lagoon
12.06.09,15:58
Dobrý deň.

Sídlo mojej firmy je totožné s mojím trvalým bydliskom.

Chcel by som sa preto opýtať, či môžem režijné výdavky a výdavky spojené s rekonštrukciou môjho bydliska zaúčtovať ako výdavky firmy a ak áno, do akej výšky?

Ďakujem za odpoveď.

L. S.
Lianka
12.06.09,14:30
Tvojho bydliska ci sidla firmy? ;) Vydavky na sukromne zalezitosti (spolocnika, konatela) nie su danovym nakladom firmy.

Mas najomnu zmluvu alebo len suhlas vlastnika so sidlom firmy?

V kazdom pripade si myslim, ze priestor by musel byt vynaty z bytovych priestorov, z najomnej zmluvy by muselo byt jasne, kde sa kancelaria nachadza a pod.

Vyhladaj aj temy - klucove slova:
kancelaria v dome, kancelaria doma, kancelaria v byte...
lagoon
13.06.09,09:34
Som sám vlastníkom bytu, ktorý chcem rekonštruovať a tento byt je zároveň aj sídlom mojej firmy. V rámci bytu nie je vyčlenení žiadny priestor pre firmu, keďže to pre mňa nie je potrebné - mám živnosť, v rámci ktorej pracujem mimo bytu, ako elektrikár.
Blankake
13.06.09,10:15
Možno Ti pomôže tento pokyn DRSR o zaradení majetku do obchodného majetku a jeho používaní.
Lianka
13.06.09,14:26
Priloha od Blankyke sa tyka SZCO. Ty si SZCO, ci mas firmu ako pravnicku osobu (pod "firmou" som si predstavovala pravnicku osobu)?
Blankake
13.06.09,14:38
Priloha od Blankyke sa tyka SZCO. Ty si SZCO, ci mas firmu ako pravnicku osobu (pod "firmou" som si predstavovala pravnicku osobu)?
Píše, že má živnosť - elektrikár...
marjankaj
13.06.09,14:45
Som sám vlastníkom bytu, ktorý chcem rekonštruovať a tento byt je zároveň aj sídlom mojej firmy. V rámci bytu nie je vyčlenení žiadny priestor pre firmu, keďže to pre mňa nie je potrebné - mám živnosť, v rámci ktorej pracujem mimo bytu, ako elektrikár.

Sám si si odpovedal. Asi to ani nemáš zaradené v majetku, ani nemáš zmluvu a neplatíš nájom.
Sú to iba tvoje osobné výdavky. Neviem ako dokážeš, že tieto výdavky súvisia s tvojím podnikaním.
nika.sum
17.12.11,05:05
Možno Ti pomôže tento pokyn DRSR o zaradení majetku do obchodného majetku a jeho používaní.

Z tejto prilohy vyplyva, ze som SZCO a vlastnim dom, vyclenim si jednu miestnost na podnikanie - kancelaria. Spisem na papier, ze vkladam cast domu - tu miestnost do podnikania, zauctujem tu cast podla m2 do majetku a ohlasim to ako prevadzku na vsetkych uradoch. Je postup spravny? Ked si vsak chcem davat do nakladov energie,napr. elektrinu - potrebujem mat asi zvlast elektromer na konkretnu miestnoch nie? kurenie sa da pomerne podla rozlohy vypocitat? Ak v tej miestnosti nie je voda,cize nemam na ten priestor vodomer, tak asi nemozem davat do nakladov cast nakladov na vodu, ci? (byt)
To sa tykalo dane z prijmu, ale ak ten priestor nevyjmem z bytoveho fondu a pritom o nom uctujem, nemozem byt sankcionovana podla ineho zakona?
nika.sum
19.12.11,09:22
posuvam. Ja osobne nemienim uplatnovat vydavky na kanc.v byte. ale jeden klient by chcel, tak ho nechcem zavadzat ale vediet mu odpovedat pravdivo.