stewe60
12.06.09,14:56
Kedže sme spoločenstvo nakupujúcich podla určitých pravidiel – chodíme do tých obchodov , kde nám vrátia peniažky a aj takto čerpáme pohonné hmoty a pod. Napr. Hypernova,Tesco,Baumax,Kika,Bala,Nay,OMW,a stovky dalších alebo skôr tisíce dalších po celej európe...
V jednote je sila – takto môžu aj spoločenstvá profitovať,
napr. spoločenstvo vlastníkov bytov, ak si ludia osvoja ten jeden pohyb navyše a registrujú si nejaké to percento späť pri každom nákupe pomocou cashbak karty...
alebo zaplatia dopredu objednanými poukážkami ...
Takto sa vlastne môže jeden celý panelák dohodnúť a zariadiť sa aj čo sa týka každej rodiny osobitne a zisk preučtovávať na jeden účet.
Týmto spôsobom sa dá vygenerovať podľa mojich výpočtov napr. u domu s 54. bytmi za 36 mesiacov profit napr. na zateplenie domu a pod. Toto je jedinečná príležitosť ako šetriť napr mesačne 10 -20.-€ pritom aj prosperovať a tiež riešiť drahú investíciu . Podmienky si môžte určiť sami. Kolko chcete mesačne preinvestovať na preddavky nákupov. Tak, či tak budete mať 10 násobok - je to otázka času -
( lebo ludia musia nakupovať stále ) to je úžasný výnos z nákupov a vaše investície sa budú aj naďalej kumulovať! Ak sa táto myšlienka zapáči niektorému dôverníkovi alebo hoci komu a stanete sa mojím spolupracovníkom - vysvetlím Vám celý postup , ako sa dá vyhospodáriť spravodlivo celkom slušné množstvo peňazí ...Pravdaže musí sa tým ten hlavný koordinátor v paneláku aj zaoberať. Sú tam isté kancelárske činnosti, bez čoho sa to nezaobíde...
Podľa mojich výpočtov – Pri 50 bytoch - sa táto činnosť kludne môže robiť na plný úväzok - lebo zisk vygenerovaný skupinou a prémie vlastne umožnia platiť niekoho na stálo! Zvnikne tak 1. pracovné miesto v každom angažujúcom sa spoločenstve a to môže byť v každom meste aj 20 - 50 aj viac pracovných miest! Skvelá perspektíva pre fyzycky menej zaťažitelných ludí popri práci alebo ako hlavný pracovný pomer.
Môžme založiť s.r.o - čo bude centrálne koordinovať zateplenia alebo prevezme ťarchu agendy .
Za pár rokov môžte mať Vaším pričinením najkrajší panelák na okolí a nie jeden ale aj v celom kraji aj tucty - ba stovky - ide o to aby sme ludí naučili trocha disciplíny a v kase bude prebytok – ktorý môžte po spoločných najdôležitejších úpravách domu - každoročne pred vianocami rozdeliť účastníkom PANELÁKOVÉHO BIZNISU !
Môžte mať 13 výplatu aj Vy a všetci zúčastnení. Krásny projekt - som rád že som spoznal firmu ******* - a takto si môžem splniť svoj dávny sen - pomôcť luďom aj nižšej vrstvy - nemusia žiť v katastrofálnych podmienkach už ani rómovia ... spoločne to dokážeme...
Už len ten malý detail - ludí treba osloviť predtým, ako sa sami registrujú k lyonesu - lebo tam zvyšné rabaty budú putovať inde a nie do spoločnej kasy!
Reklamná kampaň už začala a je v TV na rôznych kanáloch aj v rádiu a postupne sa všetci dozvedia - ako si objednať bezplatne cashback card.
A tí ludia, čo si ju takto obj. nám v našom projekte budú chýbať!
Nikto Vám nikdy doteraz nedal za 100 .-€ a trocha práce za pár mesiacov 1000.-€ naspäť,za to že Ste verní zákazníci a chodíte naspäť nakupovať!

- ak toto niekto nepochopí asi potrebuje pár lekcií z matematiky
- je to učivo z 3 triedy ZDŠ

Ak sa chcete pridať -píšte a pýtajte sa ! S pozravom :) Stewe
Halli
12.06.09,13:18
- ak toto niekto nepochopí asi potrebuje pár lekcií z matematiky
- je to učivo z 3 triedy ZDŠ

Ak sa chcete pridať -píšte a pýtajte sa ! S pozravom :) Stewe

No ja som to teda milý Stewe nepochopila a to mám tých tried za sebou ďaleko viac a skúsenosti s vedením paneláku už desaťročie...A ešte ten blbý názov, že "Panelákový biznis" :rolleyes:...A myslím, že to ani pochopiť nechcem a ty to pochopíš....raz snáď.;)
danushka
12.06.09,13:52
OMG!!!
Dúfam, že všetci, ktorí si nechávajú vymývať mozgy takýmto spôsobom, si časom aj uvedomia, že v úli je len jedna kráľovná a trúdi idú z úľa von...no a tých včeličiek robotničiek je naozaj treba veľmi veľa ako v úli, tak aj v multileveli akéhokoľvek druhu.
KEdysi to bol AM Way, LR Cosmetic, ALVEO...
Teraz sa to tak krásne LYONES volá a dokonca si už dovolili aj investovať do reklamy.

No a teraz prejdime k bežnej praxi ...
Ja sa mám akože kdesi registrovať, potom si mám objednať vo vybranej banke nejaké poukážky, počkám kým ich dostanem a potom si za ne budem môcť nakupovať vo vybraných- len LYONESOM určených, oproti inej konkurencii drahších obchodoch.
Potom budem čakať, kým sa začnú moje juráše sypať na pyramídu zhora nadol / ja som kdesi v útrobách a katakonbách tej pyramídy.../a naivne čakať, že sa mi niečo ujde...:rolleyes::eek:.
No tak toto prosím nech LYONES hovorí tomu, čo seno žere !!!

A nedá mi ešte doplniť jedno. Oslovil ma môj známy - inak úplne normálny chlapík a silou mocou ma chcel registrovať. No hotový pobosorovaný chlap je z neho!!! To čo tam na tých školeniach s tými ľuďmi panebože robia? Keby im tam LYONESáci - školitelia tvrdili, že Slnko sa točí okolo ZEME, tí ľudia im to po pár sedeniach namôjdušu zožerú.
Darina1234
12.06.09,14:06
Aj moja dobra kamaratka sa takto po tých školeniach zmenila by som povedala až na bosorku, lebo ked mi zavola, že ma pride pozrieť, dostanem normalne strach a citim sa neprijemne, lebo vidim, že čaka, len na to, aby začala rozhovor o svojej teme.
Lianka
12.06.09,14:45
Obdivujem danusku, ze si to zrejme cele precitala... mna ten prispevok odradil uz po uvodnych vetach.
Halli
12.06.09,14:55
Obdivujem danusku, ze si to zrejme cele precitala... mna ten prispevok odradil uz po uvodnych vetach.

Mňa už v názve témy :D
danushka
12.06.09,15:17
Obdivujem danusku, ze si to zrejme cele precitala... mna ten prispevok odradil uz po uvodnych vetach.


Mňa už v názve témy :D

No ešte predchvíľkou nám tu svietil STEWE nazeleno, ale už osivel s tou svojou guľkou v zadaní...

Pišta, ja Vám nechcem brať ten dobrý pocit, čo do Vás na školení natlačili:D.
Ale v dnešnej dobe si ľudia poriadne rozmyslia, ako so svojimi peniazmi naložia.
Nebudem si predsa kupovať LYONES poukážky v TAtra Banke, hoci som klientom nejakej inej XY banky, aby som potom mohla kúpiť pohonné hmoty len na OVB čerpačke, keď ich o čosi lacnejšie kúpim na čerpačke napríklad v TESCU;).
Už len tá ceremónia okolo toho znie strašne a oberá ma o čas, ktorého je tak strašne málo.
Aby som svoj život podmanila LYONES poukážkam a okrem svojho ustavičného sledovania svojho bodového postavenia v leveli musela ešte stále sa zháňať po nových členoch? No kurnikšopa, to sa radšej budem napchávať čipsami pred telkou, nechám si kysnúť zadok a nebudem sa zaoberať myšlienkou, že si zateplím barák cez LYONES o 50 rokov, ale vezmem si pôžičku so stavebného sporenia s 2,7% úrokom.

Tak rada by som Vám pogratulovala k objavu teplého prameňa, no ale nedá sa...
Apropó, taký tretiak na ZŠ si vôbec nemyslí, že tá jeho matika je až tak ľahká.
Celkovo, tí tretiaci majú čo robiť, aby zvládli celý školský rok a keď ho nezvládnu, potom sa to niekedy odzrkadlí aj v pozdnejšom veku, hoci si mysleli, že ten tretí ročník zvládli:)
stewe60
12.06.09,21:03
kto chce viac informácií má možnosť sa dozvedieť viac...
ale u Teba vyznela myšlienka "ani to pochopiť nechcem " tak to je teda pozitívny prístup - ??? ak sa s projektom oboznámia ludia,ktorí ozaj potrebujú každú korunu -teda Euro - oni sa pridajú... Ty máš asi dosť peňazí ... gratulujem -mnohí nemajú také šťastie... mám nahrávku na stránke vypočuj si ju ...
stewe60
12.06.09,21:09
tak to je smutné, že sa bojíš kamarátky - priatelia sú na to, aby si pomáhali ... Ak Ti chce pomôcť a Ty pomoc nechceš - je to Tvoja vec... aj ja mám nechápavých mädzi známymi a príbuznými ... oni potrebujú viac času - pochopia to o rok , dva neskôr -keď budú už z tejto šance profitovať niektorí -viac dôležití ludia ... viem, že si revolucionárov málo ludí váži ...
stewe60
12.06.09,21:11
nie sme rovnakí ... nezáujem o spoločné veci - veď aj naša krajina tak vyzerá ...
stewe60
12.06.09,21:18
sranda je, že sa ludia málo znalí v téme , tak obšírne vyjadria k téme ... poukážky a pod... ja napr. chodím väčšinou do hypernovy, tam aj tankujem - tie moje poukážky mi lyones zašle za dva dni od zaplatenia na ich účet... za rok tam nechám okolo 3500.-Eur a vygeneruje sa mi za rok doteraz vyše 25% späť a za pár mesiacov aj viac... mne sa to oplatí a už vyše 70 000 slovákom asi tiež ...
sito
12.06.09,21:37
Kedže sme spoločenstvo nakupujúcich podla určitých pravidiel – chodíme do tých obchodov , kde nám vrátia peniažky a aj takto čerpáme pohonné hmoty a pod. Napr. Hypernova,Tesco,Baumax,Kika,Bala,Nay,OMW,a stovky dalších alebo skôr tisíce dalších po celej európe...
V jednote je sila – takto môžu aj spoločenstvá profitovať,
napr. spoločenstvo vlastníkov bytov, ak si ludia osvoja ten jeden pohyb navyše a registrujú si nejaké to percento späť pri každom nákupe pomocou cashbak karty...
alebo zaplatia dopredu objednanými poukážkami ...
Takto sa vlastne môže jeden celý panelák dohodnúť a zariadiť sa aj čo sa týka každej rodiny osobitne a zisk preučtovávať na jeden účet.
Týmto spôsobom sa dá vygenerovať podľa mojich výpočtov napr. u domu s 54. bytmi za 36 mesiacov profit napr. na zateplenie domu a pod. Toto je jedinečná príležitosť ako šetriť napr mesačne 10 -20.-€ pritom aj prosperovať a tiež riešiť drahú investíciu . Podmienky si môžte určiť sami. Kolko chcete mesačne preinvestovať na preddavky nákupov. Tak, či tak budete mať 10 násobok - je to otázka času -
( lebo ludia musia nakupovať stále ) to je úžasný výnos z nákupov a vaše investície sa budú aj naďalej kumulovať! Ak sa táto myšlienka zapáči niektorému dôverníkovi alebo hoci komu a stanete sa mojím spolupracovníkom - vysvetlím Vám celý postup , ako sa dá vyhospodáriť spravodlivo celkom slušné množstvo peňazí ...Pravdaže musí sa tým ten hlavný koordinátor v paneláku aj zaoberať. Sú tam isté kancelárske činnosti, bez čoho sa to nezaobíde...
Podľa mojich výpočtov – Pri 50 bytoch - sa táto činnosť kludne môže robiť na plný úväzok - lebo zisk vygenerovaný skupinou a prémie vlastne umožnia platiť niekoho na stálo! Zvnikne tak 1. pracovné miesto v každom angažujúcom sa spoločenstve a to môže byť v každom meste aj 20 - 50 aj viac pracovných miest! Skvelá perspektíva pre fyzycky menej zaťažitelných ludí popri práci alebo ako hlavný pracovný pomer.
Môžme založiť s.r.o - čo bude centrálne koordinovať zateplenia alebo prevezme ťarchu agendy .
Za pár rokov môžte mať Vaším pričinením najkrajší panelák na okolí a nie jeden ale aj v celom kraji aj tucty - ba stovky - ide o to aby sme ludí naučili trocha disciplíny a v kase bude prebytok – ktorý môžte po spoločných najdôležitejších úpravách domu - každoročne pred vianocami rozdeliť účastníkom PANELÁKOVÉHO BIZNISU !
Môžte mať 13 výplatu aj Vy a všetci zúčastnení. Krásny projekt - som rád že som spoznal firmu ******* - a takto si môžem splniť svoj dávny sen - pomôcť luďom aj nižšej vrstvy - nemusia žiť v katastrofálnych podmienkach už ani rómovia ... spoločne to dokážeme...
Už len ten malý detail - ludí treba osloviť predtým, ako sa sami registrujú k lyonesu - lebo tam zvyšné rabaty budú putovať inde a nie do spoločnej kasy!
Reklamná kampaň už začala a je v TV na rôznych kanáloch aj v rádiu a postupne sa všetci dozvedia - ako si objednať bezplatne cashback card.
A tí ludia, čo si ju takto obj. nám v našom projekte budú chýbať!
Nikto Vám nikdy doteraz nedal za 100 .-€ a trocha práce za pár mesiacov 1000.-€ naspäť,za to že Ste verní zákazníci a chodíte naspäť nakupovať!

- ak toto niekto nepochopí asi potrebuje pár lekcií z matematiky
- je to učivo z 3 triedy ZDŠ

Ak sa chcete pridať -píšte a pýtajte sa ! S pozravom :) Stewe

Kto chce stúpiť do hovna, môže.
danushka
13.06.09,05:38
kto chce viac informácií má možnosť sa dozvedieť viac...
ale u Teba vyznela myšlienka "ani to pochopiť nechcem " tak to je teda pozitívny prístup - ??? ak sa s projektom oboznámia ludia,ktorí ozaj potrebujú každú korunu -teda Euro - oni sa pridajú... Ty máš asi dosť peňazí ... gratulujem -mnohí nemajú také šťastie... mám nahrávku na stránke vypočuj si ju ...

To, koľko ja mám peňazí, nech Ťa netrápi;) - niekto si vystačí s tým, čo je schopný zarobiť a niekomu je aj veľa málo...
A čo sa týka pochopenia, nemala som problém pochopiť princíp tohto multilevelu okamžite, tretí ročník ZŠ som absolvovala pred 30 rokmi.


sranda je, že sa ludia málo znalí v téme , tak obšírne vyjadria k téme ... poukážky a pod... ja napr. chodím väčšinou do hypernovy, tam aj tankujem - tie moje poukážky mi lyones zašle za dva dni od zaplatenia na ich účet... za rok tam nechám okolo 3500.-Eur a vygeneruje sa mi za rok doteraz vyše 25% späť a za pár mesiacov aj viac... mne sa to oplatí a už vyše 70 000 slovákom asi tiež ...

No a všetkým nadšencom zázračného LYONESU prajem veľa úspechov, myslím to naozaj úprimne.

Väčšina z nás registrovaných na Porade naozaj je živená hrou s číslami. Pri tejto hre používame v prvom rade sedliacky rozum, bez neho by to totiž nešlo a potom k tomu treba aj nejaké tie zákony vedieť, takže milý STEWE - hodil si tu tému a čakaj aj reakciu, diskutujeme.

LYONES si môže získať členov jedine vďaka tomu, že pod rúškom poukážok vyzerá tento biznis vierohodne, čo aj vyzerá, veď za tie poukážky sa naozaj dá nakúpiť, nik o svoje peniaze nepríde.
Ide len o to, že je to nová forma inteligentnej pyramídy, ktorá je z hľadiska reklamy a distribúcie neskutočne finančne nákladná. /A tie nádherné časopisy LYONESU natlačené na kriedovom papieri - od krásy čosi, zlatými a striebornými písmenkami tlačené, časopis dostaneš v schránke ešte fóliou zabalený/
No majú to dobre premyslené - útočia ľuďom totálne na podprahové myslenie a v tom to je, tí ľudia prestávajú myslieť sedliackym rozumom, pretoží im niekto tlačí kaleráby do hlavy a to až nechutne.

Ja Ti STEWE hovorím, je to pyramída a nabalí sa na tom len ten, kto za týmto produktom stál možno už pred tromi rokmi.
Keby sa takto jednoducho dali zarábať peniaze, tak celá svetová ekonomika padne na hubu, neexistovala by tu rovnováha.

Predpokladám, že prvými oslovenými boli ľudia, čo sú už kdesi registrovaní, ako predajcovia akéhokoľvek druhu multilevelu, ďalej ľudia, ktorí sa bavia napríklad predajom produktov čínskej medicíny, predajcovia životných a rôznych iných poistiek...
Pre LYONESákov sú najzaujímavejší tí, ktorí vedia narábať s ľudskou psychikou, veď kto by nechcel mať viac peňazí a to práve teraz, keď recesia dosahuje svoj vrchol !
Pri požiačiavaní peňazí za úžernícke percentá sú už ľudia veľmi opatrní, takéto ,,čerešničky" si priviažu na krk snáď už len biele kone a bezdomovci - čiže je ťažká vymožiteľnosť peňazí späť aj exekučne.
A múdre hlavičky vymysleli zas niečo nové a zdá sa, že ľudia sa nechajú oblbnúť a to poriadne. Nuž, to oblbovanie bude trvať chvíľu, nejaký čas, kým väčšina nepochopí, že niekomu dala svoje peniaze a ich provízijka je tak zanedbateľná, že to nestojí za ich čas, aby v tom pokračovali. No a za ten čas tej skupine na špici to postačí, aby sa nabalila. Právne to bude čisté, veď ľuďom ostatnú poukážky, za ktoré budú nakupovať.
Môže sa stať, že jednoducho tá BILLA, OMV, či HYPERNOVA už poukážky jedného krásneho dňa nezoberú, lebo to pre nich bude administratívne pracné a v konečnom dôsledku nerentabilné a ľudom ostanú lístky na písanie odkazov, ktoré magnetkou prichytia o chladničku.

No a ešte tá Tvoja myšlienka ako by si mohli ľudia v paneláku našetriť na údržbu domu cez LYONES.
Opýtaj sa správcov, ktorí spravujú byty ľuďom, čo to je za robotu dosiahnuť v jednom vchode 100% disciplínu pri uhrádzaní predpísaných záloh...
Čo nájomca, to iný názor na spoločné fungovanie bytovky. Potom si túto predstavu rozmeň na drobné a premietni do podoby, že by tí istí ľudia mali investovať do ,,panelákového biznisu"...
Za tými ľuďmi sú neplatiči, dôchodcovia, zamestnaní, nezamestnaní, v rozvodovom konaní...

NO, ale myšlienka to nie je zlá, len zreálniť ju, je totálna utópia.
Dáša_
13.06.09,05:57
Švanda, že je to zaradené v rubrike Neziskové organizácie - Neziskový sektor :D:D
danushka
13.06.09,06:09
Švanda, že je to zaradené v rubrike Neziskové organizácie - Neziskový sektor :D:D

No vidíš to Dášenka:D:D:D
mona091
13.06.09,06:28
stewa60 netreba odsudzovat, on si akurat pomylil cielovu skupinu,

kym ludia chcu platit za iluzie, a je ich Dost, nech na tom manipulatori zarabaju,

snad dojde cas, kedy ludia zacnu mysliet racionalne,
kedy si zacnu Vazit kazdy svoj zarobeny cent!

no a dovtedy, nech z nich stewovia ziju :cool:
felix1
13.06.09,07:52
Uz som dlho nereagoval ale teraz musim.

STEWE - ocenujem tuto ponuku, dufam ze nam onedlho predstavis aj PERPETUM MOBILE za neodolatenle vyhodnu cenu. Skor si ale myslim ze si v tom financne zainteresovany a si niekde na vrchu pyramidky v SR. Peniaze sa same NEGENERUJU ale musia sa VYPRODUKOVAT! LYONES aktivita je zalozena len na jednoduchosti ludi ktori si nevedia spocitat ze obchodnik si musi niekde nahradit stratu zisku presunutu tymto sposobom na LYONES. Ide o zahranicnu aktivitu so silnym financnym zazemim ked si mohli dovolit taku velku investiciu do reklamy v TV a rozhlase. Ked nic ine posilni to zahranicne obchodne retazce, teda zisk pojde znovu mimo krajinu. Samozrejme to neposkodi tych na vrchole tejto alebo inej pyramidky.
Halli
13.06.09,12:13
kto chce viac informácií má možnosť sa dozvedieť viac...
ale u Teba vyznela myšlienka "ani to pochopiť nechcem " tak to je teda pozitívny prístup - ??? ak sa s projektom oboznámia ludia,ktorí ozaj potrebujú každú korunu -teda Euro - oni sa pridajú... Ty máš asi dosť peňazí ... gratulujem -mnohí nemajú také šťastie... mám nahrávku na stránke vypočuj si ju ...

No ak si teda...aspoň si myslím reagoval na mňa /ozaj tam dole v rohu je citácia...na hoho reaguješ...;)/ tak len toľko...odpovedala som Ti jasne a stručne:
1/ myslím že som dostatočne inteligentná, čo sa týka tvojho prirovnania
triedam ZDŠ, aby som pochopila o čo tebe a niekomu, kto touto
"múdrosťou" oblbuje mozgy ide.
2/ mám toľko skúseností s ľudmi v panelákoch, že v žiadnom prípade ich
nevystavím niekomu podobnému napospas.
danushka
13.06.09,13:31
Dobrý deň!
Mám skvelú ponuku na spoluprácu - máte záujem?
ide o prefinancovanie panelových domov pre spol.vlastnikov bytov -aby im investícia vyšla čo najlacnejšie - ak pridajú ruku k dielu -trebárs ušetria aj 50% z nákladov...
prosím o skoré skontaktovanie
email: steweszamel@mail.com


STEWE, hovoríme Vám tu celý čas, že zlú cieľovú skupinu ste oslovili na PORADE a takéto spamy ako rozposielate, by mohli ľudia považovať za otravné, naozaj sa tu držíme určitých pravidiel.
stewe60
13.06.09,19:16
No a všetkým nadšencom zázračného LYONESU prajem veľa úspechov, myslím to naozaj úprimne.

Väčšina z nás registrovaných na Porade naozaj je živená hrou s číslami. Pri tejto hre používame v prvom rade sedliacky rozum, bez neho by to totiž nešlo a potom k tomu treba aj nejaké tie zákony vedieť, takže milý STEWE - hodil si tu tému a čakaj aj reakciu, diskutujeme.

LYONES si môže získať členov jedine vďaka tomu, že pod rúškom poukážok vyzerá tento biznis vierohodne, čo aj vyzerá, veď za tie poukážky sa naozaj dá nakúpiť, nik o svoje peniaze nepríde.
Ide len o to, že je to nová forma inteligen
NO, ale myšlienka to nie je zlá, len zreálniť ju, je totálna utópia.[/QUOTE]
Ja Ti STEWE hovorím, je to pyramída a nabalí sa na tom len ten, kto za týmto produktom stál možno už pred tromi rokmi.
Keby sa takto jednoducho dali zarábať peniaze, tak celá svetová ekonomika padne na hubu, neexistovala by tu rovnováha.
stewe60
13.06.09,20:04
No a všetkým nadšencom zázračného LYONESU prajem veľa úspechov, myslím to naozaj úprimne.

Väčšina z nás registrovaných na Porade naozaj je živená hrou s číslami. Pri tejto hre používame v prvom rade sedliacky rozum, bez neho by to totiž nešlo a potom k tomu treba aj nejaké tie zákony vedieť, takže milý STEWE - hodil si tu tému a čakaj aj reakciu, diskutujeme.

LYONES si môže získať členov jedine vďaka tomu, že pod rúškom poukážok vyzerá tento biznis vierohodne, čo aj vyzerá, veď za tie poukážky sa naozaj dá nakúpiť, nik o svoje peniaze nepríde.
Ide len o to, že je to nová forma inteligen
NO, ale myšlienka to nie je zlá, len zreálniť ju, je totálna utópia.
Ja Ti STEWE hovorím, je to pyramída a nabalí sa na tom len ten, kto za týmto produktom stál možno už pred tromi rokmi.
Keby sa takto jednoducho dali zarábať peniaze, tak celá svetová ekonomika padne na hubu, neexistovala by tu rovnováha.[/QUOTE]
takže zas som sa presvedčil - človek veci neznalý - akože Ty - a tvári sa že niečomu rozumie !? - prepáč - musím konštatovať, že máš pomýlené informácie aj fixnú ideu a Tvoj názor za chvílu zmeníš ...
Ja som si systém dobre prekontroloval a urobili to aj úrady štátov ,ešte predtým ako by vôbec nejaké povolenie pre takúto finančno - reklamnú činnosť vôbec vydali... Nie je to mlm - kedže sa v ostatných marketingových firmách noví ludia nemajú šancu dostať k zisku pomocou starých evidovaných účastníkov -pomocou spoločne vygenerovaných pozícií ako sa to deje tuná.
To - čo sa nazýva pozícia nech Ťa nemýli - nebudem to tu vysvetlovať - kto je zvedavý aj tak si to zistí - proste zvyšok rabatov a sú to preddavky na nákupy v jednom . V tom máš pravdu, že je to Inteligentný systém a ozaj zmení ekonomiku - ale ................. k lepšiemu .................. pre dobro všetkých ..................... ak sa bude takto viac nakupovať ................- budú zúčastnení aj profitovať ..................- ak niekto dostane za pár mesiacov alebo si povedzme rovno ..........................- za celý rok z nákupov späť aj 30% aj 40% alebo to napíšem rovno ak niekto minie na nákupy napr. 5000 .-Eur a aj tak ich musí minúť - aj doteraz ich minul a nič späť nedostal a teraz?????? fantastický výnos - 1000.-Eur späť - pod podmienkou , že robí aj on ústnu reklamu a má aspoň 4- 5 vlastných zaevidovaných kupujúcich a oni sa tiež podielajú na tomto projekte - alebo nazvime presne čo asi robia ? - no proste nakupujú tiež .. .o) takže za takúto osobnú reklamu a tak fantastický výsledok ????????????????????????????????????? - ja tvrdím a nie som sám .............................................vidí m do toho trocha lepšie ako Ty - prepáč -......................... že za tento ohromný projekt tvorca dostane
aj v Troch kategoriách nobelovu cenu - za mier,za ekonomiku, za vedu... lebo tá vízia " Udržať milióny ludí na žive - denne " pomocou tohto projektu a to iba z 1% zisku z nadácie a ostatné sa preinvestuje späť luďom, ktorí sa činia a takto sa môžu stať z obyčajných ludí podnikatelia,obchodnícia investori naraz... asi na dnes stačí takýto výcuc ... a pekne buvaj a netráp sa , zakladatel firmy peniaze rozdáva a aj ludia čo sa ešte len pridajú povedzme o rok o dva - majú tak isto šancu krásne profitovať ... tak je to geniálne poskladané ...
A čo sa týka môjho projektu ako doplnku k pôvodnému - myslím si , že je to len otázka času, že sa ludia pridajú a - ak to nebude robiť celý panelák iba polovica - ba ak iba tretina tak , či tak sa peniažky nazbierajú a vygenerujú a nemusia ani na spoločný účet - budú si šetriť extra ale spolu s ostatnými priatelmi a príbuznými - či spolupracovníkmi sa naučia tento biznis aj súvislosti aj filozofiu ... ostatní sa aj tak pridajú - a pionieri - si budú svoje našetrené peniaze už otáčať ešte profesionálnejšie, kým omeškanci ich budú napodobňovať a smútiť, prečo zaváhali a čakali ... veru - takto to bude - a píšem to z jediného dôvodu - lebo poznám detaily projektu a danej problematike sa profesionálne venujem ...
A nemysli si že mám vygumovaný mozog - lebo sa aj tak neurazím, Tvoje tvrdenia sú z neznalosti ... pekný večer...
stewe60
13.06.09,20:11
čítaj , to čo som sem pridal predchvílou ... asi zmeníš názor ...a keď nie teraz , tak potom ... zatial sa maj ...pekne
a ozaj - tento biznis nemusia robiť všetci ... vieš Ty ?
stewe60
13.06.09,20:12
takže zas som sa presvedčil - človek veci neznalý - akože Ty - a tvári sa že niečomu rozumie !? - prepáč - musím konštatovať, že máš pomýlené informácie aj fixnú ideu a Tvoj názor za chvílu zmeníš ...
Ja som si systém dobre prekontroloval a urobili to aj úrady štátov ,ešte predtým ako by vôbec nejaké povolenie pre takúto finančno - reklamnú činnosť vôbec vydali... Nie je to mlm - kedže sa v ostatných marketingových firmách noví ludia nemajú šancu dostať k zisku pomocou starých evidovaných účastníkov -pomocou spoločne vygenerovaných pozícií ako sa to deje tuná.
To - čo sa nazýva pozícia nech Ťa nemýli - nebudem to tu vysvetlovať - kto je zvedavý aj tak si to zistí - proste zvyšok rabatov a sú to preddavky na nákupy v jednom . V tom máš pravdu, že je to Inteligentný systém a ozaj zmení ekonomiku - ale ................. k lepšiemu .................. pre dobro všetkých ..................... ak sa bude takto viac nakupovať ................- budú zúčastnení aj profitovať ..................- ak niekto dostane za pár mesiacov alebo si povedzme rovno ..........................- za celý rok z nákupov späť aj 30% aj 40% alebo to napíšem rovno ak niekto minie na nákupy napr. 5000 .-Eur a aj tak ich musí minúť - aj doteraz ich minul a nič späť nedostal a teraz?????? fantastický výnos - 1000.-Eur späť - pod podmienkou , že robí aj on ústnu reklamu a má aspoň 4- 5 vlastných zaevidovaných kupujúcich a oni sa tiež podielajú na tomto projekte - alebo nazvime presne čo asi robia ? - no proste nakupujú tiež .. .o) takže za takúto osobnú reklamu a tak fantastický výsledok ????????????????????????????????????? - ja tvrdím a nie som sám .............................................vidí m do toho trocha lepšie ako Ty - prepáč -......................... že za tento ohromný projekt tvorca dostane
aj v Troch kategoriách nobelovu cenu - za mier,za ekonomiku, za vedu... lebo tá vízia " Udržať milióny ludí na žive - denne " pomocou tohto projektu a to iba z 1% zisku z nadácie a ostatné sa preinvestuje späť luďom, ktorí sa činia a takto sa môžu stať z obyčajných ludí podnikatelia,obchodnícia investori naraz... asi na dnes stačí takýto výcuc ... a pekne buvaj a netráp sa , zakladatel firmy peniaze rozdáva a aj ludia čo sa ešte len pridajú povedzme o rok o dva - majú tak isto šancu krásne profitovať ... tak je to geniálne poskladané ...
A čo sa týka môjho projektu ako doplnku k pôvodnému - myslím si , že je to len otázka času, že sa ludia pridajú a - ak to nebude robiť celý panelák iba polovica - ba ak iba tretina tak , či tak sa peniažky nazbierajú a vygenerujú a nemusia ani na spoločný účet - budú si šetriť extra ale spolu s ostatnými priatelmi a príbuznými - či spolupracovníkmi sa naučia tento biznis aj súvislosti aj filozofiu ... ostatní sa aj tak pridajú - a pionieri - si budú svoje našetrené peniaze už otáčať ešte profesionálnejšie, kým omeškanci ich budú napodobňovať a smútiť, prečo zaváhali a čakali ... veru - takto to bude - a píšem to z jediného dôvodu - lebo poznám detaily projektu a danej problematike sa profesionálne venujem ...
A nemysli si že mám vygumovaný mozog - lebo sa aj tak neurazím, Tvoje tvrdenia sú z neznalosti ... pekný večer...
Paula
13.06.09,20:14
Schizofrénia a či čo? :confused:
Marína
13.06.09,20:46
Alebo perpetum mobile?:confused: Najvyšší čas to tu zamknúť.
danushka
14.06.09,07:27
Pyramída v architektúre je historicky monumentálna staroegyptská hrobka .

FARAÓN - je vždy len jeden ...

OTROKOV - je potrebných veľa, veľmi veľa ...

STEWE, za predpokladu, že nie ste faraónom v tejto pyramíde, čo určite nie ste, tak nie ste nič iné ako otrok, ktorého stále len budú biť a hnať do vyšších výkonov, kým sa Vám na tom horúcom slnku nezačne pariť s kečky až k samým halucináciám.
Už teraz to podľa Vašich reakcií vyzerá na poriadne halucinácie, vidíte Nobelovu cenu panebože....

Nehnevajte sa na mňa ostatní prosím, že reagujem tak , ako reagujem, ale naozaj vidím, že ľudia, čo chodia na školenia Lyonesu schádzajú z mysle a STEWE je len ďaľší, čo to potvrdzuje!
andreaS
14.06.09,07:51
uz na zaciatku mi to znelo bla bla blaaaa bla blaa bla blaaaa... :D

vzdy obdibujem ludi, co idu do tychto biznisov... staci si precitat prvych par viet a vsetci tito rozpravaju ako cez kopirak...

a tento system je tak uzasny, ze zo svojho (!!!!!) zaplati reklamu, aby mohol ludom platit za nakupy a k tomu zo svojho vyhlasia este aj sutaz o auta... a pozor... registracia zadarmo!!!! oooo kolko velkodusnosti.... alebo dobrocinnosti pre ludi... a zadarmo!!!! :D :D :D teda oprava.. nie zadarmo, oni vam zato este budu platit!!! :D to je konecnaaaaaaaa
Halli
14.06.09,08:57
Milý Stewe, prepáč ale, ak ty chceš nás presviedčať o úžasnom biznise, tak prosím najskôr si zopakuj tú tretiu triedu ZDŠ a nauč sa robiť s poradou citovať toho na koho ideš reagovať, písať súdržné myšlienky a nevytrhavať z kontextu, aby sme sa my "sprostí" mohli vôbec zorientovať v tvojich príspevkoch. Od sameho začiatku mám pocit, že tvojej komunikáciíí chýba strašne veľa tried...ďakujem S.;)
stewe60
14.06.09,10:21
Neblázni dievča -čo to trepeš o kečke ? Pletieš si pojmy z dojmami - ale odpúšťam Ti ... si málo informovaná , ako väčšina z vás , čo tu píšete svoje predstavy a porovnania ...hihihi až smiešne primitívne porovnania ... detinské a veeeelmi ďaleko od pravdy... ale poznáte to porekadlo : " Lož má krátke nohy " ? ak sa za 6 rokov pozícia *******u vo svete čoraz viac upevnila a ide zachraňovať ludí aj na další kontinent a kontinenty....a to " Zachraňovať " som sem napísal schválne ... no ak nevieš čo je to charita a zachraňovanie ...študuj dievča študuj ...vela si zameškala sledovaním pyramídových hier -alebo si sa tam aj hrajkala? vieš - toto je tiež hra ale zábava je v nákupoch za menej peňazí ... ja som sa pridal minulú jeseň a ďakujem bohu, že mi dal takúto šancu ... a Je to požehnanie aj pre dalšie tisíce a státisíce ... hovor si čo chceš - kým do toho nevidíš ...
- hambi sa... najprv si overím - potom osočujem - hm?
stewe60
14.06.09,10:25
jasné , že všetko má svoju cenu ...aj tu reklamu si platíme my , čo chceme byť aj investormi ... ale tomu Ty asi nerozumieš ... čo tak si prečítať R.Kiosakiho ? jednu dve jeho knihy... asi by si sa prepadla hambou... aká si nevzdelaná ...
stewe60
14.06.09,10:27
ale,ale dobre vieš, že keď som tu iba pár dní nemôžem sa tu tomu všetkému tak dobre rozumieť... asi robím vela chýb -ale najväčšia je, že sa vôbec púšťam do rečí so zaujatými luďmi...
Halli
14.06.09,10:28
Neblázni dievča -čo to trepeš o kečke ? Pletieš si pojmy z dojmami - ale odpúšťam Ti ... si málo informovaná , ako väčšina z vás , čo tu píšete svoje predstavy a porovnania ...hihihi až smiešne primitívne porovnania ... detinské a veeeelmi ďaleko od pravdy... ale poznáte to porekadlo : " Lož má krátke nohy " ? ak sa za 6 rokov pozícia *******u vo svete čoraz viac upevnila a ide zachraňovať ludí aj na další kontinent a kontinenty....a to " Zachraňovať " som sem napísal schválne ... no ak nevieš čo je to charita a zachraňovanie ...študuj dievča študuj ...vela si zameškala sledovaním pyramídových hier -alebo si sa tam aj hrajkala? vieš - toto je tiež hra ale zábava je v nákupoch za menej peňazí ... ja som sa pridal minulú jeseň a ďakujem bohu, že mi dal takúto šancu ... a Je to požehnanie aj pre dalšie tisíce a státisíce ... hovor si čo chceš - kým do toho nevidíš ...
- hambi sa... najprv si overím - potom osočujem - hm?

:D:D:D ďakujem za nedeľnú chvíľku poézie, normálne si mu mi zlepšil náladu .Ale fakt to nemá chybu...:D
stewe60
14.06.09,10:30
Ja som sem prišiel - aby som ukázal spoločenstvám vlastníkov bytov jednu možnosť ...
ak ma kritizujete za to,že ponúkam šancu na lacnejší život - tak je mi to lúto - nič ste nepochopili...
stewe60
14.06.09,10:36
tiež vytrhávaš s kontextu ... hm...
Halli
14.06.09,10:43
tiež vytrhávaš s kontextu ... hm...

http://serousci.webz.cz/smajlici/283.gif
sito
14.06.09,10:43
Ja som sem prišiel - aby som ukázal spoločenstvám vlastníkov bytov jednu možnosť ...
ak ma kritizujete za to,že ponúkam šancu na lacnejší život - tak je mi to lúto - nič ste nepochopili...

Každý život má nejakú cenu, ale lacný nie je ani jeden. Alebo, že by?
andreaS
14.06.09,10:51
keby to bolo take uuuuzasne, tak preco na tom nefrci cely svet????

a sorry ale ten tvoj styl pisania pripomina akoby si bol vodcom dakej sekty a recickami oblboval svoje stado...

pozri, reklama fici v TV tak nechaj ludi nech sa rozhodnu sami, ci vstupit alebo kaslat nato...
mona091
14.06.09,11:17
uz som sa nechcela zapajat, ale ako vikendovy humor ma stewe60 rozosmial, :D:D:D


BTW: stewe60, uz mi Ta zacina byt luto, chapem, ze zarabas, ako vies, ale nemas ani na to oblbovanie,
zda sa, ze velmi vela Ti toho chyba, vsimni si, ze bossovia pyramid su vzdelani, presvedcivy, ovladaju manipuilacne techniky,
no hlavne si uvedom, ze zarabaju na hluposti druhych - aj na tvojej,
Ty sa musis este vela ucit, ak trochu rozmyslas, uc sa aj z tohto fora, snad mas este sancu
stewe60
14.06.09,22:30
ak bosovia rozdávajú a robia dobré veci pre planétu - budem ich podporovať a ani sa nemusíme hanbiť ...čau frflana...
buben
14.06.09,23:36
ak bosovia rozdávajú a robia dobré veci pre planétu - budem ich podporovať a ani sa nemusíme hanbiť ...čau frflana...

Stewe60

Nie si ty náhodou člen tej levickej hip-hopovej kapely Ma§aker, ktorý bol svojho času vo väzení?
Ako si mi sem do porady nezapadáš a to som tu len prvý deň.

Nabudúce si daj aspoň prezývku Stewe Donald bude to znieť dôveryhodnejšie :D

Boh ťa ochraňuj, brácho! :---