrkva1
11.06.09,16:10
Dobrý deň, prosím o radu. Moj znamy fakturuje za murárske práce do ČR, práca bola vykonaná v ČR, jeho firma je platiteľ DPH na SR. Akú odvolávku má uviesť na faktúre, keď fakturuje bez DPH?????

Ďakujem
Tweety
11.06.09,16:12
Dobrý deň, prosím o radu. Moj znamy fakturuje za murárske práce do ČR, práca bola vykonaná v ČR, jeho firma je platiteľ DPH na SR. Akú odvolávku má uviesť na faktúre, keď fakturuje bez DPH?????

Ďakujem
§15 ods.2..