kriss
12.06.09,09:16
Ahojte. Neda sa mi nastavit brana firewall. Tym padom mam problem so stahovanim suborov z internetu. Proste mi ich neotvori.
Aj ked otvorim centrum zabezpecenia presmeruje ma to na ovladaci panel no a tam sa mi neda odkliknut " Zapnuta ".:(
Co s tym mam robit???
Vdaka kika.
Charon
12.06.09,07:21
To, že sa nedajú sťahovať súbory z netu nieje záležitosť firewallu (ak ho nemáš na toto nastavený)... Ak sa Ti nedá zapnúť voľba "Zapnutá" znamená, že Firewall máš vypnutý a teda ... máš aktivovaný iný firewall, alebo si bez ochrany.
Popíš - čo sa deje v PC, keď sťahuješ nejaký súbor...
kero64
12.06.09,07:41
Ak ju máš stále zapnutú, v bráne firewall sa dajú nastaviť výnimky. Skúsa pozrieť tam.
kriss
12.06.09,08:33
Kliknem na download, vyhodi mi ulozit subor no a v spravcovi preberania sa objavi sprava: Tento subor bol zablokovany na zaklade nastavenia bezpecnostych zon - edgesuite.net

Vo vynimkach nie je nic zakliknute.
Charon
12.06.09,08:50
Blokuje Ti to nejaká aplikácia...
- Aký používaš browser? iExplorer? (môžeš mať nastavené v nástroje/možnosti siete internet/tuším obsah/ Nastavené blokovanie nejakého obsahu...
- blokuje Ti to každé sťahovanie, alebo iba niektoré?
- aké aplikácie sa Ti spúšťajú po štarte?

Toto nieje záležitosť Windowsovho Firwewallu...
kriss
12.06.09,10:11
používam Mozillu Firefox.
no keď napríklad otváram nejaké video z mailu tak to otvorí v pohode.
teraz som chcela stiahnuť iTunes, kvôli iPodu a to mi nešlo.

Spúšta sa mi akurát antivirak... (teda ak je to tá aplikácia, ktorú si myslel)
pistik71
12.06.09,15:36
Nie si nahodou v praci? Ak ano, tak ti vas spravca siete nieco zakazal. Ale kludne to moze byt aj nejaky skodlivy kod.
Charon
12.06.09,15:40
Sprav printscreen obrazovky aj s hláškou. Prosím (Je potrebné zistiť, ČO to hlási)